L. Négo
Hungary · Defender

L. Négo

YAŞ34
BOY181 cm
KİLO71 kg
KULÜPLe Havre
DOĞUM YERİParis
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut120.46 / 90
Kilit pas160.61 / 90
Başarılı dripling130.49 / 90
Kazanılan ikili1064.03 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 103 defanslar
Müdahale — %83 (2.09) Pas arası — %63 (1.18) Blok — %25 (0.30) İkili mücadele — %76 (%61) Pas isabeti — %7 (%78) Faul (az iyi) — %83 (0.68) 56 ORT. % 83 63 25 76 7 83
  • Müdahale 2.09 %83
  • Pas arası 1.18 %63
  • Blok 0.30 %25
  • İkili mücadele %61 %76
  • Pas isabeti %78 %7
  • Faul (az iyi) 0.68 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2369 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Magyar Kupa2018/2019 · Hungary
🏆 NB I2017/2018 · Hungary
🏆 UEFA U19 Championship2010 France · Europe
🥈 Magyar Kupa2020/2021 · Hungary · 2nd Place
🥈 NB I2019/2020 · Hungary · 2nd Place
🥈 NB I2018/2019 · Hungary · 2nd Place
🥈 NB I2016/2017 · Hungary · 2nd Place
🥈 NB I2015/2016 · Hungary · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2022 1 2023 3 2024 1 2025 0
GolAsist
2025/26 31 2.369 0 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Havre 31 2.369 0 0 6.78
Şut12%25 isabet
Kilit pas16
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan106%61
Müdahale55
Faul1819 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11265 yedek
Kart2
2024/25 36 2.641 0 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Havre 34 2.461 0 0 6.72
World Cup - Qualification EuropeHungary 2 180 0 1 6.70
Şut9%22 isabet
Kilit pas14
Drible17%57 başarı
İkili kazanılan129%59
Müdahale63
Faul3029 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11306 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2023/24 31 1.579 0 3 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1LE Havre 31 1.579 0 3 6.76
Şut14%29 isabet
Kilit pas13
Drible13%42 başarı
İkili kazanılan75%52
Müdahale37
Faul2217 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111813 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2022/23 2 180 0 1 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueVideoton FC 2 180 0 1 6.55
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.5
TOPLAM GOL0
İLK 118431 yedek girdi
KART13
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 22 3-4-2-1 — 15 4-3-3 — 14 4-1-4-1 — 11 4-4-2 — 8 4-1-3-2 — 6 76 maç
  • 4-2-3-122%29
  • 3-4-2-115%20
  • 4-3-314%18
  • 4-1-4-111%14
  • 4-4-28%11
  • 4-1-3-26%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 LorientA 0-2 14 6.7
10.05.2026 MarseilleH 0-1
03.05.2026 LilleA 1-1 92 7.2
26.04.2026 MetzH 4-4 92 6.2
18.04.2026 AngersA 1-1 21 6.7
12.04.2026 NiceA 1-1
05.04.2026 AuxerreH 1-1 86 6.2
22.03.2026 Paris FCA 3-2 90 7.3
15.03.2026 LyonH 0-0 94 3 6.9
22.02.2026 NantesA 2-0 94 6.9
15.02.2026 ToulouseH 2-1 97 7.2
08.02.2026 StrasbourgH 2-1 90 2 6.5
30.01.2026 LensA 1-0 78 6.5
24.01.2026 MonacoH 0-0 83 1 6.9
18.01.2026 RennesA 1-1 101 7.2
04.01.2026 AngersH 2-1 90 7.3
14.12.2025 LyonA 1-0 63 1 7.2
07.12.2025 Paris FCH 0-0 94 7.2
30.11.2025 LilleH 0-1 90 1 7.2
22.11.2025 Paris Saint GermainA 3-0 84 6.3
08.11.2025 NantesH 1-1 79 6.3
02.11.2025 ToulouseA 0-0 90 7.5
29.10.2025 Stade Brestois 29H 1-0 25 6.9
26.10.2025 AuxerreA 0-1 98 7.3
18.10.2025 MarseilleA 6-2 90 5.0
14.10.2025 PortugalA 2-2 90 6.9
05.10.2025 RennesH 2-2 78 1 5.6
28.09.2025 MetzA 0-0 90 1 7.3
21.09.2025 LorientH 1-1 90 6.3
14.09.2025 StrasbourgA 1-0 90 1 6.5
09.09.2025 PortugalH 2-3 90 1 6.5
31.08.2025 NiceH 3-1 90 7.3
24.08.2025 LensH 1-2 96 1 7.0
17.05.2025 StrasbourgA 2-3 90 6.3
10.05.2025 MarseilleH 1-3 89 1 6.5
04.05.2025 AuxerreA 1-2 90 6.9
26.04.2025 MonacoH 1-1 90 6.9
19.04.2025 Paris Saint GermainA 2-1 89 6.7
13.04.2025 RennesH 1-5 90 6.5
06.04.2025 MontpellierA 0-2 90 7.3
30.03.2025 NantesH 3-2 90 1 7.0
16.03.2025 LyonA 4-2 90 5.9
09.03.2025 Saint EtienneH 1-1 90 6.7
01.03.2025 LensA 3-4 90 6.3
23.02.2025 ToulouseH 1-4 90 6.2
