Argentina · Midfielder
Gastón Andrés Lodico
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 1A
Asist10.08 / 90
Şut80.64 / 90
Kilit pas413.27 / 90
Başarılı dripling90.72 / 90
Kazanılan ikili433.42 / 90
Rating7.09
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 3.17 %100
- Asist 0.07 %55
- Drible 0.66 %47
- Pas isabeti %84 %80
- Top kapma 2.07 %24
- İkili mücadele %58 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1220 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Liga Profesional Argentina2024 · Instituto Cordoba · 41 maç
11asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
NB I2019/2020 · Hungary
🥈
CONMEBOL Sudamericana2020 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.220
0
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas43
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan46%57
Müdahale19
Faul516 kazanılan
İlk 11163 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2025/26
33
2.469
6
2
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%76 isabet
Kilit pas50
Drible18%53 başarı
İkili kazanılan121%56
Müdahale59
Faul1534 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11312 yedek
G+A / 900.29
Kart2
2024/25
27
2.203
1
6
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%17 isabet
Kilit pas39
Drible18%49 başarı
İkili kazanılan92%46
Müdahale49
Faul1715 kazanılan
İlk 11261 yedek
G+A / 900.29
Kart3
Kaptan1maçta
2023/24
26
2.330
1
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas45
Drible37%60 başarı
İkili kazanılan131%50
Müdahale57
Faul1322 kazanılan
Penaltı1
İlk 1126
G+A / 900.12
2021/22
34
1.649
4
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%60 isabet
Kilit pas22
Drible24%55 başarı
İkili kazanılan101%53
Müdahale25
Faul1139 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112014 yedek
G+A / 900.22
Kart2
2020/21
10
149
1
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan11%69
Müdahale2
Faul16 kazanılan
İlk 1119 yedek
G+A / 900.6
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 11586 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-224%43
- 4-2-3-119%34
- 3-4-2-14%7
- 3-1-4-23%5
- 4-3-33%5
- 5-4-13%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Independ. RivadaviaA | 3-1 | 0 | 0 | – | ||
| 24.08.2026 | Boca JuniorsH | 1-1 | 56 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2026 | BanfieldH | 0-1 | 34↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2026 | Gimnasia M.H | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2026 | LanusA | 0-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 05.05.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-2 | 74 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.04.2026 | Newells Old BoysA | 1-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | 78 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | Deportivo RiestraA | 0-1 | 82 | 4 | 6.9 | ||
| 07.04.2026 | Defensa Y JusticiaH | 2-0 | 77 | – | 7.7 | ||
| 22.03.2026 | Boca JuniorsA | 2-0 | 86 | – | 7.3 | ||
| 17.03.2026 | IndependienteH | 2-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | Talleres CordobaA | 2-0 | 76 | – | 7.5 | ||
| 01.03.2026 | Union Santa FeH | 1-2 | 96 | – | 7.5 | ||
| 24.02.2026 | San LorenzoA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2026 | Atletico TucumanH | 2-1 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 16.02.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 82 | – | 7.6 | ||
| 09.02.2026 | Gimnasia M.A | 1-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2026 | LanusH | 2-2 | 59 | – | 6.5 | ||
| 16.11.2025 | Talleres CordobaH | 0-0 | 84 | 2 | 7.9 | ||
| 09.11.2025 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | Rosario CentralH | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.10.2025 | Deportivo RiestraA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.10.2025 | Atletico TucumanH | 2-0 | 86 | 1 | 2 | 9.2 | |
| 04.10.2025 | San Martin S.J.A | 0-0 | 83 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | LanusH | 0-0 | 93 | 2 | 8.0 | ||
| 21.09.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.09.2025 | Argentinos JRSH | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 30.08.2025 | IndependienteH | 0-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | San LorenzoA | 1-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2025 | Union Santa FeH | 0-4 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | PlatenseH | 1-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | River PlateH | 0-4 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 12.07.2025 | Gimnasia L.P.A | 0-1 | 87 | – | 7.5 | ||
| 11.05.2025 | Argentinos JRSA | 3-1 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | Talleres CordobaA | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | Sarmiento JuninH | 1-1 | 87 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 20.04.2025 | Rosario CentralA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | Deportivo RiestraH | 3-0 | 90 | 2 | 2 | 9.3 | |
| 08.04.2025 | Atletico TucumanA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | San Martin S.J.H | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 17.03.2025 | LanusA | 4-1 | 56 | 1 | 6.3 | ||
| 10.03.2025 | Godoy CruzH | 1-1 | 63 | 1 | – | 7.2 | |
| 02.03.2025 | Argentinos JRSA | 2-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | IndependienteA | 2-0 | 74 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2025 | San LorenzoH | 0-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 14.02.2025 | Union Santa FeA | 0-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | PlatenseA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.02.2025 | Velez SarsfieldH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 30.01.2025 | River PlateA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | Gimnasia L.P.H | 3-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | Godoy CruzH | 1-3 | 75 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.12.2024 | LanusA | 2-0 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 01.12.2024 | Deportivo RiestraH | 2-1 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 23.11.2024 | TigreA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.11.2024 | Argentinos JRSH | 1-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 12.11.2024 | Belgrano CordobaA | 3-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | River PlateH | 2-3 | 67 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | Racing ClubA | 2-0 | 93 | – | 7.2 |
ŞUT12
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%50
- Açık oyun2%17
- Taç sonrası2%17
- Serbest vuruş1%8
- Korner1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 3 %25
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 2 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 149 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1113 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.9Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS60.71113 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
73.5
Top kapan ön libero
70.4
Numara 10
69.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%89
Dakika
%89
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%89
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
52.24
72
73
Dakika güvenliği
88.4
82
100
Performans skoru
60.7
76
80
Kilit pas / 90
3.23
1.4
100
Ortalama rating
7.14
7.2
99
Müdahale / 90
1.29
2
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alan PatrickInternacional · 34
%95
3gol
0asist
50scout
Serie A
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%84
3gol
2asist
60scout
Serie A
Everton RibeiroBahia · 36
%84
0gol
4asist
67scout
Serie A
Jack McGlynnHouston Dynamo · 22
%73
2gol
3asist
69scout
Major League Soccer
Rodrigo GarroCorinthians · 27
%62
2gol
6asist
71scout
Serie A
Franco CristaldoTalleres Cordoba · 29
%62
0gol
2asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Niko TsakirisSan Jose Earthquakes · 20
%62
2gol
4asist
77scout
Major League Soccer
Nuno MoreiraVasco DA Gama · 26
%60
1gol
1asist
56scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



