LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist20.13 / 90
Şut80.51 / 90
Kilit pas191.21 / 90
Başarılı dripling50.32 / 90
Kazanılan ikili603.81 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 1.21 %60
- Asist 0.13 %73
- Drible 0.32 %19
- Pas isabeti %83 %72
- Top kapma 2.99 %55
- İkili mücadele %51 %59
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1417 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa ChileNone · Chile
🏆
Copa ArgentinaNone · Argentina
🏆
Copa Chile2024 · Chile
🏆
Copa Argentina2018 · Argentina
🥈
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Super CopaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Primera DivisiónNone · Chile · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2025 · Argentina · 2nd Place
🥈
Primera División2024 · Chile · 2nd Place
🥈
Super Copa2019 · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa Argentina2016 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.417
0
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas19
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan60%51
Müdahale32
Faul97 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11175 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2025/26
36
1.401
2
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas7
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan62%42
Müdahale26
Faul154 kazanılan
İlk 111323 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2022/23
13
828
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan36%47
Müdahale15
Faul85 kazanılan
İlk 11103 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2021/22
31
2.017
1
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas13
Drible22%79 başarı
İkili kazanılan103%49
Müdahale37
Faul3618 kazanılan
İlk 11238 yedek
G+A / 900.09
Kart101
2020/21
8
297
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan23%57
Müdahale12
Faul83 kazanılan
İlk 1144 yedek
G+A / 900.3
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 111623 yedek girdi
KART3
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%85
- 4-4-22%5
- 4-1-4-11%3
- 4-3-1-21%3
- 4-3-31%3
- 5-3-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 22 | 0 | 6.3 | ||
| 04.08.2026 | Atletico TucumanH | 0-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 30.07.2026 | Independ. RivadaviaA | 2-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | BanfieldH | 1-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2026 | Argentinos JRSA | 1-0 | 83 | – | 7.0 | ||
| 09.05.2026 | Boca JuniorsA | 2-3 | 59↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Racing ClubA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2026 | Argentinos JRSH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.04.2026 | TigreA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Rosario CentralH | 3-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | Gimnasia L.P.A | 0-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 24.03.2026 | Barracas CentralH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | AldosiviA | 0-0 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | River PlateH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2026 | Belgrano CordobaH | 3-1 | 58 | – | 7.2 | ||
| 26.02.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 95 | 1 | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | Sarmiento JuninH | 1-0 | 84 | 2 | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | San LorenzoH | 1-0 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.02.2026 | Atletico TucumanA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 27.01.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 22.01.2026 | BanfieldA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.11.2025 | Barracas CentralA | 1-1 | 102 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 08.11.2025 | Newells Old BoysH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.11.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-3 | 59 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-1 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | AldosiviA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | BanfieldH | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | 99 | 2 | 7.2 | ||
| 19.09.2025 | Racing ClubH | 0-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 12.09.2025 | Velez SarsfieldH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | San LorenzoA | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Union Santa FeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Argentinos JRSH | 1-0 | 97 | – | 7.5 | ||
| 08.08.2025 | TigreA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | Boca JuniorsH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 21.07.2025 | Estudiantes L.P.A | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2025 | Belgrano CordobaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | PlatenseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | IndependienteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Rosario CentralA | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Deportivo RiestraH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2025 | Newells Old BoysA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 14.04.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-2 | 66 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2025 | AldosiviH | 3-3 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 28.03.2025 | BanfieldA | 0-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Independ. RivadaviaH | 2-0 | 34↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.03.2025 | Racing ClubA | 0-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 02.03.2025 | Velez SarsfieldA | 0-2 | 22↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 23.02.2025 | San LorenzoH | 2-0 | 26↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 17.02.2025 | Union Santa FeH | 1-0 | 7↑ | – | – | ||
| 12.02.2025 | Argentinos JRSA | 1-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2025 | TigreH | 2-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | Boca JuniorsA | 2-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 29.01.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 07.05.2022 | Estudiantes L.P.H | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2022 | HuracanA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT8
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top3%38
- Asist sonrası2%25
- Taç sonrası2%25
- Kontra atak1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%50
- Kafa2%25
- Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 110 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga Profesional Argentina2021 · Rosario Central
10sarı · 24 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1180 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.0Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS50.91180 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİStabil-0.8
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
73.1
Top kapan ön libero
71.3
Box-to-box orta saha
67.4
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%80
Dakika
%91
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%76
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
97.3
82
100
Pas hacmi / 90
37.53
72
52
Performans skoru
50.9
76
67
Kilit pas / 90
1.22
1.4
87
Ortalama rating
6.85
7.2
95
Müdahale / 90
1.91
2
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.22. Dakika delta +1.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Conrad WallemSt. Louis City · 25
%95
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Omar JebaliStart
%75
0gol
2asist
52scout
Eliteserien
Matheus HenriqueCruzeiro · 28
%73
0gol
0asist
42scout
Serie A
Marky DelgadoLos Angeles FC · 30
%72
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Christian CappisFC Dallas · 26
%70
0gol
1asist
55scout
Major League Soccer
Enzo GiménezRosario Central · 27
%65
1gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Matthew LongstaffCF Montreal · 25
%61
2gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Emmanuel MartínezVitoria · 31
%60
0gol
0asist
47scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
