Portugal · Midfielder
Ronald Pereira Martins
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut21.59 / 90
Başarılı dripling21.59 / 90
Kazanılan ikili1310.35 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.592.03
Başarılı dripling
1.592.16
Kazanılan ikili
10.356.22
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Coupe de France2021 · Monaco · 5 maç
1asist3.
10.
Super League 12024 · Olympiakos Piraeus · 26 maç
7gol12.
3asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super League 12024/2025 · Greece
🏆
Cup2024/2025 · Greece
🏆
UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe
🏆
Taça da Liga2017/2018 · Portugal
🏆
Super Cup2015/2016 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2014/2015 · Portugal
🥈
Emirates Cup2023 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2020/2021 · France · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2017/2018 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2015/2016 · Portugal · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2014 Hungary · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
2
113
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan13%52
Müdahale5
Faul25 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1111 yedek
2025/26
10
738
3
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas5
Drible18%55 başarı
İkili kazanılan51%47
Müdahale7
Faul821 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1191 yedek
G+A / 900.37
2024/25
7
597
0
2
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas10
Drible17%50 başarı
İkili kazanılan52%51
Müdahale17
Faul1115 kazanılan
Ofsayt6
İlk 117
G+A / 900.3
Kart2
2022/23
29
445
0
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas8
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan29%41
Müdahale17
Faul65 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11326 yedek
G+A / 900.2
2021/22
46
2.428
5
3
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%48 isabet
Kilit pas29
Drible74%54 başarı
İkili kazanılan196%50
Müdahale59
Faul3038 kazanılan
Ofsayt18
İlk 113115 yedek
G+A / 900.3
Kart4
2020/21
25
1.563
3
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas19
Drible40%51 başarı
İkili kazanılan126%48
Müdahale41
Faul2336 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11205 yedek
G+A / 900.29
Kart3
TOPLAM GOL20
İLK 118948 yedek girdi
KART16
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 2 %10
- 46-60' 5 %25
- 61-75' 8 %40
- 76-90+' 2 %10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-194%72
- 4-4-219%15
- 4-1-4-16%5
- 3-4-34%3
- 4-2-2-24%3
- 3-4-2-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | NEC NijmegenA | 2-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 04.08.2026 | NEC NijmegenH | 0-0 | 41↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.02.2026 | Bayer LeverkusenA | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | AjaxA | 1-2 | 79 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.01.2026 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 09.12.2025 | Kairat AlmatyA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.11.2025 | Real MadridH | 3-4 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-1 | 90 | 1 | 7 | 8.0 | |
| 21.10.2025 | BarcelonaA | 6-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2025 | ArsenalA | 2-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Asteras TripolisH | 2-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 13.03.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 30.01.2025 | QarabagH | 3-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 12.12.2024 | TwenteH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | RangersH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 24.10.2024 | Malmo FFA | 0-1 | 85 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 03.10.2024 | SC BragaH | 3-0 | 73 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.04.2023 | StrasbourgH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2023 | NiceH | 0-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 23.02.2023 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2023 | Bayer LeverkusenA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2023 | Paris Saint GermainH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2023 | Clermont FootA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 01.02.2023 | AuxerreH | 3-2 | 75 | 3 | 6.9 | ||
| 28.01.2023 | MarseilleA | 1-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 11.01.2023 | LorientA | 2-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 01.01.2023 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 28.12.2022 | AuxerreA | 2-3 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 06.11.2022 | ToulouseA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2022 | FK Crvena ZvezdaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2022 | AngersH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2022 | Ferencvarosi TCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2022 | LilleA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | TrabzonsporA | 4-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2022 | TrabzonsporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2022 | ReimsA | 0-3 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2022 | Ferencvarosi TCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | LyonH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 08.09.2022 | FK Crvena ZvezdaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | NiceA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2022 | Paris Saint GermainA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2022 | LensH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2022 | RennesH | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 09.08.2022 | PSV EindhovenA | 3-2 | 52↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 06.08.2022 | StrasbourgA | 1-2 | 73 | 3 | 6.9 | ||
| 02.08.2022 | PSV EindhovenH | 1-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 21.05.2022 | LensA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | Stade Brestois 29H | 4-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2022 | Saint EtienneA | 1-4 | 45 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 20.04.2022 | NiceH | 1-0 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 03.04.2022 | MetzA | 1-2 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 20.03.2022 | Paris Saint GermainH | 3-0 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 17.03.2022 | SC BragaH | 1-1 | 52 | 1 | 6.3 | ||
| 13.03.2022 | StrasbourgA | 1-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2022 | SC BragaA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.03.2022 | MarseilleA | 0-1 | 78 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.02.2022 | ReimsH | 1-2 | 78 | – | 7.2 | ||
| 20.02.2022 | BordeauxA | 1-1 | 47↑ | 2 | 7.7 |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%60
- Kontra atak1%20
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%80
- Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 119 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Sporting U19
→
Sporting B
-
Sporting U19
→
Sporting B
-
2012-07-01
Sporting U17
→
Sporting U19
-
Sporting U17
→
Sporting U19
-
2010-07-01
CF Benfica S15
→
Sporting U17
?
CF Benfica S15
→
Sporting U17
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2023
SakatlıkKadroda yok
5 maç
04.2023
Kişisel sebepKadroda yok
1 maç
03.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
05.2021
HastalıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12026 · Olympiakos Piraeus
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 709 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.3UEFA Champions League 2025
PERFORMANS34.4709 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 555 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%44
Dakika
%88
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%48
Dakika
%71
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Franjo IvanovićBenfica · 22
%95
3gol
1asist
56scout
Primeira Liga
Aziel JacksonColumbus Crew · 24
%88
2gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Joel RocaGirona · 20
%82
3gol
1asist
66scout
€5.00M
La Liga
Assane DiaoComo · 20
%80
2gol
1asist
63scout
Serie A
Claudio EcheverriGirona · 19
%73
1gol
1asist
59scout
€5.00M
La Liga
Emmanuel SabbiVancouver Whitecaps · 28
%63
8gol
3asist
54scout
Major League Soccer
Jayden AddaiComo · 20
%62
3gol
0asist
50scout
Serie A
Jesurun Rak-SakyiRizespor · 23
%60
4gol
1asist
58scout
€6.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Olympiacos