Ross Alan Richard Frank Fitzsimons
Netherlands · Midfielder

Ross Alan Richard Frank Fitzsimons

YAŞ22
BOY179 cm
KİLO58 kg
KULÜPTottenham
DOĞUM YERİAmsterdam
LİGBundesliga
BU SEZON6G · 7A
Gol20.10 / 90
Asist50.25 / 90
Şut251.25 / 90
Kilit pas341.70 / 90
Başarılı dripling281.40 / 90
Kazanılan ikili1165.81 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 120 orta sahalar
Kilit pas — %85 (1.70) Asist — %92 (0.25) Drible — %92 (1.40) Pas isabeti — %39 (%83) Top kapma — %37 (2.25) İkili mücadele — %39 (%48) 64 ORT. % 85 92 92 39 37 39
  • Kilit pas 1.70 %85
  • Asist 0.25 %92
  • Drible 1.40 %92
  • Pas isabeti %83 %39
  • Top kapma 2.25 %37
  • İkili mücadele %48 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1798 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Euro Championship2024 · Netherlands · 6 maç 1gol17. 3asist2.
🥈 Bundesliga2023 · RB Leipzig · 32 maç 11asist2.
🥈 Eredivisie2022 · PSV Eindhoven · 34 maç 19gol2. 8asist10.
17. Premier League2025 · Tottenham · 28 maç 5asist17.
17. DFB Pokal2025 · RB Leipzig · 1 maç 1gol28. 1asist17.
17. Bundesliga2024 · RB Leipzig · 25 maç 10gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2023/2024 · Germany
🏆 KNVB Beker2022/2023 · Holland
🏆 Super Cup2022/2023 · Holland
🏆 Ligue 12021/2022 · France
🏆 Coupe de France2020/2021 · France
🏆 Trophée des Champions2020/2021 · France
🥈 Eredivisie2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2021/2022 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12020/2021 · France · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2019/2020 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 23 G+A
2020 0 2021 0 2022 17 2023 23 2024 19 2025 13
GolAsist
2025/26 40 2.575 6 7 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueTottenham 28 1.798 2 5 6.85
UEFA Champions LeagueTottenham 10 584 3 1 7.17
DFB PokalRB Leipzig 1 97 1 1 8.70
BundesligaRB Leipzig 1 96 0 0 6.30
Şut41%44 isabet
Kilit pas53
Drible46%46 başarı
İkili kazanılan169%49
Müdahale41
Faul2966 kazanılan
Penaltı2
İlk 112713 yedek
G+A / 900.45
Kart71
2024/25 38 2.775 12 7 7.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRB Leipzig 25 2.157 10 6 7.58
UEFA Champions LeagueRB Leipzig 5 336 0 0 7.16
World Cup - Qualification EuropeNetherlands 8 282 2 1 7.33
Şut45%62 isabet
Kilit pas66
Drible45%38 başarı
İkili kazanılan180%46
Müdahale40
Faul2971 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11326 yedek
G+A / 900.62
Kart5
Kaptan1maçta
2023/24 40 3.272 10 13 7.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRB Leipzig 32 2.673 8 11 7.71
UEFA Champions LeagueRB Leipzig 8 599 2 2 7.61
Şut67%60 isabet
Kilit pas98
Drible96%62 başarı
İkili kazanılan249%56
Müdahale35
Faul3693 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 11391 yedek
G+A / 900.63
Kart111
2022/23 37 2.419 11 6 7.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 22 1.801 10 5 7.41
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 8 545 1 1 7.21
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 4 59 0 0 6.85
World CupNetherlands 3 14 0 0 6.60
Şut46%61 isabet
Kilit pas46
Drible51%57 başarı
İkili kazanılan199%53
Müdahale48
Faul3266 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11298 yedek
G+A / 900.63
Kart4
2021/22 20 128 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain 2 0 0 0
Ligue 1Paris Saint Germain 18 128 0 0 6.42
Kilit pas1
İkili kazanılan7%41
Müdahale1
Faul24 kazanılan
İlk 11119 yedek
Kart1
2020/21 12 1 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris Saint Germain 12 1 0 0
TOPLAM GOL304 penaltı
İLK 1110445 yedek girdi
KART29
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
1-15' — 8 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 5 61-75' — 1 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 1-15'
  • 1-15' 8 %27
  • 16-30' 4 %13
  • 31-45' 4 %13
  • 46-60' 5 %17
  • 61-75' 1 %3
  • 76-90+' 8 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 4-2-2-2 — 34 4-3-3 — 30 3-4-2-1 — 18 4-4-2 — 18 3-4-1-2 — 5 142 maç
  • 4-2-3-137%26
  • 4-2-2-234%24
  • 4-3-330%21
  • 3-4-2-118%13
  • 4-4-218%13
  • 3-4-1-25%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.04.2026 WolvesA 0-1 63 2 6.3
18.04.2026 BrightonH 2-2 88 1 1 2 8.2
12.04.2026 SunderlandA 1-0 13 6.7
22.03.2026 Nottingham ForestH 0-3 24 6.9
18.03.2026 Atletico MadridH 3-2 93 2 2 9.7
15.03.2026 LiverpoolA 1-1 34 2 6.9
10.03.2026 Atletico MadridA 5-2 14 6.3
05.03.2026 Crystal PalaceH 1-3 18 7.0
01.03.2026 FulhamA 2-1 58 6.2
22.02.2026 ArsenalH 1-4 89 1 5.9
10.02.2026 NewcastleH 1-2 91 1 7.9
07.02.2026 Manchester UnitedA 2-0 88 1 7.3
01.02.2026 Manchester CityH 2-2 92 1 2 8.9
28.01.2026 Eintracht FrankfurtA 0-2 83 1 7.6
24.01.2026 BurnleyA 2-2 96 2 6.2
20.01.2026 Borussia DortmundH 2-0 93 4 7.2
17.01.2026 West HamH 1-2 99 2 6.6
07.01.2026 BournemouthA 3-2 101 1 6.5
20.12.2025 LiverpoolH 1-2 33 5.3
14.12.2025 Nottingham ForestA 3-0 96 6.9
09.12.2025 Slavia PrahaH 3-0 90 1 2 7.3
06.12.2025 BrentfordH 2-0 90 1 1 4 9.3
02.12.2025 NewcastleA 2-2 13 6.2
29.11.2025 FulhamH 1-2 30 6.3
26.11.2025 Paris Saint GermainA 5-3 13 6.7
23.11.2025 ArsenalA 4-1 45 2 6.2
17.11.2025 LithuaniaH 4-0 78 1 1 7.6
14.11.2025 PolandA 1-1
08.11.2025 Manchester UnitedH 2-2 79 6.9
04.11.2025 FC CopenhagenH 4-0 61 1 7.6
01.11.2025 ChelseaH 0-1 66 6.9
26.10.2025 EvertonA 0-3 61 6.9
22.10.2025 MonacoA 0-0 30 1 6.7
19.10.2025 Aston VillaH 1-2 79 6.2
12.10.2025 FinlandH 4-0 11 1 7.5
09.10.2025 MaltaA 0-4 10 6.3
04.10.2025 LeedsA 1-2 74 6.2
30.09.2025 Bodo/GlimtA 2-2 30 6.3
27.09.2025 WolvesH 1-1 78 6.5
20.09.2025 BrightonA 2-2 29 3 7.3
16.09.2025 VillarrealH 1-0 77 2 6.3
13.09.2025 West HamA 0-3 71 1 1 7.3
07.09.2025 LithuaniaA 2-3
04.09.2025 PolandH 1-1 79 1 6.9
22.08.2025 Bayern MünchenA 6-0 96 6.3
16.08.2025 SV SandhausenA 2-4 97 1 1 4 8.7
10.06.2025 MaltaH 8-0 94 1 3 9.2
07.06.2025 FinlandA 0-2 10 6.5
17.05.2025 VfB StuttgartH 2-3 90 1 3 8.2
10.05.2025 Werder BremenA 0-0 90 2 7.3
03.05.2025 Bayern MünchenH 3-3 90 2 1 8.0
26.04.2025 Eintracht FrankfurtAC 4-0 76 6.6
11.04.2025 VfL WolfsburgA 2-3 85 2 3 8.9
05.04.2025 1899 HoffenheimH 3-1 90 7.2
29.03.2025 Borussia MönchengladbachA 1-0 90 3 7.7
15.03.2025 Borussia DortmundH 2-0 81 1 1 2 8.2
08.03.2025 SC FreiburgA 0-0 88 6.7
01.03.2025 FSV Mainz 05H 1-2 90 1 1 7.9
23.02.2025 1. FC HeidenheimH 2-2 90 1 6.9
14.02.2025 FC AugsburgA 0-0 90 3 7.3
ŞUT42
GOL2
xG3.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%4.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
