LİGPro League
BU SEZON5G · 3A
Gol50.29 / 90
Asist30.17 / 90
Şut281.62 / 90
Kilit pas281.62 / 90
Başarılı dripling251.45 / 90
Kazanılan ikili683.93 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2024 · 51 forvetler
- Gol 0.29 %36
- Şut 1.6 %38
- Asist 0.17 %80
- Kilit pas 1.62 %86
- Drible 1.45 %86
- İkili mücadele %44 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1557 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Ligue 22022/2023 · France
2024/25
28
1.557
5
3
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%50 isabet
Kilit pas28
Drible25%49 başarı
İkili kazanılan68%44
Müdahale9
Faul1425 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 111711 yedek
G+A / 900.46
Kaptan4maçta
TOPLAM GOL101 penaltı
İLK 113221 yedek girdi
KART3
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 2 %20
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 2 %20
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 3 %30
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%46
- 5-3-29%18
- 4-1-4-15%10
- 4-4-25%10
- 3-4-2-14%8
- 5-4-14%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | 70 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 25.05.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-3 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 17.05.2025 | HataysporHC | 0-5 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | BesiktasA | 4-1 | 57 | 2 | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | GoztepeH | 1-2 | 63↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 27.04.2025 | KonyasporA | 3-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2025 | KayserisporHC | 0-2 | 65 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | AlanyasporAC | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2025 | AntalyasporHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 09.02.2025 | GalatasarayA | 1-0 | 32 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | KasimpasaH | 3-5 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 26.01.2025 | RizesporA | 3-2 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.01.2025 | FenerbahceH | 0-4 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | GoztepeA | 3-1 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 30.11.2024 | KonyasporH | 0-1 | 31↑ | 1 | 7.0 | ||
| 25.11.2024 | TrabzonsporA | 5-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | EyüpsporH | 0-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | KayserisporA | 0-0 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2024 | SivassporH | 2-4 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | BB BodrumsporA | 3-1 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | AlanyasporH | 0-2 | 69 | – | 6.3 | ||
| 16.09.2024 | AntalyasporA | 2-1 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | GalatasarayH | 1-5 | 67 | 1 | 5.9 | ||
| 25.08.2024 | KasimpasaA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2024 | RizesporH | 1-2 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 10.08.2024 | FenerbahceA | 1-0 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.05.2024 | AntalyasporA | 2-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | Gazişehir GaziantepH | 1-6 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | İstanbulsporA | 0-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 26.04.2024 | GalatasarayH | 0-3 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2024 | SamsunsporA | 1-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 04.02.2024 | PendiksporA | 2-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | LorientA | 3-3 | 20↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 14.01.2024 | LyonH | 3-1 | 20↑ | 1 | 7.0 | ||
| 20.12.2023 | ReimsA | 1-0 | 32↑ | 2 | 6.5 | ||
| 16.12.2023 | NiceH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2023 | StrasbourgA | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 03.12.2023 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 45↑ | 3 | 7.9 | ||
| 26.11.2023 | NantesA | 0-0 | 71 | – | 7.0 | ||
| 11.11.2023 | MonacoH | 0-0 | 72 | 1 | 6.5 | ||
| 05.11.2023 | ToulouseA | 1-2 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 29.10.2023 | MetzA | 0-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2023 | LensH | 0-0 | 76 | 1 | 7.7 | ||
| 08.10.2023 | MarseilleA | 3-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.10.2023 | LilleH | 0-2 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 24.09.2023 | Clermont FootH | 2-1 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.09.2023 | LyonA | 0-0 | 74 | – | 6.7 | ||
| 03.09.2023 | LorientH | 3-0 | 88 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 27.08.2023 | RennesA | 2-2 | 74 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 20.08.2023 | Stade Brestois 29H | 1-2 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | MontpellierA | 2-2 | 61 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2024 · 53 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
03.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
03.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
04.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
03.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