16.02.2025 NiceH 1-3 90 6.9
08.02.2025 LilleA 1-2 90 7.2
02.02.2025 AngersA 1-1 90 6.6
26.01.2025 Stade Brestois 29H 0-1 90 1 6.9
19.01.2025 ReimsA 1-1 64 6.6
12.01.2025 LensH 1-2 83 6.7
05.01.2025 MarseilleA 5-1 90 6.9
15.12.2024 StrasbourgH 0-3 64 2 7.3
07.12.2024 NiceA 2-1
01.12.2024 AngersH 0-1
24.11.2024 NantesA 0-2 1
10.11.2024 ReimsH 0-3
03.11.2024 MontpellierH 1-0 90 6.9
25.10.2024 RennesA 1-0 20 1 7.2
20.10.2024 LyonH 0-4 90 6.3
ŞUT16
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.078 64' · xG 0.084 26' · xG 0.079 48' · xG 0.022 65' · xG 0.013 44' · xG 0.073 32' · xG 0.01 73' · xG 0.127 81' · xG 0.08 48' · xG 0.03 21' · xG 0.028 65' · xG 0.054 57' · xG 0.011 90' · xG 0.027 45' · xG 0.015 71' · xG 0.024
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%38) Açık oyun — 4 (%25) Korner — 4 (%25) Taç sonrası — 1 (%6) Duran top — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası6%38
  • Açık oyun4%25
  • Korner4%25
  • Taç sonrası1%6
  • Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 14 (%88) Sol ayak — 2 (%12) 16 şut
  • Sağ ayak14%88
  • Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 6 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 6 %38
  • 76-90+' 2 %12
AKSİYON HARİTASI1223 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 13 14 15 15 16 16 16 18 18 19 20 20 20 20 21 21 22 25 25 26 27 30 30 30 32 33 38 41 48 52
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 8 9 10 12 13 13 14 14 14 16 16 17 18 19 19 20 20 21 22 23 25 25 27 28 28 29 38 40 40
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 6 6 7 7 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 7 7 7 8 9 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %26 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1223
Pas 824 Pas — 824 (%71) Top k… 85 Top kazanma — 85 (%7) Uzak… 72 Uzaklaştırma — 72 (%6) Top teması — 36 (%3) Müdahale — 35 (%3) Faul — 29 (%2) Pas arası — 25 (%2) Hava topu — 23 (%2) Çalım — 19 (%2) Korner kazandırma — 17 (%1)
  • Pas824%71
  • Top kazanma85%7
  • Uzaklaştırma72%6
  • Top teması36%3
  • Müdahale35%3
  • Faul29%2
  • Pas arası25%2
  • Hava topu23%2
  • Çalım19%2
  • Korner kazandırma17%1
PİYASA DEĞERİ€600K-14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 100 maç
LE Havre 96maç 2023–2025
Hungary 2maç 2024
Videoton FC 2maç 2022
Charlton 2013–2014
AS Roma 2011
France U20 2011
Nantes 2009–2010
France U19 2010
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-08 Le Havre Omonia Nicosia
2026-07-07 Le Havre Omonia Nicosia
2023-07-03 Fehérvár FC Le Havre
2023-07-01 Fehérvár Le Havre AC free transfer
2015-08-30 Charlton Fehérvár FC
2015-08-30 Charlton Videoton FC ?
2015-06-30 Újpest FC Charlton End of loan
2014-08-23 Charlton Ujpest
2014-08-22 Charlton Újpest FC loan transfer
2014-01-29 Újpest FC Charlton ?
2014-01-28 Ujpest Charlton
2013-09-09 AS Roma Ujpest
2013-06-30 Standard Liège Roma End of loan
2013-01-31 Roma Standard Liège loan transfer
2012-07-01 Roma U19 Roma -
2011-07-20 FC Nantes Roma U19 free transfer
2011-07-19 Nantes AS Roma
2010-07-01 FC Nantes B FC Nantes -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 SakatlıkKadroda yok 2 maç
08.2025 Red card SuspendedKadroda yok 1 maç
05.2024 CezalıKadroda yok 1 maç
09.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2369 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.5Ligue 1 2025
PERFORMANS63.42369 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 83.2
Agresif stoper 81.4
Klasik stoper 81.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %70
Dakika %91
Değer / getiri %93
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %72
Dakika %91
Değer / getiri %97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 63.4 74 86
Pas hacmi / 90 36.81 42 88
İkili mücadele kazanma 60.92 58 100
Müdahale / 90 2.09 3 70
Pas arası / 90 1.18 1.9 62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam