Mickaël Cuisance
France · Midfielder

Mickaël Cuisance

YAŞ26
BOY181
KİLO74
KULÜPLens
DOĞUM YERİStrasbourg
LİGTrophée des Champions
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.22 / 90
Kilit pas51.22 / 90
Başarılı dripling30.73 / 90
Kazanılan ikili143.41 / 90
Rating6.44
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 91 orta sahalar
Kilit pas — %48 (1.22) Asist — %0 (0.00) Drible — %56 (0.73) Pas isabeti — %93 (%92) Top kapma — %62 (2.92) İkili mücadele — %18 (%39) 46 ORT. % 48 0 56 93 62 18
  • Kilit pas 1.22 %48
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.73 %56
  • Pas isabeti %92 %93
  • Top kapma 2.92 %62
  • İkili mücadele %39 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 370 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super Cup2021/2022 · Germany
🏆 Super Cup2020/2021 · Germany
🏆 UEFA Super Cup2020/2021 · Europe
🏆 Bundesliga2019/2020 · Germany
🏆 DFB Pokal2019/2020 · Germany
🏆 UEFA Champions League2019/2020 · Europe
🥈 Trophée des Champions2020/2021 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2020 3 2021 0 2022 0 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 7 370 0 0 6.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lens 6 370 0 0 6.44
UEFA Champions LeagueLens 1 0 0 0 –
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan14%39
Müdahale9
Faul42 kazanılan
İlk 117
Kart1
2025/26 32 2.633 3 4 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaHertha BSC 31 2.513 3 4 6.75
DFB PokalHertha BSC 1 120 0 0 7.90
Şut26%35 isabet
Kilit pas43
Drible45%47 başarı
İkili kazanılan157%43
Müdahale57
Faul5336 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11302 yedek
G+A / 900.24
Kart6
Kaptan1maçta
2022/23 14 622 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 14 622 0 0 6.67
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan31%36
Müdahale13
Faul85 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1195 yedek
Kart1
2021/22 24 941 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBayern Munich 3 0 0 0 –
Serie AVenezia 15 929 0 0 6.58
BundesligaBayern Munich 6 12 0 0 7.20
Şut4%25 isabet
Kilit pas11
Drible20%56 başarı
İkili kazanılan62%43
Müdahale24
Faul129 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111311 yedek
Kart2
2020/21 35 1.280 2 1 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Marseille 28 1.029 2 1 6.45
UEFA Champions LeagueMarseille 6 233 0 0 6.58
BundesligaBayern Munich 1 18 0 0 6.20
Şut9%33 isabet
Kilit pas12
Drible19%45 başarı
İkili kazanılan79%34
Müdahale32
Faul3616 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111322 yedek
G+A / 900.21
Kart3
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 113526 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 17 4-2-3-1 — 16 3-4-1-2 — 9 3-5-2 — 4 4-3-2-1 — 4 4-3-3 — 4 54 maç
  • 3-4-2-117%31
  • 4-2-3-116%30
  • 3-4-1-29%17
  • 3-5-24%7
  • 4-3-2-14%7
  • 4-3-34%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 D. PayetD. Payet 1 L. SchulerL. Schuler Cuisance 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.10.2026 LyonH 2-1 83 0 6.7
18.09.2026 MonacoA 2-1 90 2 6.4
13.09.2026 Le MansA 2-2 46 0 5.7
10.09.2026 Slavia PrahaA 2-3 0 0 –
05.09.2026 LorientH 0-1 27 1 7.2
29.08.2026 StrasbourgA 2-1 72 1 6.0
22.08.2026 AuxerreH 5-2 52 1 6.6
17.05.2026 Arminia BielefeldA 6-1 90 1 6.2
10.05.2026 SpVgg Greuther FürthH 2-1 89 1 3 7.5
03.05.2026 1. FC MagdeburgA 1-0 90 1 6.6
25.04.2026 Holstein KielH 0-1 90 1 7.7
19.04.2026 Eintracht BraunschweigA 1-1 86 – 6.3
04.04.2026 Dynamo DresdenA 0-1 13↑ – 6.5
14.03.2026 VfL BochumHC 1-1 90 1 6.2
08.03.2026 Preußen MünsterA 1-2 82 – 6.6
01.03.2026 1. FC NürnbergH 2-1 26↑ – 6.6
22.02.2026 SC Paderborn 07A 5-2 45 – 6.3
14.02.2026 Hannover 96H 2-3 82 1 6.0
07.02.2026 SV ElversbergA 0-3 82 – 6.2
01.02.2026 SV Darmstadt 98H 2-2 74 1 6.5
24.01.2026 Karlsruher SCA 2-2 90 2 6.3
17.01.2026 FC Schalke 04H 0-0 90 3 7.3
19.12.2025 Arminia BielefeldH 1-1 90 1 6.7
12.12.2025 SpVgg Greuther FürthA 3-3 89 2 2 7.3
07.12.2025 1. FC MagdeburgH 0-2 90 1 6.0
29.11.2025 Holstein KielA 0-1 77 2 6.9
21.11.2025 Eintracht BraunschweigH 1-0 90 – 6.9
08.11.2025 1. FC KaiserslauternA 0-1 89 1 6.0
01.11.2025 Dynamo DresdenH 2-0 77 1 1 8.0
25.10.2025 Fortuna DüsseldorfH 1-0 90 1 6.6
04.10.2025 Preußen MünsterH 2-1 90 1 – 8.3
28.09.2025 1. FC NürnbergA 0-3 82 1 1 7.9
20.09.2025 SC Paderborn 07H 0-2 90 – 6.6
13.09.2025 Hannover 96A 0-3 90 1 – 7.3
29.08.2025 SV ElversbergH 0-2 90 – 6.7
24.08.2025 SV Darmstadt 98A 0-0 90 – 6.6
18.08.2025 Preußen MünsterA 0-0 120 – 7.9
10.08.2025 Karlsruher SCH 0-0 90 2 7.0
01.08.2025 FC Schalke 04A 2-1 80 – 5.7
15.05.2023 EmpoliH 1-1 –↑ – –
08.05.2023 UdineseA 2-0 1↑ – –
03.05.2023 TorinoH 0-2 77 – 6.7
30.04.2023 FiorentinaA 5-0 17↑ – 6.2
22.04.2023 SpeziaH 1-1 –↑ – –
16.04.2023 LecceA 1-1 45↑ 1 7.0
08.04.2023 CremoneseH 2-3 45 – 6.7
02.04.2023 AS RomaA 3-0 55 1 6.5
19.03.2023 VeronaH 3-1 62 – 6.9
05.03.2023 SalernitanaH 0-0 79 2 6.3
27.02.2023 LazioA 1-0 72 1 6.7
18.02.2023 BolognaH 1-2 65 1 6.9
13.02.2023 InterH 0-0 59 1 6.5
06.02.2023 MonzaA 2-2 45 – 7.0
22.05.2022 CagliariH 0-0 74 1 7.2
14.05.2022 AS RomaA 1-1 –↑ – –
08.05.2022 BolognaH 4-3 79 – 6.6
05.05.2022 SalernitanaA 2-1 –↑ – –
01.05.2022 JuventusA 2-1 45 – 6.2
23.04.2022 AtalantaH 1-3 75 – 6.5
10.04.2022 UdineseH 1-2 52 1 6.2
ŞUT44
GOL3
xG4.7
xG FARKI-1.7under performing
DÖNÜŞÜM%6.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.073 83' · xG 0.056 84' · xG 0.032 · GOL 57' · xG 0.014 31' · xG 0.029 77' · xG 0.035 38' · xG 0.084 81' · xG 0.044 61' · xG 0.14 56' · xG 0.02 55' · xG 0.035 49' · xG 0.072 33' · xG 0.023 24' · xG 0.138 33' · xG 0.094 17' · xG 0.109 77' · xG 0.01 62' · xG 0.079 43' · xG 0.228 8' · xG 0.04 45' · xG 0.068 36' · xG 0.052 29' · xG 0.32 55' · xG 0.018 55' · xG 0.605 49' · xG 0.054 10' · xG 0.092 62' · xG 0.087 52' · xG 0.201 64' · xG 0.088 12' · xG 0.116 65' · xG 0.03 70' · xG 0.08 13' · xG 0.165 · GOL 90' · xG 0.018 41' · xG 0.305 · GOL 60' · xG 0.017 49' · xG 0.04 60' · xG 0.037 77' · xG 0.058 75' · xG 0.035 18' · xG 0.103 41' · xG 0.585 21' · xG 0.211
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 28 (%64) Açık oyun — 6 (%14) Korner — 5 (%11) Serbest vuruş — 3 (%7) Duran top — 1 (%2) Kontra atak — 1 (%2) 44 şut
  • Asist sonrası28%64
  • Açık oyun6%14
  • Korner5%11
  • Serbest vuruş3%7
  • Duran top1%2
  • Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 34 (%77) Sağ ayak — 5 (%11) Kafa — 5 (%11) 44 şut
  • Sol ayak34%77
  • Sağ ayak5%11
  • Kafa5%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR44 şut
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 9 46-60' — 11 61-75' — 7 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 46-60'
  • 1-15' 4 %9
  • 16-30' 5 %11
  • 31-45' 9 %20
  • 46-60' 11 %25
  • 61-75' 7 %16
  • 76-90+' 8 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 112 maç
Lens 7maç 2026
Hertha BSC 32maç 2025
Sampdoria 14maç 2022
Venezia 15maç 2021
Bayern Munich 10maç 2020–2021
Marseille 34maç 2020
France U20 2019
France U19 2018
France U17 2016
Nancy II 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Hertha BSC → Lens —
2024-07-01 Venezia → Hertha BSC € 300K
2023-09-01 Venezia → VfL Osnabrück —
2023-07-01 VfL Osnabrück → Venezia —
2023-01-30 Venezia → Sampdoria —
2022-01-03 Bayern München → Venezia € 4.5M
2021-07-01 Marseille → Bayern München —
2020-10-05 Bayern München → Marseille —
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2023 SakatlıkŞüpheli 2 maç
04.2022 SakatlıkKadroda yok 2 maç
12.2021 DarbeKadroda yok 2 maç
11.2021 QuarantineKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2513 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.32. Bundesliga 2025
PERFORMANS62.02513 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 83.1
Box-to-box orta saha 82.4
Derinden oyun kurucu 79.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %91
Dakika %93
Değer / getiri %48
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %90
Dakika %95
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Kilit pas / 90 1.47 1.8 82
Performans skoru 62 76 82
Müdahale / 90 1.9 1.8 100
Ortalama rating 6.75 7.2 94
Başarılı drible / 90 1.58 1.5 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam