LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut13.75 / 90
Kilit pas13.75 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
3.750.68
Kilit pas
3.750.84
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
1
24
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İlk 111
2025/26
44
2.996
2
3
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas28
Drible14%36 başarı
İkili kazanılan114%56
Müdahale30
Faul1519 kazanılan
Ofsayt4
İlk 113212 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2024/25
33
2.690
1
4
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas30
Drible18%56 başarı
İkili kazanılan114%62
Müdahale49
Faul1620 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11321 yedek
G+A / 900.17
Kart4
2023/24
26
1.083
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan47%58
Müdahale20
Faul148 kazanılan
İlk 111214 yedek
Kart1
2022/23
42
1.032
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas8
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan41%46
Müdahale11
Faul144 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11933 yedek
Kart3
2021/22
26
1.759
1
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas23
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan69%51
Müdahale29
Faul187 kazanılan
İlk 11197 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2020/21
46
3.619
1
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas30
Drible31%62 başarı
İkili kazanılan222%63
Müdahale62
Faul3845 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11415 yedek
G+A / 900.05
Kart7
TOPLAM GOL4
İLK 116414 yedek girdi
KART4
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 2 %50
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%47
- 4-4-220%27
- 3-5-25%7
- 4-1-4-15%7
- 4-3-35%7
- 3-4-1-24%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | SouthamptonH | 2-1 | 24 | 1 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | CoventryH | 0-4 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | MiddlesbroughA | 5-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2026 | West BromA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Sheffield UtdH | 0-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | LeicesterH | 0-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2026 | WrexhamH | 3-1 | 87 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.03.2026 | Stoke CityA | 3-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 10.03.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 67↑ | 1 | 7.3 | ||
| 27.02.2026 | Bristol CityA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2026 | IpswichH | 0-2 | 88 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | DerbyH | 2-0 | 9↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 14.02.2026 | PrestonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | SouthamptonA | 1-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 03.02.2026 | Hull CityA | 0-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | SwanseaH | 0-2 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | BlackburnA | 1-1 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 21.01.2026 | PortsmouthH | 1-1 | 92 | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | MillwallH | 0-2 | 97 | 2 | 6.2 | ||
| 01.01.2026 | BirminghamH | 3-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 29.12.2025 | NorwichA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.12.2025 | LeicesterA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | Stoke CityH | 1-0 | 98 | – | 7.5 | ||
| 13.12.2025 | WrexhamA | 2-2 | 100 | – | 5.9 | ||
| 09.12.2025 | Sheffield WednesdayH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 06.12.2025 | NorwichH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 01.12.2025 | BirminghamA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 25.11.2025 | PrestonH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | DerbyA | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 04.11.2025 | IpswichA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | MiddlesbroughH | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | CoventryA | 3-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 22.10.2025 | West BromH | 2-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | Sheffield UtdA | 1-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Oxford UnitedH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | PortsmouthA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Hull CityH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2025 | MillwallA | 1-0 | 72 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | BlackburnH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | SouthamptonH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | SwanseaA | 1-1 | 101 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | QPRH | 2-1 | 74 | – | 7.3 | ||
| 12.08.2025 | NorwichH | 1-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 09.08.2025 | CharltonA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.06.2025 | KayserisporH | 2-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | TrabzonsporA | 2-2 | 89 | 1 | 7.7 | ||
| 18.05.2025 | SivassporH | 1-0 | 9 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | EyüpsporH | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | BB BodrumsporA | 1-2 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | AlanyasporA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | KasimpasaH | 0-2 | 83 | 2 | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | FenerbahceA | 0-0 | 99 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | Adana DemirsporH | 3-2 | 90 | 1 | – | 8.3 | |
| 03.03.2025 | GoztepeA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.02.2025 | KonyasporA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.02.2025 | HataysporH | 2-0 | 82 | – | 7.3 | ||
| 01.02.2025 | Istanbul BasaksehirA | 4-0 | 83 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | BesiktasA | 0-0 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT35
GOL2
xG2.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%46
- Korner7%20
- Açık oyun7%20
- Kontra atak3%9
- Duran top2%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak30%86
- Sağ ayak5%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
- 1-15' 5 %14
- 16-30' 7 %20
- 31-45' 5 %14
- 46-60' 8 %23
- 61-75' 7 %20
- 76-90+' 3 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 218 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-05-31
Blackpool
→
Middlesbrough
End of loan
Blackpool
→
Middlesbrough
End of loan
2020-01-10
Middlesbrough
→
Blackpool
loan transfer
Middlesbrough
→
Blackpool
loan transfer
2019-07-28
Blackpool
→
Middlesbrough
?
Blackpool
→
Middlesbrough
?
2018-07-17
Arsenal U23
→
Blackpool
free transfer
Arsenal U23
→
Blackpool
free transfer
2018-05-31
Bristol Rovers
→
Arsenal U23
End of loan
Bristol Rovers
→
Arsenal U23
End of loan
2017-07-14
Arsenal U23
→
Bristol Rovers
loan transfer
Arsenal U23
→
Bristol Rovers
loan transfer
2017-05-31
Notts County
→
Arsenal U23
End of loan
Notts County
→
Arsenal U23
End of loan
2017-01-31
Arsenal U23
→
Notts County
loan transfer
Arsenal U23
→
Notts County
loan transfer
2015-07-01
Arsenal U18
→
Arsenal U21
-
Arsenal U18
→
Arsenal U21
-
2014-07-01
Arsenal Youth
→
Arsenal U18
-
Arsenal Youth
→
Arsenal U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2906 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.0Championship 2025
PERFORMANS36.12906 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
74.8
Derinden oyun kurucu
72.7
Box-to-box orta saha
66.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%46
Dakika
%90
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%51
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.75
7.1
95
Pas arası / 90
1.52
2.3
66
İkili mücadele kazanma
56.35
58
97
Performans skoru
36.1
75
48
Pas hacmi / 90
38.59
50
77
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lukáš ČervPlzen · 24
%95
1gol
1asist
49scout
UEFA Europa League
Alan VarelaFC Porto · 24
%88
2gol
0asist
47scout
€32.00M
Primeira Liga
Takuto OshimaFC Noah · 27
%83
0gol
1asist
44scout
UEFA Europa Conference League
Bartol FranjićVenezia · 25
%76
0gol
2asist
58scout
Serie B
Eric SmithFC St. Pauli · 28
%67
2gol
2asist
53scout
€5.00M
Bundesliga
Adam RandellBristol City · 25
%67
2gol
2asist
55scout
Championship
Daniel AguirreGuadalajara Chivas · 26
%64
4gol
3asist
58scout
Liga MX
Jackson YueillNew England Revolution · 28
%60
0gol
0asist
40scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

