LİG2. Bundesliga
BU SEZON3G · 0A
Gol30.26 / 90
Asist00.00 / 90
Şut181.53 / 90
Kilit pas90.77 / 90
Başarılı dripling110.94 / 90
Kazanılan ikili524.43 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 50 forvetler
- Gol 0.26 %35
- Şut 1.5 %39
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.77 %33
- Drible 0.94 %55
- İkili mücadele %44 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1057 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Reg. Cup Mecklenburg-VorpommernNone · Germany
🏆
Reg. Cup Mecklenburg-Vorpommern2024/2025 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
33
1.134
3
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas10
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan56%44
Müdahale8
Faul53 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111320 yedek
G+A / 900.24
Kart1
2021/22
27
1.745
4
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%44 isabet
Kilit pas21
Drible39%58 başarı
İkili kazanılan109%48
Müdahale27
Faul1018 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11225 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2020/21
12
729
3
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas4
Drible20%62 başarı
İkili kazanılan25%45
Müdahale5
Faul65 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1184 yedek
G+A / 900.37
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1120 yedek girdi
KART1
FORMA10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-11%50
- 4-2-3-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Holstein KielH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Eintracht BraunschweigA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | VfL BochumH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | 1. FC NürnbergA | 0-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 04.04.2026 | Hertha BSCH | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | Preußen MünsterH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Karlsruher SCA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2026 | SV Darmstadt 98H | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Hannover 96A | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | SV ElversbergH | 1-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | FC Schalke 04A | 2-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Arminia BielefeldH | 1-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | Holstein KielA | 2-1 | 36↑ | 1 | 5.5 | ||
| 12.12.2025 | Eintracht BraunschweigH | 2-3 | 67 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 06.12.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 3-1 | 56 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | Fortuna DüsseldorfH | 2-1 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.11.2025 | VfL BochumA | 1-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 07.11.2025 | 1. FC NürnbergH | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | Hertha BSCA | 2-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | SC Paderborn 07H | 1-2 | 70 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | Preußen MünsterA | 2-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Karlsruher SCH | 3-3 | 74 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 26.09.2025 | SV Darmstadt 98A | 2-0 | 64 | 2 | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Hannover 96H | 2-2 | 45 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.09.2025 | SV ElversbergA | 2-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | FC Schalke 04H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | Arminia BielefeldA | 1-2 | 60 | 2 | 6.7 | ||
| 18.08.2025 | FSV Mainz 05H | 0-1 | 77 | 2 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | 1. FC MagdeburgH | 1-2 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 03.08.2025 | SpVgg Greuther FürthA | 3-2 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 04.12.2021 | Hammarby FFA | 5-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 28.11.2021 | Malmo FFH | 0-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 22.11.2021 | Orebro SKA | 1-2 | 65 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.11.2021 | IFK NorrkopingH | 1-0 | 87 | 3 | 7.2 | ||
| 30.10.2021 | BK HackenA | 1-4 | 65 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 27.10.2021 | Varbergs BoIS FCH | 2-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2021 | Djurgardens IFA | 3-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 17.10.2021 | Mjallby AIFA | 4-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 03.10.2021 | SiriusH | 3-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 27.09.2021 | IFK GoteborgA | 0-2 | 67 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 23.09.2021 | AIK StockholmH | 1-1 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 19.09.2021 | HalmstadA | 0-1 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 12.09.2021 | Degerfors IFH | 4-1 | 77 | 1 | 7.0 | ||
| 29.08.2021 | IF ElfsborgH | 0-3 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 23.08.2021 | Ostersunds FKA | 0-1 | 90 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 14.08.2021 | HalmstadH | 1-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2021 | IFK NorrkopingA | 1-2 | 71 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 01.08.2021 | Mjallby AIFH | 1-0 | 84 | 2 | 7.5 | ||
| 25.07.2021 | Djurgardens IFH | 0-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 18.07.2021 | AIK StockholmA | 2-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 12.07.2021 | BK HackenH | 2-3 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 04.07.2021 | Varbergs BoIS FCA | 1-1 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 23.05.2021 | Hammarby FFH | 2-1 | 61 | 4 | 7.2 | ||
| 17.05.2021 | Malmo FFA | 3-1 | 57 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2021 | IFK GoteborgH | 0-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 08.05.2021 | IF ElfsborgA | 2-2 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 01.05.2021 | SiriusA | 1-1 | 10↑ | – | 6.6 |
ŞUT25
GOL3
xG3.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%12.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%48
- Açık oyun5%20
- Korner4%16
- Kontra atak3%12
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak16%64
- Sol ayak5%20
- Kafa4%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 5 %20
- 46-60' 5 %20
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 8 %32
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 72 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
Hansa Rostock
→
Dynamo Dresden
free transfer
Hansa Rostock
→
Dynamo Dresden
free transfer
2022-01-01
Kalmar FF
→
Hansa Rostock
free transfer
Kalmar FF
→
Hansa Rostock
free transfer
2018-08-04
Kalmar FF U19
→
Kalmar FF
-
Kalmar FF U19
→
Kalmar FF
-
2018-01-01
Åtvidabergs FF
→
Kalmar FF U19
?
Åtvidabergs FF
→
Kalmar FF U19
?
2017-08-01
Åtvidaberg U17
→
Åtvidabergs FF
-
Åtvidaberg U17
→
Åtvidabergs FF
-
2016-07-17
Boo FF
→
Åtvidaberg U17
free transfer
Boo FF
→
Åtvidaberg U17
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1057 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS45.31057 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
66.8
Bitirici
65.5
İçe kat eden kanat
64.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%43
Dakika
%67
Değer / getiri
%91
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%60
Dakika
%80
Değer / getiri
%92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
80.9
76
100
Ortalama rating
6.55
7.15
92
Performans skoru
45.3
76
60
İkili mücadele kazanma
43.7
50
87
Gol / 90
0.26
0.42
62
Şut / 90
1.53
3
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dango OuattaraBrentford · 23
%95
7gol
3asist
64scout
€30.00M
Premier League
Marvin Pieringer1. FC Heidenheim · 26
%95
4gol
1asist
56scout
€3.00M
Bundesliga
Adrien HunouClermont Foot · 31
%92
2gol
0asist
46scout
€250K
Ligue 2
Emmanuel Latte LathAtlanta United FC · 26
%77
7gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Giuseppe Di SerioSpezia · 24
%71
3gol
1asist
67scout
€800K
Serie B
RayanBournemouth · 19
%64
5gol
1asist
72scout
Premier League
Arda UsluoğluBoluspor · 19
%62
4gol
1asist
73scout
€650K
1. Lig
Jairo TorresFC Juarez · 25
%60
4gol
2asist
66scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
