Pau Torres
Mexico · Attacker

Pau Torres

YAŞ25
BOY169
KİLO70
KULÜPFC Juarez
DOĞUM YERİGuadalajara
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.27 / 90
Şut51.34 / 90
Kilit pas71.88 / 90
Başarılı dripling51.34 / 90
Kazanılan ikili195.09 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 37 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %22 (1.3) Asist — %72 (0.27) Kilit pas — %81 (1.88) Drible — %81 (1.34) İkili mücadele — %22 (%35) 46 ORT. % 0 22 72 81 81 22
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 1.3 %22
  • Asist 0.27 %72
  • Kilit pas 1.88 %81
  • Drible 1.34 %81
  • İkili mücadele %35 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 336 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Concacaf U172017 · Nc-America
🥈 Mobile Mini Sun Cup2023 · United-States · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
2020 5 2021 7 2022 0 2023 1 2024 5 2025 6 2026 1
GolAsist
2026/27 6 336 0 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXFC Juarez 6 336 0 1 6.69
Şut5
Kilit pas7
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan19%35
Müdahale2
Faul68 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1133 yedek
G+A / 900.27
Kart2
2025/26 18 1.096 4 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXFC Juarez 18 1.096 4 2 6.76
Şut20%40 isabet
Kilit pas10
Drible12%34 başarı
İkili kazanılan60%42
Müdahale10
Faul1328 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11126 yedek
G+A / 900.49
Kart41
2024/25 31 2.564 3 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXFC Juarez 31 2.564 3 2 6.79
Şut44%45 isabet
Kilit pas32
Drible41%35 başarı
İkili kazanılan151%41
Müdahale28
Faul4154 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11292 yedek
G+A / 900.18
Kart9
2023/24 29 1.067 0 1 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerChicago Fire 24 765 0 0 6.49
Liga MXFC Juarez 5 302 0 1 6.80
Şut11%36 isabet
Kilit pas15
Drible22%49 başarı
İkili kazanılan76%49
Müdahale9
Faul1630 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111217 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2022/23 14 702 0 0 6.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerChicago Fire 14 702 0 0 6.38
Şut13%46 isabet
Kilit pas6
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan39%37
Müdahale8
Faul616 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1168 yedek
Kart1
2021/22 38 2.966 3 4 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 38 2.966 3 4 6.79
Şut40%50 isabet
Kilit pas53
Drible46%43 başarı
İkili kazanılan149%38
Müdahale34
Faul4849 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11371 yedek
G+A / 900.21
Kart102
2020/21 34 1.591 4 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 34 1.591 4 1 6.71
Şut25%60 isabet
Kilit pas28
Drible25%41 başarı
İkili kazanılan96%38
Müdahale14
Faul3438 kazanılan
İlk 112014 yedek
G+A / 900.28
Kart4
TOPLAM GOL7
İLK 114410 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 2 %29
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 2 %29
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 30 4-4-2 — 7 4-3-3 — 5 4-1-4-1 — 4 4-4-1-1 — 3 3-2-4-1 — 1 50 maç
  • 4-2-3-130%60
  • 4-4-27%14
  • 4-3-35%10
  • 4-1-4-14%8
  • 4-4-1-13%6
  • 3-2-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 CF PachucaH 0-2 83 3 7.1
22.08.2026 Club AmericaH 1-2 90 6.7
16.08.2026 MonterreyA 6-1 45 6.3
01.08.2026 U.N.A.M. - PumasH 1-5 91 1 2 7.0
25.07.2026 Guadalajara ChivasA 1-0 27 6.3
18.07.2026 PueblaH 0-1
26.04.2026 Atletico San LuisH 2-1 88 6.7
22.04.2026 U.N.A.M. - PumasA 4-2 60 1 1 7.5
19.04.2026 LeonA 3-1 95 1 6.6
11.04.2026 Club TijuanaH 1-2 62 1 6.2
08.04.2026 Club QueretaroA 1-1 96 1 6.3
04.04.2026 PueblaA 1-1 90 4 7.3
23.03.2026 Tigres UANLH 2-1 57 2 6.5
