Issa Doumbia
Mali · Attacker

Issa Doumbia

YAŞ19
BOY192
KİLO86
KULÜPWatford
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.83 / 90
Kilit pas10.42 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili135.42 / 90
Rating6.41
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 41 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %5 (0.8) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %28 (0.42) Drible — %0 (0.00) İkili mücadele — %45 (%38) 13 ORT. % 0 5 0 28 0 45
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 0.8 %5
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.42 %28
  • Drible 0.00 %0
  • İkili mücadele %38 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 216 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2024 2 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 5 216 0 0 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 5 216 0 0 6.41
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan13%38
Müdahale2
Faul5
Ofsayt2
İlk 1141 yedek
Kart1
2025/26 39 1.686 4 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsMali 3 0 0 0
League CupWatford 1 0 0 0
ChampionshipWatford 35 1.686 4 1 6.56
Şut27%44 isabet
Kilit pas23
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan80%37
Müdahale10
Faul3116 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111722 yedek
G+A / 900.27
Kart4
2024/25 30 988 2 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 30 988 2 0 6.64
Şut12%33 isabet
Kilit pas6
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan53%37
Müdahale11
Faul2513 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111218 yedek
G+A / 900.18
Kart2
TOPLAM GOL6
İLK 112944 yedek girdi
KART6
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 3 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 28 4-4-2 — 15 3-4-3 — 6 3-5-2 — 6 3-4-2-1 — 5 4-3-3 — 3 63 maç
  • 4-2-3-128%44
  • 4-4-215%24
  • 3-4-36%10
  • 3-5-26%10
  • 3-4-2-15%8
  • 4-3-33%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 West BromA 1-0 8 0 6.3
01.09.2026 SwanseaA 2-0 90 2 6.5
29.08.2026 West HamH 1-1 24 0 6.6
22.08.2026 WrexhamA 1-1
16.08.2026 SouthamptonH 2-1 94 6.3
02.05.2026 CoventryH 0-4 3
25.04.2026 MiddlesbroughA 5-1 26 6.5
21.04.2026 West BromA 3-0 9 6.5
18.04.2026 Sheffield UtdH 0-2 71 2 6.5
11.04.2026 Oxford UnitedA 2-0 29 2 6.3
06.04.2026 CharltonH 1-1 81 1 6.3
03.04.2026 QPRA 2-1 33 6.7
21.03.2026 LeicesterH 0-0 10 6.3
17.03.2026 WrexhamH 3-1 15 6.7
24.02.2026 IpswichH 0-2 29 6.7
21.02.2026 DerbyH 2-0 26 1 2 6.3
14.02.2026 PrestonA 2-2 18 1 6.9
07.02.2026 SouthamptonA 1-0 63 1 6.2
03.02.2026 Hull CityA 0-0 75 6.5
31.01.2026 SwanseaH 0-2 76 6.7
24.01.2026 BlackburnA 1-1 80 6.2
21.01.2026 PortsmouthH 1-1 47 1 1 7.7
17.01.2026 MillwallH 0-2
09.01.2026 SenegalH 0-1
03.01.2026 TunisiaH 1-1
26.12.2025 MoroccoA 1-1
13.12.2025 WrexhamA 2-2 100 1 1 7.5
09.12.2025 Sheffield WednesdayH 1-1 90 2 6.2
06.12.2025 NorwichH 3-2 86 1 6.3
01.12.2025 BirminghamA 2-1 90 1 6.0
25.11.2025 PrestonH 1-1 86 1 3 7.3
22.11.2025 DerbyA 2-3 25 6.5
07.11.2025 Bristol CityH 1-1 61 6.3
04.11.2025 IpswichA 1-1 83 1 6.2
01.11.2025 MiddlesbroughH 3-0 88 1 1 6.6
25.10.2025 CoventryA 3-1 65 1 6.7
22.10.2025 West BromH 2-1 51 1 6.5
18.10.2025 Sheffield UtdA 1-0 9 1 6.5
13.09.2025 BlackburnH 0-1 54 3 6.7
30.08.2025 SouthamptonH 2-2 12 6.7
23.08.2025 SwanseaA 1-1
16.08.2025 QPRH 2-1 23 6.7
12.08.2025 NorwichH 1-2
09.08.2025 CharltonA 1-0 72 1 6.3
03.05.2025 Sheffield WednesdayH 1-1 84 1 6.3
26.04.2025 BlackburnA 2-1 82 6.9
21.04.2025 PortsmouthA 1-0 90 6.3
18.04.2025 BurnleyH 1-2 75 1 2 6.9
12.04.2025 West BromA 2-1 77 6.3
08.04.2025 Hull CityH 1-0 61 6.3
05.04.2025 Bristol CityA 2-1 30 1 1 7.0
08.03.2025 MillwallH 1-2 56 2 6.9
01.03.2025 Stoke CityA 0-0 69 1 6.7
23.02.2025 LutonH 2-0 78 2 7.3
15.02.2025 MiddlesbroughA 0-1 64 2 6.6
11.02.2025 LeedsH 0-4 59 6.5
08.02.2025 SunderlandA 2-2 81 1 7.0
01.02.2025 NorwichH 0-1 15 6.3
25.01.2025 CoventryA 2-1 11 6.6
21.01.2025 PrestonH 1-2 13 6.9
ŞUT47
GOL5
xG4.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%10.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
49' · xG 0.063 46' · xG 0.076 39' · xG 0.13 87' · xG 0.073 51' · xG 0.029 45' · xG 0.053 76' · xG 0.102 73' · xG 0.237 90' · xG 0.018 90' · xG 0.262 · GOL 77' · xG 0.039 90' · xG 0.067 90' · xG 0.02 56' · xG 0.025 42' · xG 0.056 16' · xG 0.182 88' · xG 0.036 79' · xG 0.09 · GOL 90' · xG 0.095 52' · xG 0.078 30' · xG 0.047 · GOL 80' · xG 0.059 65' · xG 0.172 58' · xG 0.091 41' · xG 0.015 87' · xG 0.038 67' · xG 0.032 49' · xG 0.026 45' · xG 0.311 · GOL 43' · xG 0.021 30' · xG 0.067 61' · xG 0.012 36' · xG 0.096 18' · xG 0.014 77' · xG 0.079 9' · xG 0.233 74' · xG 0.028 49' · xG 0.02 · GOL 89' · xG 0.247 41' · xG 0.226 15' · xG 0.026 13' · xG 0.03 2' · xG 0.02 45' · xG 0.034 77' · xG 0.271 73' · xG 0.052 43' · xG 0.071
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 26 (%55) Kontra atak — 8 (%17) Açık oyun — 5 (%11) Korner — 4 (%9) Duran top — 3 (%6) Taç sonrası — 1 (%2) 47 şut
  • Asist sonrası26%55
  • Kontra atak8%17
  • Açık oyun5%11
  • Korner4%9
  • Duran top3%6
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 32 (%68) Kafa — 10 (%21) Sağ ayak — 5 (%11) 47 şut
  • Sol ayak32%68
  • Kafa10%21
  • Sağ ayak5%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 10 46-60' — 8 61-75' — 6 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 4 %9
  • 16-30' 4 %9
  • 31-45' 10 %21
  • 46-60' 8 %17
  • 61-75' 6 %13
  • 76-90+' 15 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 74 maç
Watford 71maç 2024–2026
Mali 3maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Black Stars Watford ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1686 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.0Championship 2025
PERFORMANS41.41686 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 69.1
Baskıcı forvet 68.1
Çizgi kanadı 65.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %51
Dakika %73
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %56
Dakika %89
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.56 7.2 91
Kilit pas / 90 1.23 1.6 77
Performans skoru 41.4 76 54
Pas hacmi / 90 22.26 34 66
Gol / 90 0.21 0.38 55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam