LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol10.28 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.84 / 90
Kilit pas20.56 / 90
Başarılı dripling61.67 / 90
Kazanılan ikili164.46 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.28 %42
- Şut 0.8 %8
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.56 %22
- Drible 1.67 %80
- İkili mücadele %36 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 323 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
DFB Pokal2024 · RB Leipzig · 3 maç
2gol12.
3asist1.
15.
UEFA Nations League2024 · Norway · 6 maç
3gol15.
17.
DFB Pokal2025 · RB Leipzig · 3 maç
1asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
First Division A2023/2024 · Belgium
🏆
Super Cup2022/2023 · Belgium
🏆
First Division A2021/2022 · Belgium
🥈
Super Cup2024/2025 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
8
497
2
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas4
Drible12%35 başarı
İkili kazanılan31%43
Müdahale7
Faul211 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1162 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2025/26
32
2.097
4
3
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%45 isabet
Kilit pas34
Drible68%52 başarı
İkili kazanılan164%55
Müdahale27
Faul1063 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11257 yedek
G+A / 900.3
2024/25
42
2.720
5
7
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%42 isabet
Kilit pas53
Drible82%55 başarı
İkili kazanılan191%52
Müdahale44
Faul2154 kazanılan
Ofsayt10
İlk 113012 yedek
G+A / 900.4
2023/24
43
1.899
4
4
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%55 isabet
Kilit pas38
Drible85%54 başarı
İkili kazanılan170%50
Müdahale34
Faul1238 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111924 yedek
G+A / 900.38
2022/23
28
483
1
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas10
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan41%56
Müdahale6
Faul420 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11523 yedek
G+A / 900.37
Kart1
2021/22
26
640
4
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%100 isabet
Kilit pas1
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan41%46
Müdahale11
Faul418 kazanılan
İlk 11719 yedek
G+A / 900.56
TOPLAM GOL17
İLK 117023 yedek girdi
KART2
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 3 %18
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 4 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-341%48
- 4-4-221%25
- 3-4-2-19%11
- 4-2-3-17%8
- 4-2-2-25%6
- 3-4-1-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Werder BremenA | 3-1 | 84 | 2 | 6.0 | ||
| 29.08.2026 | Borussia MönchengladbachH | 3-0 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 11.07.2026 | EnglandH | 1-2 | 52↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.07.2026 | BrazilA | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 30.06.2026 | Ivory CoastA | 1-2 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.06.2026 | FranceH | 1-4 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 23.06.2026 | SenegalH | 3-2 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 16.06.2026 | IraqA | 1-4 | 73 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | SC FreiburgA | 4-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | FC St. PauliH | 2-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | Bayer LeverkusenA | 4-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 24.04.2026 | Union BerlinH | 3-1 | 85 | 3 | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 11.04.2026 | Borussia MönchengladbachH | 1-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | Werder BremenA | 1-2 | 78 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 20.03.2026 | 1899 HoffenheimH | 5-0 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | VfB StuttgartA | 1-0 | 71 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | FC AugsburgH | 2-1 | 61 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | Hamburger SVA | 1-2 | 72 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | Borussia DortmundH | 2-2 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | VfL WolfsburgH | 2-2 | 82 | 1 | 7.3 | ||
| 08.02.2026 | 1.FC KölnA | 1-2 | 94 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | FSV Mainz 05H | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 27.01.2026 | FC St. PauliA | 1-1 | 85 | 3 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 71 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 17.01.2026 | Bayern MünchenH | 1-5 | 90 | 4 | 7.7 | ||
| 14.01.2026 | SC FreiburgH | 2-0 | 30↑ | 3 | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | Eintracht FrankfurtH | 6-0 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 28.11.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-0 | 66 | 1 | 7.5 | ||
| 23.11.2025 | Werder BremenH | 2-0 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 16.11.2025 | ItalyA | 1-4 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 13.11.2025 | EstoniaH | 4-1 | 86 | 2 | 7.9 | ||
| 08.11.2025 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | VfB StuttgartH | 3-1 | 71 | 3 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | FC AugsburgA | 0-6 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 18.10.2025 | Hamburger SVH | 2-1 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 11.10.2025 | IsraelH | 5-0 | 85 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 04.10.2025 | Borussia DortmundA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | FSV Mainz 05A | 0-1 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 09.09.2025 | MoldovaH | 11-1 | 73 | 1 | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | 1. FC HeidenheimH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | Bayern MünchenA | 6-0 | 51↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | SV SandhausenA | 2-4 | 62 | – | 6.3 | ||
| 09.06.2025 | EstoniaA | 0-1 | 68 | 1 | 7.5 | ||
| 06.06.2025 | ItalyH | 3-0 | 75 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 17.05.2025 | VfB StuttgartH | 2-3 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Werder BremenA | 0-0 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Bayern MünchenH | 3-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | Eintracht FrankfurtA | 4-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | FC St. PauliH | 2-0 | 73 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | Union BerlinA | 0-0 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 29.01.2025 | Sturm GrazA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.01.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 22.01.2025 | Sporting CPH | 2-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | VfL BochumA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 15.01.2025 | VfB StuttgartA | 2-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 12.01.2025 | Werder BremenH | 4-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 20.12.2024 | Bayern MünchenA | 5-1 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 15.12.2024 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 90 | 2 | 7.5 |
ŞUT67
GOL5
xG4.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%7.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası48%72
- Korner9%13
- Kontra atak6%9
- Açık oyun2%3
- Serbest vuruş2%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak60%90
- Sol ayak7%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR67 şut
- 1-15' 11 %16
- 16-30' 8 %12
- 31-45' 11 %16
- 46-60' 10 %15
- 61-75' 14 %21
- 76-90+' 13 %19
AKSİYON HARİTASI1252 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1252
- Pas599%50
- Çalım134%11
- Top teması123%10
- Top kazanma94%8
- Faul64%5
- Top kaptırma50%4
- Müdahale43%4
- Kurtarılan şut43%4
- Hava topu21%2
- Korner kazandırma20%2
PİYASA DEĞERİ€32.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 179 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-31
Stabæk
→
Club Brugge
€5.70m
Stabæk
→
Club Brugge
€5.70m
2021-05-06
Stabæk Yth.
→
Stabæk
-
Stabæk Yth.
→
Stabæk
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2025
Forearm injuryKadroda yok
1 maç
04.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2035 dk
İzlemede: Top taşıyan hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.4Bundesliga 2025
PERFORMANS54.52035 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
83.2
Baskıcı forvet
82.3
Bağlantı kuran forvet
81.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%62
Dakika
%88
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%71
Dakika
%93
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
74
100
Ortalama rating
7.08
7.2
98
Performans skoru
54.5
76
72
Başarılı drible / 90
3.01
2.2
100
Kilit pas / 90
1.37
2
68
Asist / 90
0.13
0.32
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
FerreirinhaSao Paulo · 28
%95
5gol
4asist
65scout
Serie A
Daisuke YokotaHannover 96 · 25
%78
5gol
4asist
74scout
€1.70M
2. Bundesliga
Sayfallah LtaiefSpVgg Greuther Fürth · 25
%71
1gol
1asist
60scout
€1.30M
2. Bundesliga
Roony BardghjiBarcelona · 20
%71
1gol
1asist
60scout
La Liga
Facundo AltamiraGodoy Cruz · 24
%66
2gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Abdul Fatawu IssahakuLeicester · 21
%63
9gol
7asist
68scout
€24.00M
Championship
Tomás CuelloAtletico-MG · 25
%63
1gol
1asist
60scout
Serie A
Mikel GogorzaFC Midtjylland · 19
%60
3gol
0asist
65scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


