LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Şut11.18 / 90
Kilit pas11.18 / 90
Başarılı dripling11.18 / 90
Kazanılan ikili1011.84 / 90
Rating6.42
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.181.31
Kilit pas
1.180.52
Başarılı dripling
1.180.79
Kazanılan ikili
11.847.87
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
7
76
0
0
6.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%50
Ofsayt1
2025/26
4
343
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan30%47
Müdahale1
Faul14 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 114
G+A / 900.26
2024/25
27
1.360
3
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%35 isabet
Kilit pas13
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan174%53
Müdahale13
Faul2238 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111512 yedek
G+A / 900.4
Kart2
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 111919 yedek girdi
KART2
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 3 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-220%53
- 4-2-3-17%18
- 3-4-2-14%11
- 3-4-33%8
- 4-3-32%5
- 5-4-12%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | San LorenzoH | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Atletico TucumanA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 09.08.2026 | Gimnasia M.H | 1-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 03.08.2026 | LanusA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2026 | PlatenseH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | PlatenseA | 1-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 03.02.2025 | Velez SarsfieldH | 2-0 | 85 | 2 | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | River PlateA | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | Gimnasia L.P.H | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.12.2024 | Godoy CruzH | 1-3 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 07.12.2024 | LanusA | 2-0 | 73 | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | Deportivo RiestraH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | TigreA | 0-0 | 87 | 2 | 7.2 | ||
| 19.11.2024 | Argentinos JRSH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 12.11.2024 | Belgrano CordobaA | 3-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 07.11.2024 | River PlateH | 2-3 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | Racing ClubA | 2-0 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | Rosario CentralH | 0-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Estudiantes L.P.A | 3-2 | 96 | 2 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | San LorenzoH | 2-0 | 77 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2024 | Independ. RivadaviaA | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | Barracas CentralH | 0-1 | 61 | 4 | 6.6 | ||
| 13.09.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-1 | 82 | 1 | 4 | 6.7 | |
| 02.09.2024 | BanfieldA | 1-2 | 10↑ | 2 | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | Defensa Y JusticiaH | 4-1 | 73 | 1 | 2 | 4 | 9.3 |
| 17.08.2024 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 11.08.2024 | PlatenseH | 2-0 | 29↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.08.2024 | Talleres CordobaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | Boca JuniorsH | 0-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 26.07.2024 | Atletico TucumanA | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 19.07.2024 | IndependienteH | 3-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 14.06.2024 | Newells Old BoysA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | Gimnasia L.P.H | 2-1 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | HuracanA | 1-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | Union Santa FeH | 1-1 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2024 | Sarmiento JuninA | 1-2 | 25↑ | 1 | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 343 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.9Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS43.6343 dk
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%67
Dakika
%45
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%58
Dakika
%57
Değer / getiri
%19
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrien HunouClermont Foot · 31
%95
2gol
0asist
46scout
€250K
Ligue 2
Arda UsluoğluBoluspor · 19
%83
4gol
1asist
73scout
€650K
1. Lig
Nils FrölingDynamo Dresden · 25
%80
3gol
0asist
63scout
€500K
2. Bundesliga
Marius MouandilmadjiSamsunspor · 27
%76
2gol
0asist
49scout
€4.50M
Süper Lig
Łukasz ZwolińskiSakaryaspor · 32
%71
4gol
0asist
53scout
1. Lig
Mateo PellegrinoParma · 24
%61
8gol
1asist
58scout
€15.00M
Serie A
Tolu ArokodareWolves · 25
%60
3gol
1asist
62scout
Premier League
Srdjan HrstićSCR Altach · 22
%60
3gol
1asist
69scout
€500K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum