LİGLeagues Cup
BU SEZON2G · 1A
Gol20.28 / 90
Asist10.14 / 90
Şut131.81 / 90
Kilit pas40.56 / 90
Başarılı dripling20.28 / 90
Kazanılan ikili294.03 / 90
Rating6.54
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.280.37
Asist
0.140.00
Şut
1.811.61
Kilit pas
0.560.81
Başarılı dripling
0.280.07
Kazanılan ikili
4.032.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions Cup2019 · Nc-America
🏆
Concacaf Champions Cup2018 · Nc-America
🏆
Copa MX2016/2017 Clausura · Mexico
🏆
Liga MX2016/2017 Clausura · Mexico
🏆
Supercopa MX2016 · Mexico
🏆
Copa MX2015/2016 Apertura · Mexico
🥈
Copa por México2020 · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa MX2018/2019 · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa MX2016/2017 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2016/2017 · Mexico · 2nd Place
🥈
Pan American Games2015 Canada · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
21
648
2
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas4
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan29%36
Müdahale5
Faul1011 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11318 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2024/25
34
1.229
5
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%55 isabet
Kilit pas11
Drible1%9 başarı
İkili kazanılan31%25
Müdahale8
Faul238 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111321 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2023/24
36
1.045
7
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%67 isabet
Kilit pas15
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan49%33
Müdahale11
Faul3016 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 11927 yedek
G+A / 900.69
Kart11
2022/23
37
1.539
5
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%52 isabet
Kilit pas19
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan89%36
Müdahale22
Faul3524 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı21 kaçan
İlk 111819 yedek
G+A / 900.35
Kart3
2021/22
32
1.756
7
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%30 isabet
Kilit pas15
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan106%37
Müdahale23
Faul4630 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı5
İlk 111814 yedek
G+A / 900.46
Kart6
2020/21
24
595
2
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas7
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan46%43
Müdahale6
Faul1514 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11420 yedek
G+A / 900.45
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 111639 yedek girdi
KART5
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %62
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%48
- 4-4-1-19%19
- 4-4-28%17
- 4-1-4-16%12
- 3-2-4-11%2
- 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | TolucaA | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | TolucaH | 1-2 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 24.11.2025 | PachucaH | 2-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | Club TijuanaA | 3-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Club QueretaroH | 1-2 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | Atletico San LuisA | 1-2 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | PueblaH | 4-4 | 8↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | MonterreyA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 18.10.2025 | PachucaH | 2-2 | 7↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | AtlasA | 3-1 | 22↑ | 2 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | LeonH | 2-0 | 25↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.09.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | Cruz AzulA | 3-2 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | NecaxaA | 1-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | MazatlánH | 1-0 | 27↑ | 2 | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Santos LagunaH | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.08.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-2 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | TolucaH | 0-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | Club TijuanaA | 1-1 | 34↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.07.2025 | Tigres UANLA | 1-0 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 12.07.2025 | Club AmericaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.04.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 36↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.04.2025 | Club QueretaroH | 0-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 16.04.2025 | NecaxaH | 2-2 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 0-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | AtlasA | 1-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | PueblaH | 2-0 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-1 | 76 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 08.03.2025 | Atletico San LuisA | 1-0 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 01.03.2025 | PachucaH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.02.2025 | Tigres UANLA | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | TolucaH | 0-4 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | Club TijuanaA | 1-2 | 13↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.02.2025 | MonterreyH | 2-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | Club AmericaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | Santos LagunaH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | LeonA | 1-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 18.01.2025 | Cruz AzulH | 1-0 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 11.01.2025 | MazatlánA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | PachucaA | 0-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 07.11.2024 | Club TijuanaH | 1-1 | 13↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.11.2024 | Club QueretaroA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | Cruz AzulA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | LeonH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2024 | Santos LagunaA | 0-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | PueblaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2024 | Tigres UANLH | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.09.2024 | MonterreyA | 3-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 14.09.2024 | MazatlánH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | Guadalajara ChivasA | 5-0 | 45 | 3 | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | NecaxaA | 3-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 21.07.2024 | Club AmericaH | 1-2 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 18.07.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 1-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 14.07.2024 | TolucaA | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 06.07.2024 | AtlasH | 2-2 | 78 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.04.2024 | LeonH | 1-1 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | MazatlánA | 0-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 15.04.2024 | Club TijuanaH | 0-1 | 78 | 2 | 7.3 | ||
| 08.04.2024 | Atletico San LuisA | 2-3 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | Santos LagunaH | 2-1 | 31↑ | 1 | 2 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 184 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 648 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.8Liga MX 2025
PERFORMANS51.5648 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%62
Dakika
%51
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%68
Dakika
%70
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luciano GiménezHuracan · 25
%95
2gol
1asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Roberto FernándezEspanyol · 23
%92
7gol
3asist
65scout
€10.00M
La Liga
Dorian HanzaViborg · 24
%91
3gol
1asist
59scout
Superliga
Ezequiel PonceHouston Dynamo · 28
%76
10gol
1asist
57scout
Major League Soccer
GilbertoJuventude · 36
%76
2gol
2asist
51scout
Serie A
Moussa NjieKFUM Oslo · 30
%66
2gol
1asist
52scout
Eliteserien
Koen KostonsPEC Zwolle · 26
%64
11gol
6asist
66scout
Eredivisie
Mergim Berisha1. FC Kaiserslautern · 27
%60
2gol
1asist
51scout
€3.50M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

