LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas15.29 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili15.29 / 90
Rating7.12
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.31
Şut
0.001.23
Kilit pas
5.290.62
Başarılı dripling
0.000.31
Kazanılan ikili
5.293.39
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2023/2024 · Germany
🏆
DFB Pokal2022/2023 · Germany
🏆
DFB Pokal2021/2022 · Germany
🏆
FIFA Confederations Cup2017 Russia · World
🏆
UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe
🥈
Super Cup2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
1
17
0
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%100
İlk 111
2025/26
18
292
1
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan11%44
Müdahale7
Faul21 kazanılan
İlk 11315 yedek
G+A / 900.31
2024/25
21
1.415
0
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas14
Drible13%68 başarı
İkili kazanılan74%53
Müdahale40
Faul1912 kazanılan
İlk 11156 yedek
G+A / 900.13
Kart5
2023/24
40
3.029
1
7
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas53
Drible36%68 başarı
İkili kazanılan190%58
Müdahale89
Faul3240 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11346 yedek
G+A / 900.24
Kart7
2022/23
41
2.384
2
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%24 isabet
Kilit pas21
Drible21%60 başarı
İkili kazanılan152%57
Müdahale78
Faul4230 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112417 yedek
G+A / 900.15
Kart10
2021/22
42
1.664
3
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas19
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan83%56
Müdahale44
Faul1717 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111725 yedek
G+A / 900.32
Kart4
2020/21
26
650
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan43%53
Müdahale20
Faul1513 kazanılan
İlk 11620 yedek
G+A / 900.14
Kart5
TOPLAM GOL7
İLK 118676 yedek girdi
KART26
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-2-241%29
- 3-4-2-127%19
- 4-3-324%17
- 4-2-3-119%13
- 4-4-219%13
- 3-4-1-211%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Borussia MönchengladbachH | 3-0 | 17 | 0 | 7.1 | ||
| 16.05.2026 | SC FreiburgA | 4-1 | 63 | – | 5.9 | ||
| 09.05.2026 | FC St. PauliH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Bayer LeverkusenA | 4-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | Union BerlinH | 3-1 | 6↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Borussia MönchengladbachH | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | Werder BremenA | 1-2 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 20.03.2026 | 1899 HoffenheimH | 5-0 | 7↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.03.2026 | VfB StuttgartA | 1-0 | 0↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | FC AugsburgH | 2-1 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | Hamburger SVA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Borussia DortmundH | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | VfL WolfsburgH | 2-2 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | 1.FC KölnA | 1-2 | 64 | 1 | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | FSV Mainz 05H | 1-2 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 27.01.2026 | FC St. PauliA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Bayern MünchenH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | Bayern MünchenA | 5-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.12.2024 | Aston VillaH | 2-3 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 07.12.2024 | Holstein KielA | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | VfL WolfsburgH | 1-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 26.11.2024 | InterA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.11.2024 | 1899 HoffenheimA | 4-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | Borussia MönchengladbachH | 0-0 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 05.11.2024 | CelticA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | Borussia DortmundA | 2-1 | 70 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | SC FreiburgH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 23.10.2024 | LiverpoolH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | FSV Mainz 05A | 0-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | 1. FC HeidenheimA | 0-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 02.10.2024 | JuventusH | 2-3 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 28.09.2024 | FC AugsburgH | 4-0 | 15↑ | – | 7.0 | ||
| 22.09.2024 | FC St. PauliA | 0-0 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | Atletico MadridA | 2-1 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | Union BerlinH | 0-0 | 79 | 1 | 7.5 | ||
| 31.08.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-3 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.08.2024 | VfL BochumH | 1-0 | 35↑ | 1 | 7.0 | ||
| 18.05.2024 | Eintracht FrankfurtA | 2-2 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | Werder BremenH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2024 | Borussia DortmundH | 4-1 | 39↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 20.04.2024 | FC HeidenheimA | 1-2 | 71 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2024 | VfL WolfsburgH | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.04.2024 | SC FreiburgA | 1-4 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 30.03.2024 | FSV Mainz 05H | 0-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2024 | 1.FC KölnA | 1-5 | 83 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 09.03.2024 | SV Darmstadt 98H | 2-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2024 | Real MadridA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.03.2024 | Vfl BochumA | 1-4 | 78 | – | 7.0 | ||
| 24.02.2024 | Bayern MunichA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.02.2024 | Borussia MonchengladbachH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.02.2024 | Real MadridH | 0-1 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 10.02.2024 | FC AugsburgA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.02.2024 | Union BerlinH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.01.2024 | VfB StuttgartA | 5-2 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 20.01.2024 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | 16↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.01.2024 | Eintracht FrankfurtH | 0-1 | 88 | 1 | 7.2 |
ŞUT4
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%75
- Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%50
- Sol ayak2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
AKSİYON HARİTASI368 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR368
- Pas241%67
- Top teması36%10
- Top kazanma16%4
- Çalım16%4
- Hava topu15%4
- Uzaklaştırma10%3
- Faul10%3
- Müdahale6%2
- Top kaptırma5%1
- İkili mücadele3%1
PİYASA DEĞERİ€7.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ39
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 189 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-07-01
Leverkusen U17
→
Leverkusen U19
-
Leverkusen U17
→
Leverkusen U19
-
2012-07-01
Leverkusen Yth.
→
Leverkusen U17
-
Leverkusen Yth.
→
Leverkusen U17
-
2004-07-01
SpVg Porz Yth.
→
Leverkusen Yth.
free transfer
SpVg Porz Yth.
→
Leverkusen Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
33 maç
08.2025
injuredKadroda yok
1 maç
10.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
08.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 17 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.2Bundesliga 2026
PERFORMANS34.517 dk
KARARVeri yetersiz35/100
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
48.8
Box-to-box orta saha
45.5
Derinden oyun kurucu
44.3
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 135 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%62
Dakika
%31
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 2429 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%52
Dakika
%26
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.55
7.1
92
Müdahale / 90
2.16
3.2
68
Performans skoru
36.7
75
49
İkili mücadele kazanma
44
58
76
Pas hacmi / 90
42.53
50
85
Pas arası / 90
0.92
2.3
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Zlatko TripićViking · 33
%95
3gol
13asist
58scout
Eliteserien
Juan Fernando QuinteroRiver Plate · 32
%83
3gol
3asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Jack McGlynnHouston Dynamo · 22
%74
2gol
3asist
69scout
Major League Soccer
Gastón LodicoInstituto Cordoba · 27
%74
0gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Marco ReusLos Angeles Galaxy · 36
%70
4gol
5asist
59scout
Major League Soccer
Diego LunaReal Salt Lake · 22
%68
4gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%66
3gol
2asist
60scout
Serie A
Alan PatrickInternacional · 34
%60
3gol
0asist
50scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


