LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Şut23.16 / 90
Kilit pas11.58 / 90
Başarılı dripling23.16 / 90
Kazanılan ikili34.74 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
3.162.33
Kilit pas
1.581.25
Başarılı dripling
3.161.07
Kazanılan ikili
4.744.83
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CupNone · Türkiye
🏆
U19 PAF Ligi Regular SeasonNone · Türkiye
🏆
Süper LigNone · Türkiye
🏆
Süper Lig2018/2019 · Türkiye
🏆
Cup2018/2019 · Türkiye
🏆
U19 PAF Ligi Regular Season2018/2019 · Türkiye
🥈
U19 PAF Ligi Regular SeasonNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super Cup2018 · Türkiye · 2nd Place
🥈
U19 PAF Ligi Regular Season2017/2018 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
3
57
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan3%43
Faul2
2025/26
33
725
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%13 isabet
Kilit pas10
Drible14%38 başarı
İkili kazanılan45%33
Müdahale19
Faul245 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11528 yedek
Kart3
2024/25
30
1.723
1
5
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%34 isabet
Kilit pas37
Drible54%47 başarı
İkili kazanılan130%40
Müdahale28
Faul2926 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11237 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2021/22
34
945
3
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas20
Drible25%61 başarı
İkili kazanılan55%37
Müdahale17
Faul325 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11727 yedek
G+A / 900.38
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 112939 yedek girdi
KART6
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%60
- 4-1-4-111%16
- 5-3-28%12
- 5-4-15%7
- 4-4-22%3
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | BaşakşehirA | 1-1 | 40↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Çorum FKA | 0-1 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | GalatasarayH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | GenclerbirligiA | 3-2 | 0↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | KocaelisporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | AlanyasporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | GoztepeA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | KayserisporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | BesiktasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | EyüpsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | KonyasporA | 1-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | RizesporH | 0-3 | 17↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.02.2026 | FenerbahceA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | Gazişehir GaziantepA | 2-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | SamsunsporH | 0-1 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | AntalyasporH | 0-0 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 21.12.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 12.12.2025 | GenclerbirligiH | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | KocaelisporA | 0-0 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 1-3 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | AlanyasporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | GoztepeH | 0-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | KayserisporA | 3-2 | 11↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 20.10.2025 | EyüpsporA | 2-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | KonyasporH | 1-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | RizesporA | 1-2 | 63↑ | 2 | 6.0 | ||
| 21.09.2025 | FenerbahceH | 1-1 | 62 | – | 6.5 | ||
| 17.09.2025 | SamsunsporA | 0-0 | 89 | 4 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-3 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 18.08.2025 | TrabzonsporH | 0-1 | 73 | 3 | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.2 | ||
| 31.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | 82 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 11.05.2025 | BesiktasA | 4-1 | 19 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | GoztepeH | 1-2 | 79 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 27.04.2025 | KonyasporA | 3-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | TrabzonsporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2025 | KayserisporH | 0-2 | 25↑ | 2 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | SivassporA | 5-1 | 62 | 2 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | AlanyasporA | 3-2 | 45 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.02.2025 | AntalyasporH | 1-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | GalatasarayA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | KasimpasaH | 3-5 | 74 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 26.01.2025 | RizesporA | 3-2 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | FenerbahceH | 0-4 | 80 | – | 6.3 | ||
| 12.01.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 79 | 1 | 6.7 | ||
| 04.01.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-1 | 75 | – | 5.7 | ||
| 16.12.2024 | BesiktasH | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | GoztepeA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2024 | KonyasporH | 0-1 | 70 | 4 | 6.9 | ||
| 25.11.2024 | TrabzonsporA | 5-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | EyüpsporH | 0-1 | 89 | 2 | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | KayserisporA | 0-0 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 25.10.2024 | SivassporH | 2-4 | 68 | – | 7.0 | ||
| 06.10.2024 | SamsunsporH | 1-3 | 76 | 3 | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | BB BodrumsporA | 3-1 | 82 | 2 | 6.3 |
ŞUT30
GOL0
xG1.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%47
- Korner5%17
- Açık oyun5%17
- Kontra atak3%10
- Duran top2%7
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak22%73
- Sol ayak6%20
- Kafa2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %10
- 31-45' 5 %17
- 46-60' 5 %17
- 61-75' 6 %20
- 76-90+' 11 %37
AKSİYON HARİTASI503 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR503
- Pas226%49
- Çalım46%10
- Top kazanma42%9
- Top teması41%9
- Faul24%5
- İkili mücadele23%5
- Müdahale15%3
- Top kaptırma14%3
- Hava topu14%3
- İsabetsiz şut13%3
PİYASA DEĞERİ€300K+9.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 134 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30
E. Erokspor
→
Adana Demirspor
End of loan
E. Erokspor
→
Adana Demirspor
End of loan
2023-07-19
Adana Demirspor
→
E. Erokspor
loan transfer
Adana Demirspor
→
E. Erokspor
loan transfer
2023-06-30
24 Erzincanspor
→
Adana Demirspor
End of loan
24 Erzincanspor
→
Adana Demirspor
End of loan
2022-08-31
Adana Demirspor
→
24 Erzincanspor
loan transfer
Adana Demirspor
→
24 Erzincanspor
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2025
SakatlıkŞüpheli
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 725 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Süper Lig 2025
PERFORMANS53.5725 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
59.6
Derinden oyun kurucu
57.7
Box-to-box orta saha
57.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%79
Dakika
%60
Değer / getiri
%87
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%81
Dakika
%72
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.51
7.1
92
Müdahale / 90
2.36
3.2
74
Performans skoru
53.5
75
71
Dakika güvenliği
36.7
82
45
İkili mücadele kazanma
32.85
58
57
Pas arası / 90
0.74
2.3
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ignacio SchorPlatense · 25
%95
1gol
1asist
68scout
€800K
Liga Profesional Argentina
Owen MaesRAAL La Louvière · 27
%94
0gol
1asist
60scout
Jupiler Pro League
Tiago PalaciosEstudiantes L.P. · 24
%78
4gol
4asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Matheus MartinsBotafogo · 22
%76
1gol
0asist
54scout
Serie A
Edson CariocaMirassol · 28
%68
4gol
2asist
60scout
Serie A
Michaël CuisanceHertha BSC · 26
%66
3gol
4asist
66scout
2. Bundesliga
Nico MaierFC BW Linz · 25
%62
4gol
1asist
72scout
€400K
Bundesliga
Marvin SchulzPreußen Münster · 30
%60
1gol
3asist
62scout
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




A. Keciörengücü
Denizlispor
Galatasaray U19