Othmane Maamma
France · Midfielder

Othmane Maamma

YAŞ20
BOY180
KİLO78
KULÜPWatford
DOĞUM YERİAlès
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.36 / 90
Kilit pas61.64 / 90
Başarılı dripling61.64 / 90
Kazanılan ikili164.36 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 105 orta sahalar
Kilit pas — %68 (1.64) Asist — %0 (0.00) Drible — %89 (1.64) Pas isabeti — %39 (%80) Top kapma — %71 (3.00) İkili mücadele — %13 (%35) 47 ORT. % 68 0 89 39 71 13
  • Kilit pas 1.64 %68
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.64 %89
  • Pas isabeti %80 %39
  • Top kapma 3.00 %71
  • İkili mücadele %35 %13
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 330 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Africa U20 Cup of Nations2025 Egypt · Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2023 1 2024 2 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 5 330 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 5 330 0 0 6.56
Şut5%60 isabet
Kilit pas6
Drible6%30 başarı
İkili kazanılan16%35
Müdahale5
Faul44 kazanılan
İlk 115
Kart2
2025/26 27 1.642 4 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 27 1.642 4 1 6.82
Şut28%57 isabet
Kilit pas28
Drible52%38 başarı
İkili kazanılan118%41
Müdahale39
Faul1825 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11216 yedek
G+A / 900.27
Kart1
2024/25 13 324 1 1 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 13 324 1 1 6.41
Şut9%33 isabet
Kilit pas3
Drible10%26 başarı
İkili kazanılan23%30
Müdahale4
Faul48 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11211 yedek
G+A / 900.56
Kart1
2023/24 4 88 1 0 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 4 88 1 0 7.30
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan10%50
Müdahale3
İlk 1113 yedek
G+A / 901.02
TOPLAM GOL5
İLK 112820 yedek girdi
KART4
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 2 %40
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 4-4-2 — 15 3-4-3 — 3 3-5-2 — 2 4-3-1-2 — 2 5-3-2 — 2 44 maç
  • 4-2-3-120%45
  • 4-4-215%34
  • 3-4-33%7
  • 3-5-22%5
  • 4-3-1-22%5
  • 5-3-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 West BromA 1-0 67 2 6.4
01.09.2026 SwanseaA 2-0 65 0 6.5
29.08.2026 West HamH 1-1 73 2 6.8
22.08.2026 WrexhamA 1-1 48 6.3
16.08.2026 SouthamptonH 2-1 77 1 6.9
02.05.2026 CoventryH 0-4 82 2 6.5
25.04.2026 MiddlesbroughA 5-1 26 6.7
21.04.2026 West BromA 3-0 84 6.9
18.04.2026 Sheffield UtdH 0-2 58 6.3
11.04.2026 Oxford UnitedA 2-0 22 6.6
21.02.2026 DerbyH 2-0 23 6.9
14.02.2026 PrestonA 2-2 96 1 4 7.3
07.02.2026 SouthamptonA 1-0 86 2 6.9
03.02.2026 Hull CityA 0-0 87 6.9
31.01.2026 SwanseaH 0-2 65 7.3
24.01.2026 BlackburnA 1-1 64 1 6.7
21.01.2026 PortsmouthH 1-1 64 1 6.6
17.01.2026 MillwallH 0-2 66 1 6.3
01.01.2026 BirminghamH 3-0 70 1 6.3
29.12.2025 NorwichA 0-1 79 6.5
26.12.2025 LeicesterA 1-2 81 1 1 7.7
20.12.2025 Stoke CityH 1-0 98 1 7.0
13.12.2025 WrexhamA 2-2 73 1 1 2 7.5
09.12.2025 Sheffield WednesdayH 1-1 45 4 6.7
06.12.2025 NorwichH 3-2 86 6.7
01.12.2025 BirminghamA 2-1 85 1 4 7.2
25.11.2025 PrestonH 1-1 74 3 7.3
22.11.2025 DerbyA 2-3 81 6.5
07.11.2025 Bristol CityH 1-1 29 1 6.7
04.11.2025 IpswichA 1-1 18 6.5
01.11.2025 MiddlesbroughH 3-0
13.09.2025 BlackburnH 0-1
19.04.2025 MarseilleA 5-1 1
06.04.2025 Le HavreH 0-2 34 1 6.2
30.03.2025 AuxerreA 1-0 66 1 6.2
16.03.2025 Saint EtienneH 0-2 60 3 6.2
08.03.2025 LilleA 1-0 22 1 6.5
09.02.2025 StrasbourgA 2-0 28 5.9
31.01.2025 LensH 0-2 26 1 6.5
26.01.2025 ToulouseA 1-2 30 1 2 7.2
17.01.2025 MonacoH 2-1 1
10.11.2024 Stade Brestois 29H 3-1 17 1 6.9
27.10.2024 ToulouseH 0-3 29 6.2
23.08.2024 Paris Saint GermainA 6-0
18.08.2024 StrasbourgH 1-1 10 6.3
19.05.2024 LensA 2-2 59 1 1 7.3
12.05.2024 MonacoH 0-2 29 7.3
08.12.2023 LensH 0-0
10.11.2023 NiceH 0-0
ŞUT48
GOL4
xG3.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.047 54' · xG 0.028 41' · xG 0.284 55' · xG 0.057 90' · xG 0.154 90' · xG 0.067 32' · xG 0.021 28' · xG 0.143 89' · xG 0.018 87' · xG 0.013 71' · xG 0.092 55' · xG 0.077 · GOL 54' · xG 0.039 18' · xG 0.047 35' · xG 0.11 28' · xG 0.023 52' · xG 0.044 19' · xG 0.03 61' · xG 0.033 64' · xG 0.011 45' · xG 0.155 · GOL 67' · xG 0.12 48' · xG 0.053 42' · xG 0.231 · GOL 38' · xG 0.053 6' · xG 0.044 61' · xG 0.094 · GOL 59' · xG 0.278 52' · xG 0.044 29' · xG 0.059 18' · xG 0.105 14' · xG 0.105 65' · xG 0.037 49' · xG 0.023 44' · xG 0.414 36' · xG 0.086 27' · xG 0.069 13' · xG 0.066 68' · xG 0.041 51' · xG 0.014 44' · xG 0.064 21' · xG 0.022 6' · xG 0.093 69' · xG 0.058 51' · xG 0.087 3' · xG 0.104 19' · xG 0.039 66' · xG 0.014
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 27 (%56) Kontra atak — 8 (%17) Korner — 7 (%15) Açık oyun — 5 (%10) Duran top — 1 (%2) 48 şut
  • Asist sonrası27%56
  • Kontra atak8%17
  • Korner7%15
  • Açık oyun5%10
  • Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 37 (%77) Sol ayak — 11 (%23) 48 şut
  • Sağ ayak37%77
  • Sol ayak11%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR48 şut
1-15' — 5 16-30' — 9 31-45' — 9 46-60' — 11 61-75' — 10 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 46-60'
  • 1-15' 5 %10
  • 16-30' 9 %19
  • 31-45' 9 %19
  • 46-60' 11 %23
  • 61-75' 10 %21
  • 76-90+' 4 %8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 49 maç
Watford 32maç 2025–2026
Montpellier 17maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Montpellier B Montpellier -
2023-07-01 Montpellier U19 Montpellier B -
2022-07-01 Montpellier U17 Montpellier U19 -
2021-07-01 Montpellier For Montpellier U17 -
2016-07-01 AC Arles Jgd. Montpellier For free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Milli takım göreviKadroda yok 4 maç
04.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
03.2025 SakatlıkKadroda yok 4 maç
02.2025 SakatlıkŞüpheli 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Bologna FC %50 2026-08-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1642 dk

Takip listesi: Top taşıyan hücumcu

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.5Championship 2025
PERFORMANS51.71642 dk
KARARİzlemeye değer68/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 78.2
Bağlantı kuran forvet 77.4
Baskıcı forvet 76.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %71
Dakika %71
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %68
Dakika %89
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 74 100
Ortalama rating 6.82 7.2 95
Başarılı drible / 90 2.85 2.2 100
Performans skoru 51.7 76 68
Kilit pas / 90 1.53 2 76
Pas hacmi / 90 26.47 38 70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam