Côte d'Ivoire · Attacker
Rodrigo Manuel Bogarín Giménez
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas11.41 / 90
Başarılı dripling22.81 / 90
Kazanılan ikili34.22 / 90
Rating7.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.411.64
Başarılı dripling
2.812.33
Kazanılan ikili
4.224.24
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Ligue 12023 · Nice · 28 maç
6asist8.
39.
Ligue 12025 · Nice · 9 maç
2gol39.
2asist46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa
🏆
Premier League2014/2015 · England
🏆
League Cup2014/2015 · England
🏆
UEFA Youth League2014/2015 · Europe
🥈
Community Shield2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
The NextGen Series2012/2013 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
2
64
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan3%75
Müdahale1
İlk 1111 yedek
2025/26
38
1.624
5
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%54 isabet
Kilit pas32
Drible40%55 başarı
İkili kazanılan75%50
Müdahale12
Faul620 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111622 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2024/25
27
1.204
3
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%69 isabet
Kilit pas28
Drible31%48 başarı
İkili kazanılan63%50
Müdahale10
Faul119 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111314 yedek
G+A / 900.37
2023/24
32
2.010
5
6
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%64 isabet
Kilit pas33
Drible63%58 başarı
İkili kazanılan108%54
Müdahale18
Faul724 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11248 yedek
G+A / 900.49
Kart1
2022/23
33
786
2
5
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas34
Drible48%59 başarı
İkili kazanılan79%59
Müdahale9
Faul417 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11528 yedek
G+A / 900.8
2021/22
33
1.658
1
3
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%41 isabet
Kilit pas31
Drible74%56 başarı
İkili kazanılan124%53
Müdahale15
Faul330 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111617 yedek
G+A / 900.22
2020/21
29
1.790
4
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%68 isabet
Kilit pas12
Drible87%57 başarı
İkili kazanılan135%53
Müdahale11
Faul935 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11209 yedek
G+A / 900.3
TOPLAM GOL20
İLK 118385 yedek girdi
KART2
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
- 1-15' 4 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %25
- 46-60' 4 %20
- 61-75' 3 %15
- 76-90+' 4 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-150%31
- 4-3-331%19
- 4-2-3-129%18
- 3-4-1-224%15
- 3-4-315%9
- 3-5-210%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | ParmaH | 2-0 | 57 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | FrosinoneA | 0-1 | 7↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | TorinoA | 2-2 | 78 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | FiorentinaH | 0-2 | 40↑ | 1 | 8.0 | ||
| 09.05.2026 | LecceA | 0-1 | 4↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | VeronaH | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | AC MilanA | 0-0 | 80 | – | 6.0 | ||
| 19.04.2026 | BolognaH | 2-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | AtalantaA | 0-1 | 84 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.04.2026 | GenoaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | SassuoloH | 1-1 | 79 | 3 | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | UdineseA | 0-1 | 79 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 07.03.2026 | PisaH | 4-0 | 40↑ | 2 | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | AS RomaA | 3-3 | 29↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 25.02.2026 | GalatasarayH | 3-2 | 24↑ | – | 7.7 | ||
| 21.02.2026 | ComoH | 0-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 17.02.2026 | GalatasarayA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | InterA | 3-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | LazioH | 2-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | LorientA | 3-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 27.11.2025 | FC PortoA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | MarseilleH | 1-5 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | MetzA | 2-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | SC FreiburgH | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | Paris Saint GermainA | 1-0 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | LilleH | 2-0 | 68 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | RennesA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 23.10.2025 | Celta VigoA | 2-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | LyonH | 3-2 | 73 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 05.10.2025 | MonacoA | 2-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | FenerbahceA | 2-1 | 80 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Paris FCH | 1-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | AS RomaH | 1-2 | 80 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | Stade Brestois 29A | 4-1 | 78 | 2 | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | NantesH | 1-0 | 75 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 31.08.2025 | Le HavreA | 3-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | AuxerreH | 3-1 | 73 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 16.08.2025 | ToulouseH | 0-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | BenficaA | 2-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 06.08.2025 | BenficaH | 0-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | Stade Brestois 29H | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | RennesA | 2-0 | 37↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.05.2025 | ReimsH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2025 | Paris Saint GermainA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | AngersH | 2-1 | 68 | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | StrasbourgA | 2-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 04.04.2025 | NantesH | 1-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | MonacoA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.03.2025 | AuxerreH | 1-1 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | LyonH | 0-2 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | Saint EtienneA | 1-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | MontpellierH | 2-0 | 14↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | Le HavreA | 1-3 | 9↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 08.02.2025 | LensH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Le HavreH | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | StrasbourgH | 2-1 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | LilleH | 2-2 | 84 | 1 | 7.3 | ||
| 07.11.2024 | TwenteH | 2-2 | 25↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.11.2024 | Stade Brestois 29A | 0-1 | 62 | 2 | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | MonacoH | 2-1 | 79 | 3 | 7.3 |
ŞUT39
GOL6
xG4.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası23%59
- Kontra atak7%18
- Açık oyun5%13
- Korner1%3
- Taç sonrası1%3
- Serbest vuruş1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak27%69
- Sol ayak8%21
- Kafa4%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
- 1-15' 2 %5
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 6 %15
- 46-60' 5 %13
- 61-75' 8 %21
- 76-90+' 14 %36
AKSİYON HARİTASI1031 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1031
- Pas640%65
- Çalım89%9
- Top kazanma66%7
- Top teması48%5
- Kurtarılan şut36%4
- Faul29%3
- Korner kazandırma25%3
- Top kaptırma19%2
- Hava topu19%2
- İsabetsiz şut15%2
PİYASA DEĞERİ€10.00M+66.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 194 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
SLIFA
→
AIK Freetong
?
SLIFA
→
AIK Freetong
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
SakatlıkKadroda yok
7 maç
02.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
10 maç
12.2024
SakatlıkŞüpheli
6 maç
09.2024
Bacak sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2024
Milli takım göreviKadroda yok
2 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
06.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 658 dk
İzlemede: Top taşıyan hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.3Serie A 2025
PERFORMANS62.6658 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
72.4
Çizgi kanadı
70.3
İçe kat eden kanat
67.0
Bitirici
66.3
Pivot forvet
64.5
Baskıcı forvet
64.4
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%83
Dakika
%54
Değer / getiri
%24
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%80
Dakika
%70
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
68.2
76
90
Ortalama rating
6.81
7.2
95
Kilit pas / 90
1.81
1.6
100
Asist / 90
0.28
0.32
88
Pas hacmi / 90
27.63
34
81
Gol / 90
0.28
0.38
74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Oskar Spiten-NysæterMolde · 18
%95
4gol
0asist
69scout
Eliteserien
Exequiel ZeballosBoca Juniors · 23
%89
5gol
3asist
76scout
Liga Profesional Argentina
Federico BernardeschiToronto FC · 31
%85
4gol
3asist
64scout
Major League Soccer
Anass ZarouryPanathinaikos · 25
%79
4gol
1asist
65scout
UEFA Europa League
Mathys TelTottenham · 20
%69
4gol
1asist
64scout
€25.00M
Premier League
Ángel AlarcónUtrecht · 21
%63
3gol
3asist
75scout
Eredivisie
Lorenzo MeazziPescara · 24
%63
6gol
1asist
79scout
€700K
Serie B
Wilfried ZahaCharlotte · 33
%60
10gol
5asist
61scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