14.03.2026 MonterreyH 2-2 79 1 2 7.0
08.03.2026 TolucaA 3-1 68 2 6.2
05.03.2026 Club AmericaA 1-2 45 1 3 6.9
28.02.2026 AtlasH 3-1 64 1 1 7.5
10.01.2026 MazatlánA 1-2 15 6.7
30.11.2025 TolucaA 0-0 68 6.2
24.11.2025 PachucaH 2-1 24 6.6
21.11.2025 Club TijuanaA 3-1 16 6.2
16.08.2025 Guadalajara ChivasA 1-2 45 1 1 7.6
12.08.2025 TolucaH 0-2 90 6.2
26.07.2025 Club TijuanaA 1-1 34 1 1 7.5
16.04.2025 NecaxaH 2-2 67 6.0
05.04.2025 AtlasA 1-1 80 4 6.6
29.03.2025 PueblaH 2-0 74 1 2 7.3
16.03.2025 Guadalajara ChivasH 1-1 90 2 6.9
08.03.2025 Atletico San LuisA 1-0 90 2 7.5
01.03.2025 PachucaH 2-2 90 6.9
26.02.2025 Tigres UANLA 0-1 23 6.7
22.02.2025 TolucaH 0-4 96 2 6.0
09.02.2025 MonterreyH 2-1 90 1 6.9
01.02.2025 Club AmericaA 4-0 90 2 6.9
30.01.2025 Santos LagunaH 1-0 86 5 6.9
25.01.2025 LeonA 1-0 90 2 6.6
18.01.2025 Cruz AzulH 1-0 90 2 6.7
11.01.2025 MazatlánA 1-1 90 3 7.9
10.11.2024 PachucaA 0-1 90 7.2
07.11.2024 Club TijuanaH 1-1 90 7.0
02.11.2024 Club QueretaroA 1-2 77 1 1 5 8.0
28.10.2024 Atletico San LuisH 2-4 90 3 6.7
24.10.2024 Cruz AzulA 4-0 90 1 6.7
20.10.2024 LeonH 2-3 89 1 7.3
07.10.2024 Santos LagunaA 0-2 90 6.6
28.09.2024 PueblaA 2-3 83 1 1 7.0
23.09.2024 Tigres UANLH 0-1 89 6.6
19.09.2024 MonterreyA 3-2 71 1 6.6
14.09.2024 MazatlánH 1-0 31 6.3
31.08.2024 Guadalajara ChivasA 5-0 96 6.3
24.08.2024 NecaxaA 3-0 72 6.0
21.07.2024 Club AmericaH 1-2 90 6.7
18.07.2024 U.N.A.M. - PumasH 1-2 90 1 6.2
14.07.2024 TolucaA 3-2 90 1 2 7.2
06.07.2024 AtlasH 2-2 90 2 6.3
01.04.2024 Santos LagunaH 2-1 58 6.6
24.03.2024 PueblaH 4-3 67 1 7.0
16.03.2024 Club QueretaroA 1-0 90 7.0
09.03.2024 TolucaH 1-1 74 1 6.5
03.03.2024 PachucaA 3-2 13 6.9
ŞUT29
GOL3
xG2.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
79' · xG 0.198 4' · xG 0.018 58' · xG 0.04 30' · xG 0.037 15' · xG 0.061 8' · xG 0.011 90' · xG 0.016 19' · xG 0.044 56' · xG 0.115 20' · xG 0.036 45' · xG 0.094 · GOL 6' · xG 0.101 34' · xG 0.124 17' · xG 0.028 9' · xG 0.31 5' · xG 0.669 · GOL 45' · xG 0.019 59' · xG 0.125 56' · xG 0.038 49' · xG 0.129 · GOL 52' · xG 0.01 48' · xG 0.027 45' · xG 0.018 45' · xG 0.024 41' · xG 0.051 87' · xG 0.02 45' · xG 0.038 33' · xG 0.012 12' · xG 0.1
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%66) Taç sonrası — 3 (%10) Açık oyun — 2 (%7) Korner — 2 (%7) Kontra atak — 2 (%7) Duran top — 1 (%3) 29 şut
  • Asist sonrası19%66
  • Taç sonrası3%10
  • Açık oyun2%7
  • Korner2%7
  • Kontra atak2%7
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 23 (%79) Sol ayak — 3 (%10) Kafa — 3 (%10) 29 şut
  • Sağ ayak23%79
  • Sol ayak3%10
  • Kafa3%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
1-15' — 7 16-30' — 4 31-45' — 8 46-60' — 7 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 31-45'
  • 1-15' 7 %24
  • 16-30' 4 %14
  • 31-45' 8 %28
  • 46-60' 7 %24
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 170 maç
FC Juarez 60maç 2023–2026
Chicago Fire 38maç 2022–2023
Atlas 72maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-21 Without Club FC Juárez free transfer
2024-02-21 Chicago Fire FC Juarez
2024-02-09 Chicago Without Club -
2022-05-13 Atlas Chicago Fire
2022-05-01 Atlas Chicago €5.45m
2018-07-01 Atlas U20 Atlas -
2016-07-01 Atlas U17 Atlas U20 -
2015-01-01 Atlas Jgd. Atlas U17 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Liga MX2024 · FC Juarez 9sarı · 31 maç
🟨 Liga MX2021 · Atlas 10sarı · 38 maç
🟥 Liga MX2021 · Atlas 2kırmızı · 38 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1096 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8Liga MX 2025
PERFORMANS60.01096 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %76
Dakika %69
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %77
Dakika %81
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam