Lukas Nmecha
Germany · Attacker

Lukas Nmecha

YAŞ27
BOY185
KİLO80
KULÜPLeeds
DOĞUM YERİHamburg
LİGPremier League
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist16.00 / 90
Şut16.00 / 90
Kilit pas212.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili16.00 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.48
Asist 6.000.08
Şut 6.001.91
Kilit pas 12.000.80
Başarılı dripling 0.000.56
Kazanılan ikili 6.005.01
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4. FA Cup2025 · Leeds · 5 maç 2asist4.
5. Jupiler Pro League2020 · Anderlecht · 37 maç 18gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA U21 Championship2021 Hungary/Sloveni · Europe
🏆 Community Shield2019/2020 · England
🏆 Community Shield2018/2019 · England
🏆 Tournoi Maurice Revello2018 · World
🏆 UEFA U19 Championship2017 Georgia · Europe
🏆 Premier League2017/2018 · England
🏆 League Cup2017/2018 · England
🥈 UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈 Premier League 22016/2017 · England · 2nd Place
🥈 FA Youth Cup2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
2020 9 2021 10 2022 4 2023 1 2024 3 2025 7 2026 1
GolAsist
2026/27 3 15 0 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 3 15 0 1 6.60
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan1%100
İlk 1112 yedek
G+A / 906.0
2025/26 34 1.131 6 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 34 1.131 6 1 6.67
Şut24%67 isabet
Kilit pas10
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan63%42
Müdahale13
Faul1717 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı21 kaçan
İlk 111024 yedek
G+A / 900.56
2024/25 20 474 3 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 20 474 3 0 6.72
Şut15%60 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan38%59
Müdahale2
Faul716 kazanılan
İlk 11317 yedek
G+A / 900.57
Kart1
2023/24 3 39 1 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 3 39 1 0 6.90
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan5%45
Müdahale1
Faul11 kazanılan
G+A / 902.31
2022/23 18 904 4 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 18 904 4 0 6.82
Şut17%41 isabet
Kilit pas6
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan58%57
Müdahale5
Faul627 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11108 yedek
G+A / 900.4
Kart3
2021/22 30 1.954 10 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 25 1.632 8 0 6.77
UEFA Champions LeagueVfL Wolfsburg 5 322 2 0 6.88
Şut49%53 isabet
Kilit pas17
Drible27%51 başarı
İkili kazanılan123%45
Müdahale17
Faul3938 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11219 yedek
G+A / 900.46
Kart8
2020/21 13 1.100 6 3 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 13 1.100 6 3 7.00
Şut26%42 isabet
Kilit pas15
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan69%47
Müdahale10
Faul2237 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı21 kaçan
İlk 1113
G+A / 900.74
Kart1
TOPLAM GOL232 penaltı
İLK 114163 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
1-15' — 8 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 1-15'
  • 1-15' 8 %35
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %4
  • 46-60' 2 %9
  • 61-75' 4 %17
  • 76-90+' 8 %35
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 23 4-2-3-1 — 19 3-4-2-1 — 16 3-5-2 — 14 4-5-1 — 7 3-4-1-2 — 6 85 maç
  • 4-3-323%27
  • 4-2-3-119%22
  • 3-4-2-116%19
  • 3-5-214%16
  • 4-5-17%8
  • 3-4-1-26%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BrightonA 0-1 0 0
30.08.2026 BrentfordH 1-1 15 1 1 6.6
22.08.2026 Nottingham ForestA 0-1
24.05.2026 West HamA 3-0 73 1 7.0
17.05.2026 BrightonH 1-0 38 6.7
11.05.2026 TottenhamA 1-1 40 1 7.3
01.05.2026 BurnleyH 3-1 30 1 6.9
22.04.2026 BournemouthA 2-2 26 1 6.6
18.04.2026 WolvesH 3-0 5
13.04.2026 Manchester UnitedA 1-2
21.03.2026 BrentfordH 0-0 69 1 6.3
15.03.2026 Crystal PalaceA 0-0 45 6.2
03.03.2026 SunderlandH 0-1 37 6.3
28.02.2026 Manchester CityH 0-1 26 6.7
21.02.2026 Aston VillaA 1-1 19 1 6.3
10.02.2026 ChelseaA 2-2 82 1 1 1 7.2
06.02.2026 Nottingham ForestH 3-1
26.01.2026 EvertonA 1-1
17.01.2026 FulhamH 1-0 15 1 3 7.7
07.01.2026 NewcastleA 4-3 17 2 6.9
04.01.2026 Manchester UnitedH 1-1 15 6.6
01.01.2026 LiverpoolA 0-0 70 6.2
28.12.2025 SunderlandA 1-1 17 6.2
03.12.2025 ChelseaH 3-1 67 2 6.3
29.11.2025 Manchester CityA 3-2 82 1 3 6.5
23.11.2025 Aston VillaH 1-2 71 1 1 7.6
09.11.2025 Nottingham ForestA 3-1 74 1 2 7.6
01.11.2025 BrightonA 3-0 25 1 6.7
24.10.2025 West HamH 2-1 8 6.3
18.10.2025 BurnleyA 2-0 24 2 6.2
04.10.2025 TottenhamH 1-2 11 6.2
27.09.2025 BournemouthH 2-2 1
20.09.2025 WolvesA 1-3 1
13.09.2025 FulhamA 1-0 21 6.2
30.08.2025 NewcastleH 0-0 70 6.2
23.08.2025 ArsenalA 5-0 39 6.7
18.08.2025 EvertonH 1-0 13 1 1 7.2
17.05.2025 Borussia MönchengladbachA 0-1 75 1 2 7.3
09.05.2025 1899 HoffenheimH 2-2 18 6.7
03.05.2025 Borussia DortmundA 4-0 70 1 6.9
26.04.2025 SC FreiburgH 0-1 12 6.5
19.04.2025 FSV Mainz 05A 2-2 27 6.3
11.04.2025 RB LeipzigH 2-3 9 1 6.6
06.04.2025 Union BerlinA 1-0 11 1 6.6
29.03.2025 1. FC HeidenheimH 0-1 29 4 6.7
22.02.2025 VfL BochumH 1-1 1
02.02.2025 Eintracht FrankfurtA 1-1 12 6.7
24.01.2025 Holstein KielH 2-2 2
18.01.2025 Bayern MünchenA 3-2 63 6.3
14.01.2025 Borussia MönchengladbachH 5-1 17 2 2 8.6
22.12.2024 Borussia DortmundH 1-3 45 1 6.3
13.12.2024 SC FreiburgA 3-2 10 1 6.6
08.12.2024 FSV Mainz 05H 4-3 21 6.6
30.11.2024 RB LeipzigA 1-5 14 6.3
23.11.2024 Union BerlinH 1-0 27 1 6.3
10.11.2024 1. FC HeidenheimA 1-3
02.11.2024 FC AugsburgH 1-1 11 1 6.9
02.03.2024 VfB StuttgartH 2-3 9 1 1 7.5
25.02.2024 Eintracht FrankfurtA 2-2 17 6.9
17.02.2024 Borussia DortmundH 1-1 13 6.3
ŞUT31
GOL6
xG7.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%19.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.063 7' · xG 0.397 90' · xG 0.061 90' · xG 0.122 68' · xG 0.091 67' · xG 0.044 66' · xG 0.072 74' · xG 0.142 35' · xG 0.025 74' · xG 0.35 67' · xG 0.788 · GOL 90' · xG 0.069 87' · xG 0.03 90' · xG 0.167 90' · xG 0.158 · GOL 89' · xG 0.053 8' · xG 0.786 · GOL 68' · xG 0.891 · GOL 68' · xG 0.788 32' · xG 0.037 48' · xG 0.441 48' · xG 0.022 85' · xG 0.132 65' · xG 0.137 13' · xG 0.096 · GOL 80' · xG 0.693 66' · xG 0.054 7' · xG 0.098 84' · xG 0.788 · GOL 82' · xG 0.079 79' · xG 0.097
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%58) Açık oyun — 3 (%10) Penaltı — 3 (%10) Taç sonrası — 2 (%6) Korner — 2 (%6) Duran top — 2 (%6) Diğer — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası18%58
  • Açık oyun3%10
  • Penaltı3%10
  • Taç sonrası2%6
  • Korner2%6
  • Duran top2%6
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 19 (%61) Sol ayak — 6 (%19) Kafa — 6 (%19) 31 şut
  • Sağ ayak19%61
  • Sol ayak6%19
  • Kafa6%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 4 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 11 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 4 %13
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %6
  • 46-60' 2 %6
  • 61-75' 11 %35
  • 76-90+' 12 %39
AKSİYON HARİTASI567 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 12 13 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 7 7 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR567
Pas 223 Pas — 223 (%43) Hava topu 75 Hava topu — 75 (%15) Top teması 62 Top teması — 62 (%12) Top k… 35 Top kazanma — 35 (%7) Faul 34 Faul — 34 (%7) Çalım 23 Çalım — 23 (%4) Top… 19 Top kaptırma — 19 (%4) Kurtarılan şut — 17 (%3) Uzaklaştırma — 16 (%3) Bloke edilen pas — 13 (%3)
  • Pas223%43
  • Hava topu75%15
  • Top teması62%12
  • Top kazanma35%7
  • Faul34%7
  • Çalım23%4
  • Top kaptırma19%4
  • Kurtarılan şut17%3
  • Uzaklaştırma16%3
  • Bloke edilen pas13%3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 121 maç
Leeds 37maç 2025–2026
VfL Wolfsburg 71maç 2021–2024
Germany U21 2019–2023
Germany 2020–2022
Anderlecht 13maç 2020
England U21 2018–2019
Manchester City 2017–2018
Manchester City U19 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Wolfsburg Leeds
2021-07-16 Manchester City VfL Wolfsburg € 8M
2019-08-03 Manchester City VfL Wolfsburg
2019-07-01 Preston Manchester City
2018-08-09 Manchester City Preston
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 17 maç
12.2025 Uyluk sakatlığıŞüpheli 3 maç
12.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2025 Kasık sakatlığıKadroda yok 4 maç
02.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 34 maç
02.2023 HastalıkŞüpheli 1 maç
11.2022 Diz sakatlığıŞüpheli 2 maç
02.2022 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 3 maç
02.2022 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 5 maç
12.2021 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Wrexham AFC %50 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1131 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.8Premier League 2025
PERFORMANS65.71131 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 81.5
Pivot forvet 80.9
Baskıcı forvet 80.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %90
Dakika %60
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %84
Dakika %81
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 65.7 78 84
Tahmini xG / 90 0.611 0.48 100
Gol / 90 0.48 0.65 74
Şut isabeti 66.67 48 100
Dakika güvenliği 90.8 72 100
Ortalama rating 6.67 7.15 93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam