Ethan Ampadu
Wales · Midfielder

Ethan Ampadu

YAŞ25
BOY182 cm
KİLO78 kg
KULÜPLeeds
DOĞUM YERİExeter
LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.38 / 90
Kilit pas31.14 / 90
Başarılı dripling10.38 / 90
Kazanılan ikili124.56 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 74 orta sahalar
Kilit pas — %51 (1.14) Asist — %0 (0.00) Drible — %32 (0.38) Pas isabeti — %27 (%78) Top kapma — %93 (4.94) İkili mücadele — %51 (%48) 42 ORT. % 51 0 32 27 93 51
  • Kilit pas 1.14 %51
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.38 %32
  • Pas isabeti %78 %27
  • Top kapma 4.94 %93
  • İkili mücadele %48 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 237 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Championship2024/2025 · England
🏆 UEFA Super Cup2021/2022 · Europe
🏆 UEFA Europa League2018/2019 · Europe
🏆 FA Youth Cup2017/2018 · England
🏆 FA Cup2017/2018 · England
🏆 U18 Premier League2017/2018 · England
🏆 U18 Premier League Cup2017/2018 · England
🥈 Florida Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 FA Cup2019/2020 · England · 2nd Place
🥈 League Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Youth League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈 Community Shield2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
2020 0 2021 3 2022 2 2023 1 2024 0 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 3 237 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 3 237 0 0 6.73
Şut1
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%48
Müdahale8
Faul32 kazanılan
İlk 113
Kaptan2maçta
2025/26 35 3.175 1 1 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 35 3.175 1 1 7.12
Şut15%40 isabet
Kilit pas20
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan174%63
Müdahale76
Faul4933 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.06
Kart9
Kaptan35maçta
2024/25 33 2.594 0 0 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipLeeds 30 2.294 0 0 7.24
World Cup - Qualification EuropeWales 3 300 0 0 7.10
Şut8%25 isabet
Kilit pas18
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan173%64
Müdahale58
Faul4441 kazanılan
İlk 11294 yedek
Kart8
Kaptan27maçta
2023/24 49 4.408 0 1 7.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipLeeds 49 4.408 0 1 7.26
Şut22%27 isabet
Kilit pas37
Drible11%65 başarı
İkili kazanılan196%60
Müdahale79
Faul4640 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1149
G+A / 900.02
Kart10
Kaptan22maçta
2022/23 37 2.905 1 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueChelsea 3 0 0 0
Serie ASpezia 32 2.739 1 1 6.92
World CupWales 2 166 0 0 7.15
Şut16%44 isabet
Kilit pas13
Drible10%83 başarı
İkili kazanılan166%57
Müdahale68
Faul4923 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11343 yedek
G+A / 900.06
Kart111
2021/22 29 2.289 0 3 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVenezia 29 2.289 0 3 6.95
Şut3%33 isabet
Kilit pas15
Drible13%76 başarı
İkili kazanılan173%58
Müdahale67
Faul4627 kazanılan
İlk 11263 yedek
G+A / 900.12
Kart132
2020/21 29 2.090 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueSheffield Utd 29 2.090 0 0 6.95
Şut6%33 isabet
Kilit pas11
Drible13%87 başarı
İkili kazanılan147%63
Müdahale57
Faul2525 kazanılan
İlk 11236 yedek
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 1113612 yedek girdi
KART50
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 41 4-2-3-1 — 37 4-3-3 — 25 3-4-2-1 — 13 4-3-2-1 — 7 3-4-1-2 — 6 129 maç
  • 3-5-241%32
  • 4-2-3-137%29
  • 4-3-325%19
  • 3-4-2-113%10
  • 4-3-2-17%5
  • 3-4-1-26%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BrightonA 1-1 90 0 6.0
30.08.2026 BrentfordHC 1-1 84 1 7.0
22.08.2026 Nottingham ForestAC 0-1 63 7.2
24.05.2026 West HamAC 3-0 73 7.3
17.05.2026 BrightonHC 1-0 98 7.3
11.05.2026 TottenhamAC 1-1 103 7.3
01.05.2026 BurnleyHC 3-1 95 6.5
22.04.2026 BournemouthAC 2-2 90 7.3
18.04.2026 WolvesHC 3-0 101 2 7.0
13.04.2026 Manchester UnitedAC 1-2 90 7.2
26.03.2026 Bosnia & HerzegovinaHC 1-1 120 7.9
21.03.2026 BrentfordHC 0-0 96 1 8.2
15.03.2026 Crystal PalaceAC 0-0 78 8.0
03.03.2026 SunderlandHC 0-1 99 7.0
28.02.2026 Manchester CityHC 0-1 91 6.7
21.02.2026 Aston VillaAC 1-1 92 7.7
10.02.2026 ChelseaAC 2-2 94 6.6
06.02.2026 Nottingham ForestHC 3-1 97 7.5
31.01.2026 ArsenalHC 0-4 86 1 6.6
26.01.2026 EvertonAC 1-1 89 1 7.0
17.01.2026 FulhamHC 1-0 96 1 8.0
07.01.2026 NewcastleAC 4-3 104 6.6
01.01.2026 LiverpoolAC 0-0 90 1 7.0
28.12.2025 SunderlandAC 1-1 90 2 7.3
20.12.2025 Crystal PalaceHC 4-1 87 1 1 8.6
14.12.2025 BrentfordAC 1-1 90 1 7.2
06.12.2025 LiverpoolHC 3-3 87 6.6
03.12.2025 ChelseaHC 3-1 90 7.3
29.11.2025 Manchester CityAC 3-2 90 1 6.3
23.11.2025 Aston VillaHC 1-2 90 7.2
09.11.2025 Nottingham ForestAC 3-1 90 6.5
01.11.2025 BrightonAC 3-0 90 6.3
24.10.2025 West HamHC 2-1 90 2 6.6
18.10.2025 BurnleyAC 2-0 81 1 7.2
13.10.2025 BelgiumH 2-4 90 6.7
04.10.2025 TottenhamHC 1-2 90 6.9
27.09.2025 BournemouthHC 2-2 90 6.9
20.09.2025 WolvesAC 1-3 90 1 7.5
13.09.2025 FulhamAC 1-0 90 6.9
18.08.2025 EvertonHC 1-0 78 7.0
09.06.2025 BelgiumA 4-3 90 6.7
03.05.2025 PlymouthAC 1-2 90 7.5
28.04.2025 Bristol CityHC 4-0 90 7.7
21.04.2025 Stoke CityHC 6-0 90 7.3
18.04.2025 Oxford UnitedAC 0-1 90 7.7
12.04.2025 PrestonHC 2-1 90 7.0
08.04.2025 MiddlesbroughAC 0-1 90 7.9
05.04.2025 LutonAC 1-1 90 7.3
29.03.2025 SwanseaHC 2-2 58 6.3
17.02.2025 SunderlandHC 2-1 90 7.3
11.02.2025 WatfordAC 0-4 87 6.9
05.02.2025 CoventryAC 0-2 90 7.2
01.02.2025 CardiffHC 7-0 90 7.2
27.01.2025 BurnleyAC 0-0 90 7.0
22.01.2025 NorwichHC 2-0 90 7.7
19.01.2025 Sheffield WednesdayHC 3-0 90 7.7
04.01.2025 Hull CityAC 3-3 90 7.7
01.01.2025 BlackburnH 1-1 39 7.0
29.12.2024 DerbyAC 0-1 90 2 7.5
26.12.2024 Stoke CityAC 0-2 90 7.2
ŞUT27
GOL1
xG2.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%3.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.082 18' · xG 0.389 14' · xG 0.035 40' · xG 0.028 16' · xG 0.058 42' · xG 0.046 55' · xG 0.02 88' · xG 0.096 86' · xG 0.034 85' · xG 0.019 90' · xG 0.053 11' · xG 0.023 34' · xG 0.026 75' · xG 0.046 70' · xG 0.208 67' · xG 0.086 32' · xG 0.498 85' · xG 0.032 82' · xG 0.034 60' · xG 0.128 · GOL 48' · xG 0.151 79' · xG 0.056 80' · xG 0.124 45' · xG 0.095 39' · xG 0.14 14' · xG 0.015 21' · xG 0.014
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%33) Açık oyun — 8 (%30) Korner — 7 (%26) Taç sonrası — 1 (%4) Duran top — 1 (%4) Kontra atak — 1 (%4) 27 şut
  • Asist sonrası9%33
  • Açık oyun8%30
  • Korner7%26
  • Taç sonrası1%4
  • Duran top1%4
  • Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 19 (%70) Sol ayak — 6 (%22) Kafa — 2 (%7) 27 şut
  • Sağ ayak19%70
  • Sol ayak6%22
  • Kafa2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 6 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 3 %11
  • 16-30' 3 %11
  • 31-45' 6 %22
  • 46-60' 3 %11
  • 61-75' 4 %15
  • 76-90+' 8 %30
AKSİYON HARİTASI2689 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 17 17 17 17 17 17 18 18 18 18 18 18 18 19 20 20 20 20 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 22 22 22 22 23 23 24 24 24 24 24 25 25 25 25 26 26 26 26 26 26 26 26 27 27 27 27 27 27 27 28 29 29 29 30 31 35 39
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 17 17 17 17 17 18 18 19 19 20 20 20 21 21 21 21 21 21 21 22 22 23 23 23 23 23 23 23 24 24 24 24 25 26 27 27 28
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 7 8 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 9 10 11 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2689
Pas 1867 Pas — 1867 (%72) Top ka… 176 Top kazanma — 176 (%7) Faul — 98 (%4) Top… 89 Top teması — 89 (%3) Uzak… 84 Uzaklaştırma — 84 (%3) Hava topu — 80 (%3) Müdahale — 79 (%3) Pas arası — 56 (%2) Bloke edilen pas — 29 (%1) Korner kazandırma — 26 (%1)
  • Pas1867%72
  • Top kazanma176%7
  • Faul98%4
  • Top teması89%3
  • Uzaklaştırma84%3
  • Hava topu80%3
  • Müdahale79%3
  • Pas arası56%2
  • Bloke edilen pas29%1
  • Korner kazandırma26%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 215 maç
Leeds 117maç 2023–2026
Wales 5maç 2022–2024
Spezia 32maç 2022
Chelsea 3maç 2022
Venezia 29maç 2021
Sheffield Utd 29maç 2020
Wales U17 2016–2017
Wales U19 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-19 Chelsea Leeds € 8.1M
2023-07-01 Spezia Chelsea
2022-09-01 Chelsea Spezia
2022-07-01 Venezia Chelsea
2021-08-31 Chelsea Venezia
2021-07-01 Sheffield Utd Chelsea
2020-09-07 Chelsea Sheffield Utd
2020-08-01 RB Leipzig Chelsea
2019-07-22 Chelsea RB Leipzig
2017-07-01 Exeter City Chelsea
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
08.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
04.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
05.2021 Kasık sakatlığıKadroda yok 3 maç
05.2021 Kasık sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Serie A2022 · Spezia 9sarı · 32 maç
🟨 Serie A2021 · Venezia 12sarı · 29 maç
🟥 Serie A2021 · Venezia 1kırmızı · 29 maç
🟥 Euro Championship2020 · Wales 1kırmızı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3175 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.5Premier League 2025
PERFORMANS71.13175 dk
KARARİzlemeye değer72/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 87.7
Ayağı iyi stoper 86.6
Klasik stoper 85.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %95
Dakika %95
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %88
Dakika %99
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 71.1 74 96
Pas hacmi / 90 46.89 42 100
Müdahale / 90 2.15 3 72
İkili mücadele kazanma 62.59 58 100
Pas arası / 90 1.39 1.9 73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam