LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Şut21.42 / 90
Başarılı dripling21.42 / 90
Kazanılan ikili96.38 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.420.29
Başarılı dripling
1.420.36
Kazanılan ikili
6.384.57
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
HNL2021/2022 · Croatia
🏆
HNL2020/2021 · Croatia
🏆
Cup2020/2021 · Croatia
🏆
Super Cup2019/2020 · Croatia
🏆
HNL2019/2020 · Croatia
🏆
1. HNL Juniori2018/2019 · Croatia
🥈
HNL2024/2025 · Croatia · 2nd Place
🥈
1. HNL Juniori2021/2022 · Croatia · 2nd Place
🥈
1. HNL Juniori2020/2021 · Croatia · 2nd Place
🥈
Premier League International Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
2
127
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan9%69
Müdahale4
İlk 112
2025/26
29
1.351
0
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas9
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan68%55
Müdahale14
Faul1710 kazanılan
İlk 111613 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2023/24
26
1.231
0
1
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan41%36
Müdahale15
Faul202 kazanılan
İlk 111412 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2022/23
15
230
0
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan11%61
Müdahale4
Faul11 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.39
2021/22
9
790
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas6
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan42%50
Müdahale10
Faul88 kazanılan
İlk 119
G+A / 900.11
2020/21
11
424
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan23%46
Müdahale7
Faul131 kazanılan
İlk 1138 yedek
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 112341 yedek girdi
KART5
FORMA38
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-211%22
- 4-1-4-110%20
- 4-2-3-19%18
- 4-3-39%18
- 3-5-28%16
- 3-1-4-22%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | AC MilanA | 2-0 | 48 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | LecceH | 0-2 | 79 | 2 | 7.3 | ||
| 08.05.2026 | PalermoH | 2-0 | 35 | – | 7.0 | ||
| 01.05.2026 | SpeziaA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.04.2026 | EmpoliH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 11.04.2026 | Virtus EntellaA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | Juve StabiaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | MonzaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2026 | PadovaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | SampdoriaA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | ReggianaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | AvellinoH | 4-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 28.02.2026 | SudtirolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | PescaraH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | CesenaA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | ModenaH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | FrosinoneA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | CarrareseH | 2-1 | 89 | 1 | 7.7 | ||
| 24.01.2026 | MantovaA | 2-5 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 17.01.2026 | CatanzaroH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | PadovaA | 0-2 | 71 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | SampdoriaH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | CatanzaroA | 2-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 29.10.2025 | SudtirolH | 3-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | CarrareseA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | EmpoliA | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | CesenaH | 1-2 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | PescaraA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | Juve StabiaA | 0-0 | 85 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | BariH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | MantovaH | 4-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.11.2024 | PSV EindhovenA | 3-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 06.11.2024 | BSC Young BoysH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | ArsenalA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2024 | AtalantaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2024 | BolognaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | FSV Mainz 05A | 4-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.03.2024 | Bayern MunichH | 2-5 | 79 | – | 5.9 | ||
| 09.03.2024 | RB LeipzigA | 2-0 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 02.03.2024 | FC AugsburgH | 0-6 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.02.2024 | Werder BremenA | 1-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 17.02.2024 | VfB StuttgartH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | Borussia MonchengladbachA | 0-0 | 12 | – | 6.3 | ||
| 03.02.2024 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 81 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2024 | Union BerlinA | 1-0 | 72 | – | 6.0 | ||
| 20.01.2024 | Eintracht FrankfurtH | 2-2 | 79 | – | 6.7 | ||
| 13.01.2024 | Borussia DortmundH | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.12.2023 | 1899 HoffenheimA | 3-3 | 75 | 1 | – | 6.9 | |
| 16.12.2023 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2023 | 1.FC KölnH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2023 | SC FreiburgA | 1-1 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 11.11.2023 | FSV Mainz 05H | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.11.2023 | Vfl BochumH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | Bayern MunichA | 8-0 | 28↑ | – | 5.9 | ||
| 21.10.2023 | RB LeipzigH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | FC AugsburgA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | Werder BremenH | 4-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 22.09.2023 | VfB StuttgartA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | Borussia MonchengladbachH | 3-3 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 02.09.2023 | Bayer LeverkusenA | 5-1 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT8
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun4%50
- Korner4%50
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%50
- Sol ayak2%25
- Kafa2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 3 %38
- 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 97 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-10-05
Din. Zagreb II
→
Dinamo Zagreb
-
Din. Zagreb II
→
Dinamo Zagreb
-
2018-07-01
Din. Zagreb U19
→
Din. Zagreb II
-
Din. Zagreb U19
→
Din. Zagreb II
-
2017-07-01
Din. Zagreb U17
→
Din. Zagreb U19
-
Din. Zagreb U17
→
Din. Zagreb U19
-
2015-07-01
D. Zagreb Yth.
→
Din. Zagreb U17
-
D. Zagreb Yth.
→
Din. Zagreb U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2026
SakatlıkŞüpheli
6 maç
05.2024
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
11.2022
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1261 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.5Serie B 2025
PERFORMANS41.21261 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
72.9
Top kapan ön libero
72.7
Box-to-box orta saha
63.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%60
Dakika
%71
Değer / getiri
%43
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%60
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.1
72
75
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Pas arası / 90
1.36
1.6
85
Performans skoru
41.2
76
54
Asist / 90
0.14
0.2
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Takuto OshimaFC Noah · 27
%95
0gol
1asist
44scout
UEFA Europa Conference League
Axel WitselGirona · 36
%85
1gol
2asist
47scout
La Liga
Rômulo ZwargTigres UANL · 25
%75
0gol
3asist
56scout
Liga MX
Eric SmithFC St. Pauli · 28
%71
2gol
2asist
53scout
€5.00M
Bundesliga
Bradley DangerRED Star FC 93 · 28
%63
2gol
1asist
55scout
€800K
Ligue 2
Jason KnightBristol City · 24
%63
0gol
1asist
53scout
Championship
Pablo RosarioFC Porto · 28
%60
0gol
0asist
43scout
UEFA Europa League
Gaius MakoutaAlanyaspor · 28
%60
1gol
0asist
50scout
€2.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Darmstadt 98