LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Şut21.16 / 90
Kilit pas63.48 / 90
Başarılı dripling52.90 / 90
Kazanılan ikili105.81 / 90
Rating7.05
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.161.52
Kilit pas
3.481.44
Başarılı dripling
2.901.32
Kazanılan ikili
5.814.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Coupe de France2025 · Nice · 4 maç
2gol9.
24.
Ligue 12025 · Nice · 24 maç
7gol24.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Coupe de France2020/2021 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2018/2019 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
2
155
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas6
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan10%67
Müdahale4
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26
43
2.531
8
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%44 isabet
Kilit pas39
Drible37%49 başarı
İkili kazanılan126%43
Müdahale28
Faul2953 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı2
İlk 112914 yedek
G+A / 900.36
Kart5
2024/25
36
1.473
6
6
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%62 isabet
Kilit pas38
Drible16%38 başarı
İkili kazanılan84%45
Müdahale33
Faul2628 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111323 yedek
G+A / 900.73
Kart41
Kaptan2maçta
2023/24
10
500
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas8
Drible6%27 başarı
İkili kazanılan27%39
Müdahale8
Faul912 kazanılan
Ofsayt8
İlk 1164 yedek
2022/23
32
1.615
3
4
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%41 isabet
Kilit pas36
Drible27%43 başarı
İkili kazanılan104%52
Müdahale25
Faul935 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111814 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2021/22
49
2.403
8
6
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%53 isabet
Kilit pas47
Drible58%55 başarı
İkili kazanılan173%47
Müdahale46
Faul3654 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112722 yedek
G+A / 900.52
Kart6
2020/21
32
2.030
7
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%50 isabet
Kilit pas29
Drible45%63 başarı
İkili kazanılan168%52
Müdahale49
Faul3356 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11257 yedek
G+A / 900.35
Kart4
TOPLAM GOL284 penaltı
İLK 119770 yedek girdi
KART22
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR28 gol
- 1-15' 4 %14
- 16-30' 5 %18
- 31-45' 8 %29
- 46-60' 4 %14
- 61-75' 2 %7
- 76-90+' 5 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-134%24
- 4-2-3-132%23
- 4-3-327%19
- 3-4-319%14
- 4-4-216%12
- 3-5-211%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Paris FCA | 3-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | LorientH | 0-0 | 69 | 1 | 7.2 | ||
| 29.05.2026 | Saint EtienneH | 4-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 26.05.2026 | Saint EtienneA | 0-0 | 63 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | MetzH | 0-0 | 72 | 3 | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | AuxerreA | 2-1 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.05.2026 | LensH | 1-1 | 84 | – | 7.0 | ||
| 26.04.2026 | MarseilleA | 1-1 | 49↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | LilleA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | Le HavreH | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | StrasbourgA | 3-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | Paris Saint GermainH | 0-4 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | AngersA | 0-2 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | RennesH | 0-4 | 70 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | Paris FCA | 1-0 | 67 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | LorientH | 3-3 | 64 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | LyonA | 2-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | MonacoH | 0-0 | 84 | 3 | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | Stade Brestois 29H | 2-2 | 82 | 1 | 7.5 | ||
| 25.01.2026 | NantesA | 1-4 | 70 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 03.01.2026 | StrasbourgH | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | LensA | 2-0 | 95 | – | 7.5 | ||
| 11.12.2025 | SC BragaH | 0-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | AngersH | 0-1 | 63 | 2 | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | LorientA | 3-1 | 59 | – | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | FC PortoA | 3-0 | 68 | 1 | 6.0 | ||
| 21.11.2025 | MarseilleH | 1-5 | 77 | 1 | – | 7.2 | |
| 09.11.2025 | MetzA | 2-1 | 79 | 2 | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | SC FreiburgH | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Paris Saint GermainA | 1-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | LilleH | 2-0 | 68 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 26.10.2025 | RennesA | 1-2 | 77 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 23.10.2025 | Celta VigoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | LyonH | 3-2 | 73 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 05.10.2025 | MonacoA | 2-2 | 72 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 02.10.2025 | FenerbahceA | 2-1 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | Paris FCH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 24.09.2025 | AS RomaH | 1-2 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | Stade Brestois 29A | 4-1 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | NantesH | 1-0 | 62 | 2 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | Le HavreA | 3-1 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | AuxerreH | 3-1 | 33↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | ToulouseH | 0-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | BenficaA | 2-0 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 06.08.2025 | BenficaH | 0-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | Stade Brestois 29H | 6-0 | 21↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 10.05.2025 | RennesA | 2-0 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 02.05.2025 | ReimsH | 1-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2025 | Paris Saint GermainA | 1-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | AngersH | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | StrasbourgA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | MonacoA | 2-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2025 | AuxerreH | 1-1 | 68 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | LyonH | 0-2 | 24↑ | 1 | 6.5 | ||
| 01.03.2025 | Saint EtienneA | 1-3 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | MontpellierH | 2-0 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 16.02.2025 | Le HavreA | 1-3 | 29↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.02.2025 | LensH | 2-0 | 22↑ | – | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | ToulouseA | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 30.01.2025 | Bodo/GlimtHC | 1-1 | 78 | – | 6.9 |
ŞUT56
GOL8
xG7.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası35%62
- Açık oyun6%11
- Korner5%9
- Kontra atak4%7
- Serbest vuruş3%5
- Penaltı2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak43%77
- Kafa7%12
- Sol ayak6%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR56 şut
- 1-15' 10 %18
- 16-30' 12 %21
- 31-45' 14 %25
- 46-60' 9 %16
- 61-75' 5 %9
- 76-90+' 6 %11
AKSİYON HARİTASI1676 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1676
- Pas975%63
- Top kazanma133%9
- Top teması130%8
- Çalım92%6
- Faul64%4
- Hava topu43%3
- Top kaptırma37%2
- Kurtarılan şut31%2
- İkili mücadele28%2
- Korner kazandırma25%2
PİYASA DEĞERİ€12.00M+20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ49
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 204 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Rennes U19
→
Rennes B
-
Rennes U19
→
Rennes B
-
2016-07-01
Rennes U17
→
Rennes U19
-
Rennes U17
→
Rennes U19
-
2015-07-01
Chambray FC Jgd
→
Rennes U17
free transfer
Chambray FC Jgd
→
Rennes U17
free transfer
2014-07-01
Tours FC Jugend
→
Chambray FC Jgd
free transfer
Tours FC Jugend
→
Chambray FC Jgd
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
01.2026
SakatlıkKadroda yok
34 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2024
Ayak sakatlığıKadroda yok
5 maç
10.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2024 · Nice
1kırmızı · 7 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2252 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.1Ligue 1 2025
PERFORMANS48.42252 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
79.9
Box-to-box orta saha
78.9
Numara 10
75.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%71
Dakika
%88
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%73
Dakika
%93
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.44
1.8
80
Ortalama rating
6.9
7.2
96
Performans skoru
48.4
76
64
Gol / 90
0.32
0.22
100
Başarılı drible / 90
1.32
1.5
88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Peter GonzálezValladolid · 23
%95
6gol
1asist
63scout
Segunda División
Gabriel PiraniDC United · 23
%94
7gol
3asist
67scout
Major League Soccer
Ruben AlteKristiansund BK · 25
%84
3gol
2asist
63scout
Eliteserien
Ayrton PreciadoAldosivi · 31
%81
3gol
2asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Francesco RuoccoMantova · 24
%80
7gol
1asist
66scout
€1.00M
Serie B
Issa DoumbiaVenezia · 22
%70
8gol
5asist
72scout
€2.40M
Serie B
Gustav MarcussenFC Fredericia · 27
%63
4gol
2asist
57scout
Superliga
Jack RudoniCoventry · 24
%60
6gol
6asist
68scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


FC Sochaux