77' · xG 0.042 · GOL 68' · xG 0.066 41' · xG 0.489 21' · xG 0.028 52' · xG 0.072 30' · xG 0.051 88' · xG 0.021 57' · xG 0.027 56' · xG 0.046 46' · xG 0.059 86' · xG 0.127 77' · xG 0.031 75' · xG 0.024 45' · xG 0.135 38' · xG 0.051 23' · xG 0.047 57' · xG 0.018 16' · xG 0.08 56' · xG 0.032 36' · xG 0.037 7' · xG 0.044 59' · xG 0.083 89' · xG 0.067 87' · xG 0.067 71' · xG 0.038 22' · xG 0.017 90' · xG 0.305 50' · xG 0.208 62' · xG 0.101 43' · xG 0.139 · GOL 30' · xG 0.029 16' · xG 0.017 80' · xG 0.019 64' · xG 0.027 77' · xG 0.019 66' · xG 0.08 90' · xG 0.062 1' · xG 0.035 18' · xG 0.031 70' · xG 0.154 68' · xG 0.05 64' · xG 0.062
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 26 (%62) Açık oyun — 5 (%12) Korner — 4 (%10) Serbest vuruş — 3 (%7) Kontra atak — 2 (%5) Taç sonrası — 1 (%2) Diğer — 1 (%2) 42 şut
  • Asist sonrası26%62
  • Açık oyun5%12
  • Korner4%10
  • Serbest vuruş3%7
  • Kontra atak2%5
  • Taç sonrası1%2
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 35 (%83) Sol ayak — 4 (%10) Kafa — 3 (%7) 42 şut
  • Sağ ayak35%83
  • Sol ayak4%10
  • Kafa3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
1-15' — 2 16-30' — 8 31-45' — 5 46-60' — 8 61-75' — 9 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 2 %5
  • 16-30' 8 %19
  • 31-45' 5 %12
  • 46-60' 8 %19
  • 61-75' 9 %21
  • 76-90+' 10 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 187 maç
RB Leipzig 72maç 2023–2025
Tottenham 38maç 2025
Netherlands 11maç 2022–2024
PSV Eindhoven 34maç 2022
Paris Saint Germain 32maç 2020–2021
PSG U19 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-29 RB Leipzig Tottenham
2025-08-28 RB Leipzig Tottenham
2025-08-27 RB Leipzig Tottenham
2025-01-30 Paris Saint Germain RB Leipzig
2025-01-01 DME Academy CD Leganés free transfer
2023-07-19 Paris Saint Germain RB Leipzig
2023-07-18 PSV Eindhoven Paris Saint Germain € 6M
2022-08-01 Yulee Hornets DME Academy free transfer
2022-07-01 Paris Saint Germain PSV Eindhoven
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 7 maç
01.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 4 maç
04.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
12.2024 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
12.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Liverpool FC %31 2026-07-15
Manchester United %24 2026-07-15
Manchester City %50 2026-07-15
Chelsea FC %25 2026-07-15
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Euro Championship2024 · Netherlands 2sarı · 6 maç
🟨 Bundesliga2023 · RB Leipzig 10sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1798 dk

Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.7Premier League 2025
PERFORMANS70.21798 dk
KARARTransfer edilebilir83/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 89.7
Box-to-box orta saha 86.9
Derinden oyun kurucu 84.1
Top kapan ön libero 32.0
Derinden oyun kurucu 31.0
Numara 10 29.8
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %96
Dakika %72
Değer / getiri %99
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %95
Dakika %88
Değer / getiri %99
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Kilit pas / 90 1.7 1.8 94
Performans skoru 70.2 76 92
Asist / 90 0.25 0.28 89
Ortalama rating 6.85 7.2 95
Müdahale / 90 1.55 1.8 86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam