LİGFriendlies
BU SEZON3G · 0A
Gol30.62 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.87 / 90
Kilit pas132.70 / 90
Başarılı dripling51.04 / 90
Kazanılan ikili132.70 / 90
Rating7.88
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 76 orta sahalar
- Kilit pas 2.70 %88
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.04 %63
- Pas isabeti %86 %60
- Top kapma 0.62 %8
- İkili mücadele %57 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 433 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Eredivisie2026 · Feyenoord · 3 maç
2gol5.
10.
Eredivisie2025 · Feyenoord · 32 maç
7asist10.
11.
Eredivisie2024 · Groningen · 32 maç
7asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Eerste DivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Eerste Divisie2023/2024 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
5
433
3
0
7.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas13
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan13%57
Müdahale2
Faul26 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.62
Kaptan4maçta
2025/26
42
3.162
2
8
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%65 isabet
Kilit pas56
Drible59%49 başarı
İkili kazanılan157%47
Müdahale55
Faul3132 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11375 yedek
G+A / 900.28
Kart101
2024/25
34
2.624
2
7
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%57 isabet
Kilit pas41
Drible67%55 başarı
İkili kazanılan121%45
Müdahale19
Faul1528 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11313 yedek
G+A / 900.31
Kart41
2022/23
19
699
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas7
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan41%43
Müdahale15
Faul133 kazanılan
İlk 11811 yedek
Kart3
TOPLAM GOL7
İLK 11738 yedek girdi
KART14
FORMA40
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %43
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%44
- 4-3-325%31
- 4-4-218%22
- 4-1-4-11%1
- 4-2-2-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NEC NijmegenA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 30.08.2026 | ADO Den HaagHC | 2-2 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | CambuurAC | 2-5 | 81 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 16.08.2026 | GO Ahead EaglesHC | 2-2 | 86 | 2 | 7.9 | ||
| 09.08.2026 | Sparta RotterdamAC | 0-1 | 92 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 17.05.2026 | PEC ZwolleA | 0-2 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | AZ AlkmaarH | 1-1 | 81 | 1 | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | Fortuna SittardA | 1-2 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | GroningenH | 3-1 | 86 | 1 | – | 6.3 | |
| 12.04.2026 | NEC NijmegenA | 1-1 | 93 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | FC VolendamA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | AjaxH | 1-1 | 95 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | ExcelsiorH | 2-1 | 85 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | NAC BredaA | 3-3 | 45 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.03.2026 | TwenteA | 2-0 | 88 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | TelstarH | 2-1 | 82 | 2 | 7.9 | ||
| 08.02.2026 | UtrechtA | 0-1 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | PSV EindhovenA | 3-0 | 84 | 2 | 6.2 | ||
| 29.01.2026 | Real BetisA | 2-1 | 61 | – | 5.9 | ||
| 25.01.2026 | HeraclesH | 4-2 | 77 | 1 | 7.3 | ||
| 22.01.2026 | Sturm GrazH | 3-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2026 | Sparta RotterdamH | 3-4 | 90 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 21.12.2025 | TwenteH | 1-1 | 75 | – | 5.3 | ||
| 14.12.2025 | AjaxA | 2-0 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | FCSBA | 4-3 | 67 | 2 | – | 7.7 | |
| 06.12.2025 | PEC ZwolleH | 6-1 | 62 | 1 | – | 7.9 | |
| 30.11.2025 | TelstarA | 1-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | CelticH | 1-3 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | NEC NijmegenH | 2-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.11.2025 | LithuaniaH | 4-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 14.11.2025 | PolandA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | VfB StuttgartA | 2-0 | 82 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | FC VolendamH | 3-1 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 26.10.2025 | PSV EindhovenH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.10.2025 | PanathinaikosH | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.10.2025 | HeraclesA | 0-7 | 93 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | UtrechtH | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | Aston VillaH | 0-2 | 86 | 2 | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | GroningenA | 0-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | SC BragaA | 1-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | AZ AlkmaarA | 3-3 | 84 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.09.2025 | Fortuna SittardH | 2-0 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 31.08.2025 | Sparta RotterdamA | 0-4 | 81 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 16.08.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | FenerbahceA | 5-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | NAC BredaH | 2-0 | 63 | 1 | 7.6 | ||
| 06.08.2025 | FenerbahceH | 2-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2025 | AjaxH | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | AZ AlkmaarA | 3-0 | 71 | 2 | 7.7 | ||
| 03.05.2025 | WaalwijkH | 6-1 | 75 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 23.04.2025 | HeraclesH | 4-1 | 89 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 13.04.2025 | UtrechtA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | PSV EindhovenH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 02.04.2025 | FeyenoordA | 4-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | 94 | 1 | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | TwenteH | 1-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | Willem IIA | 1-3 | 90 | 1 | 5 | 7.2 |
ŞUT51
GOL5
xG4.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%9.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası33%65
- Açık oyun7%14
- Korner5%10
- Kontra atak3%6
- Taç sonrası2%4
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak41%80
- Sol ayak10%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR51 şut
- 1-15' 9 %18
- 16-30' 10 %20
- 31-45' 10 %20
- 46-60' 12 %24
- 61-75' 5 %10
- 76-90+' 5 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Groningen U18
→
Groningen U21
-
Groningen U18
→
Groningen U21
-
2020-07-01
Groningen U17
→
Groningen U18
-
Groningen U17
→
Groningen U18
-
2018-07-01
Groningen Youth
→
Groningen U17
-
Groningen Youth
→
Groningen U17
-
2014-07-01
GVAV Yth.
→
Groningen Youth
free transfer
GVAV Yth.
→
Groningen Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2024
SakatlıkŞüpheli
2 maç
05.2023
HastalıkKadroda yok
1 maç
02.2023
SakatlıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Eredivisie2024 · Groningen
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2525 dk
Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.3Eredivisie 2025
PERFORMANS71.12525 dk
KARARİzlemeye değer74/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
88.3
İleri sekiz
87.6
Box-to-box orta saha
86.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%93
Dakika
%93
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%96
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
48.33
72
67
Performans skoru
71.1
76
94
Kilit pas / 90
1.64
1.4
100
Ortalama rating
6.93
7.2
96
Pas arası / 90
1.14
1.6
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Julián PalaciosUnion Santa Fe · 26
%95
1gol
4asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Kevin RoseroNecaxa · 27
%92
2gol
3asist
62scout
Liga MX
Agustin OjedaNew York City FC · 21
%83
0gol
5asist
78scout
Major League Soccer
Xavi SimonsTottenham · 22
%78
2gol
5asist
80scout
€1.50M
Premier League
Michaël CuisanceHertha BSC · 26
%72
3gol
4asist
66scout
2. Bundesliga
Antoine MilleEstac Troyes · 28
%64
3gol
5asist
70scout
€2.50M
Ligue 2
Hamed Junior TraorèMarseille · 25
%61
1gol
1asist
51scout
€28.00M
Ligue 1
Geovany QuendaSporting CP · 18
%60
1gol
4asist
70scout
€42.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Groningen U21