LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.45 / 90
Şut41.81 / 90
Kilit pas52.26 / 90
Başarılı dripling10.45 / 90
Kazanılan ikili52.26 / 90
Rating6.25
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 24 forvetler
- Gol 0.45 %57
- Şut 1.8 %48
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 2.26 %87
- Drible 0.45 %48
- İkili mücadele %15 %9
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 199 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Super League 12025 · Olympiakos Piraeus · 27 maç
18gol1.
2asist30.
🥇
UEFA Europa League2024 · Olympiakos Piraeus · 8 maç
7gol1.
🥈
Super League 12024 · Olympiakos Piraeus · 29 maç
18gol2.
🥈
UEFA Europa Conference League2023 · Olympiakos Piraeus · 9 maç
11gol2.
🥈
Super League 12023 · Olympiakos Piraeus · 31 maç
18gol2.
🥈
Süper Lig2021 · Hatayspor · 32 maç
18gol2.
6.
UEFA Europa League2023 · Olympiakos Piraeus · 10 maç
5gol6.
7.
Africa Cup of Nations2025 · Morocco · 7 maç
3gol7.
1asist36.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
Botola ProNone · Morocco
🏆
UEFA Conference LeagueNone · Europe
🏆
CAF African Nations ChampionshipNone · Africa
🏆
CupNone · Greece
🏆
Super League 12024/2025 · Greece
🏆
Cup2024/2025 · Greece
🏆
UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆
Botola Pro2020/2021 · Morocco
🏆
CAF African Nations Championship2019/2021 · Africa
🏆
CAF African Nations Championship2017/2018 · Africa
🥈
Emir CupNone · Qatar · 2nd Place
🥈
Qatar CupNone · Qatar · 2nd Place
🥈
Qatar Cup2023 · Qatar · 2nd Place
🥈
Emir Cup2023 · Qatar · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
8
269
1
0
6.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas5
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan10%22
Müdahale3
Faul32 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1162 yedek
G+A / 900.33
2025/26
18
1.286
6
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%48 isabet
Kilit pas16
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan52%34
Müdahale10
Faul275 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı1
İlk 11153 yedek
G+A / 900.56
Kart1
2024/25
8
702
7
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%62 isabet
Kilit pas7
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan30%34
Müdahale4
Faul82 kazanılan
Ofsayt14
İlk 118
G+A / 900.9
Kart1
2023/24
16
1.302
14
1
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%67 isabet
Kilit pas7
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan64%33
Müdahale10
Faul125 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı2
İlk 11142 yedek
G+A / 901.04
Kart2
2022/23
21
1.801
8
3
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%48 isabet
Kilit pas18
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan63%37
Müdahale14
Faul139 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı2
İlk 11201 yedek
G+A / 900.55
Kart3
Kaptan5maçta
2021/22
33
2.453
18
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut75%57 isabet
Kilit pas22
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan92%39
Müdahale16
Faul1715 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı1
İlk 11294 yedek
G+A / 900.73
Kart2
TOPLAM GOL5413 penaltı
İLK 117816 yedek girdi
KART5
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR54 gol
- 1-15' 4 %7
- 16-30' 11 %20
- 31-45' 10 %19
- 46-60' 15 %28
- 61-75' 5 %9
- 76-90+' 9 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-182%87
- 4-3-34%4
- 4-1-4-13%3
- 4-4-23%3
- 3-5-21%1
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar23aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | NEC NijmegenA | 2-1 | 113 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.08.2026 | NEC NijmegenH | 0-0 | 86 | 2 | 5.3 | ||
| 09.07.2026 | FranceA | 2-0 | 0 | 0 | – | ||
| 04.07.2026 | CanadaA | 0-3 | 0 | 0 | – | ||
| 30.06.2026 | NetherlandsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | HaitiH | 4-2 | 70 | 3 | 6.2 | ||
| 19.06.2026 | ScotlandA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2026 | BrazilA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 24.02.2026 | Bayer LeverkusenA | 0-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 18.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 84 | – | 6.5 | ||
| 28.01.2026 | AjaxA | 1-2 | 72 | – | 6.3 | ||
| 20.01.2026 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | SenegalA | 0-3 | 80 | 1 | 6.2 | ||
| 14.01.2026 | NigeriaA | 0-0 | 84 | 1 | 6.0 | ||
| 09.01.2026 | CameroonA | 0-2 | 67 | 1 | 1 | 5.6 | |
| 04.01.2026 | TanzaniaH | 1-0 | 77 | 3 | 6.5 | ||
| 29.12.2025 | ZambiaA | 0-3 | 74 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 26.12.2025 | MaliH | 1-1 | 70 | 1 | 6.0 | ||
| 21.12.2025 | ComorosH | 2-0 | 25↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.12.2025 | Kairat AlmatyA | 0-1 | 90 | 5 | 5.9 | ||
| 26.11.2025 | Real MadridH | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 5 | 7.5 |
| 04.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | BarcelonaA | 6-1 | 78 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.10.2025 | ArsenalA | 2-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 17.09.2025 | PafosH | 0-0 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 23.08.2025 | Asteras TripolisH | 2-0 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 30.01.2025 | QarabagH | 3-0 | 77 | 2 | 6 | 8.3 | |
| 23.01.2025 | FC PortoA | 0-1 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.12.2024 | TwenteH | 0-0 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 28.11.2024 | FCSBA | 0-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | RangersH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.10.2024 | Malmo FFA | 0-1 | 86 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 03.10.2024 | SC BragaH | 3-0 | 90 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 26.09.2024 | LyonA | 2-0 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 29.05.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 119 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 09.05.2024 | Aston VillaH | 2-0 | 90 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 02.05.2024 | Aston VillaA | 2-4 | 90 | 3 | 3 | 8.9 | |
| 18.04.2024 | FenerbahceA | 1-0 | 120 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2024 | FenerbahceH | 3-2 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.03.2024 | Maccabi Tel AvivA | 1-6 | 88 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 07.03.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-4 | 84 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 22.02.2024 | Ferencvarosi TCA | 0-1 | 79 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.02.2024 | Ferencvarosi TCH | 1-0 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 30.01.2024 | South AfricaH | 0-2 | 21↑ | 2 | 5.9 | ||
| 14.12.2023 | TSC Backa TopolaH | 5-2 | 64 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.11.2023 | SC FreiburgA | 5-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2023 | West HamA | 1-0 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2023 | West HamH | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2023 | TSC Backa TopolaA | 2-2 | 74 | 1 | 6.5 | ||
| 21.09.2023 | SC FreiburgH | 2-3 | 90 | 2 | 6 | 7.9 | |
| 05.02.2023 | KasimpasaHC | 1-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 01.02.2023 | Gazişehir GaziantepA | 4-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 28.01.2023 | TrabzonsporH | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.01.2023 | GalatasarayA | 4-0 | 80 | 4 | 6.3 | ||
| 07.01.2023 | AntalyasporH | 0-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 03.01.2023 | ÜmraniyesporA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 5 | 8.2 |
| 27.12.2022 | FenerbahceA | 4-0 | 90 | 1 | 5.3 | ||
| 24.12.2022 | GiresunsporH | 1-1 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 13.11.2022 | İstanbulsporA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 07.11.2022 | Istanbul BasaksehirH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 |
ŞUT15
GOL1
xG2.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%67
- Açık oyun2%13
- Kontra atak1%7
- Penaltı1%7
- Korner1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%53
- Kafa6%40
- Sağ ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 6 %40
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 1 %7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 104 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-06
Al-Sadd
→
Olympiacos
free transfer
Al-Sadd
→
Olympiacos
free transfer
2023-03-01
Hatayspor
→
Al-Sadd
free transfer
Hatayspor
→
Al-Sadd
free transfer
2020-10-26
HB FC
→
Wydad AC
free transfer
HB FC
→
Wydad AC
free transfer
2019-12-31
Wydad AC
→
HB CFFC
End of loan
Wydad AC
→
HB CFFC
End of loan
2019-07-28
HB CFFC
→
Wydad AC
loan transfer
HB CFFC
→
Wydad AC
loan transfer
2018-07-11
RS Berkane
→
HB CFFC
€6.00m
RS Berkane
→
HB CFFC
€6.00m
2017-07-01
RAC Casablanca
→
RS Berkane
€1.88m
RAC Casablanca
→
RS Berkane
€1.88m
2016-07-01
RAC Reserve
→
RAC Casablanca
-
RAC Reserve
→
RAC Casablanca
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
03.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 719 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.0UEFA Champions League 2025
PERFORMANS53.0719 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 377 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%67
Dakika
%92
Değer / getiri
%28
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%69
Dakika
%72
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Patrick OuotroNancy · 20
%95
2gol
1asist
59scout
Ligue 2
Bård FinneBrann · 30
%76
6gol
3asist
64scout
Eliteserien
Christian GammelgaardVejle · 22
%74
8gol
5asist
70scout
Superliga
William AgadaReal Salt Lake · 26
%72
2gol
2asist
62scout
€800K
Major League Soccer
Szymon WłodarczykExcelsior · 22
%67
3gol
1asist
61scout
Eredivisie
Marcus AntonssonIFK Varnamo · 34
%67
4gol
2asist
56scout
Allsvenskan
Ricardo MarínGuadalajara Chivas · 27
%61
2gol
2asist
55scout
Liga MX
Mamadou DoumbiaWatford · 19
%60
4gol
1asist
65scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

