LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON2G · 0A
Gol20.31 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.76 / 90
Kilit pas20.31 / 90
Başarılı dripling50.76 / 90
Kazanılan ikili253.81 / 90
Rating6.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.310.29
Asist
0.000.07
Şut
0.761.30
Kilit pas
0.311.44
Başarılı dripling
0.761.37
Kazanılan ikili
3.813.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Primera NacionalNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Primera Nacional2022 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
17
590
2
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan25%37
Müdahale17
Faul82 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11611 yedek
G+A / 900.31
2024/25
27
1.250
4
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas20
Drible19%36 başarı
İkili kazanılan52%37
Müdahale14
Faul78 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111314 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2023/24
24
123
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale3
Faul13 kazanılan
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 111321 yedek girdi
KART2
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-218%53
- 4-2-3-19%26
- 4-1-4-13%9
- 4-3-32%6
- 5-4-12%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2026 | Gimnasia M.H | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | LanusA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | River PlateA | 1-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | IndependienteH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | PlatenseA | 0-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2026 | Velez SarsfieldH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Newells Old BoysA | 0-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | Estudiantes L.P.H | 1-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 25.03.2026 | Deportivo RiestraA | 1-1 | 54 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2026 | Defensa Y JusticiaH | 2-5 | 1↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | Boca JuniorsA | 1-1 | 27↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.03.2026 | Talleres CordobaA | 0-0 | 38↑ | – | 6.2 | ||
| 24.02.2026 | Instituto CordobaH | 1-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 2-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | Union Santa FeA | 0-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | HuracanA | 1-0 | 52↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-0 | 45↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.12.2024 | Godoy CruzH | 1-3 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | LanusA | 2-0 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 01.12.2024 | Deportivo RiestraH | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2024 | TigreA | 0-0 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 19.11.2024 | Argentinos JRSH | 1-0 | 32↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 12.11.2024 | Belgrano CordobaA | 3-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | River PlateH | 2-3 | 97 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.11.2024 | Racing ClubA | 2-0 | 27↑ | 2 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | Rosario CentralH | 0-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Estudiantes L.P.A | 3-2 | 57 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | San LorenzoH | 2-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Independ. RivadaviaA | 1-1 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | Barracas CentralH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.09.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-1 | 75 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 02.09.2024 | BanfieldA | 1-2 | 80 | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | Defensa Y JusticiaH | 4-1 | 83 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 17.08.2024 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 11.08.2024 | PlatenseH | 2-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 03.08.2024 | Talleres CordobaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | Boca JuniorsH | 0-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 26.07.2024 | Atletico TucumanA | 1-0 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 19.07.2024 | IndependienteH | 3-1 | 7↑ | – | – | ||
| 14.06.2024 | Newells Old BoysA | 0-2 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 02.06.2024 | Gimnasia L.P.H | 2-1 | 28↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.05.2024 | HuracanA | 1-0 | 48↑ | – | 6.5 | ||
| 18.05.2024 | Union Santa FeH | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2024 | Sarmiento JuninA | 1-2 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.07.2023 | Godoy CruzA | 4-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 25.07.2023 | LanusH | 2-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 17.07.2023 | Arsenal SarandiA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.07.2023 | TigreH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2023 | Argentinos JRSA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2023 | Belgrano CordobaH | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.06.2023 | River PlateA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2023 | Racing ClubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.06.2023 | Rosario CentralA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2023 | Estudiantes L.P.H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2023 | San LorenzoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | Colon Santa FeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2023 | Barracas CentralA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2023 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2023 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 07.04.2023 | PlatenseA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL2
xG0.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%43
- Korner2%29
- shootout1%14
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%71
- Sol ayak1%14
- Kafa1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 3 %50
- 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 68 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 563 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.7Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS35.0563 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-2.3
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
50.6
Box-to-box orta saha
46.3
İleri sekiz
43.4
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%52
Dakika
%67
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%48
Dakika
%65
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.56
3.2
80
Ortalama rating
6.62
7.1
93
Performans skoru
35
75
47
İkili mücadele kazanma
36.92
58
64
Pas arası / 90
0.96
2.3
42
Dakika güvenliği
15.1
82
18
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.08. Dakika delta +7.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
André LuizCorinthians · 19
%95
3gol
0asist
54scout
Serie A
Lucas SanabriaLos Angeles Galaxy · 22
%71
2gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Manuel GarciaSarmiento Junin · 26
%67
0gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Hamzat OjediranColorado Rapids · 22
%66
1gol
0asist
60scout
€3.00M
Major League Soccer
ErickBahia · 28
%66
2gol
0asist
43scout
Serie A
Magnus WestergaardValerenga · 27
%64
1gol
1asist
52scout
Eliteserien
Daniel PaulsonOrgryte IS · 30
%60
1gol
0asist
37scout
Allsvenskan
Stephen EustaquioLos Angeles FC · 29
%60
1gol
1asist
51scout
€7.00M
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
