Saúl Salcedo Zárate
Mexico · Defender

Saúl Salcedo Zárate

YAŞ32
BOY183
KİLO85
KULÜPMonterrey
DOĞUM YERİGuadalajara
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.33 / 90
Kilit pas10.33 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili124.00 / 90
Rating6.45
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
Müdahale — %55 (1.67) Pas arası — %88 (2.00) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %65 (%60) Pas isabeti — %78 (%89) Faul (az iyi) — %34 (1.33) 53 ORT. % 55 88 0 65 78 34
  • Müdahale 1.67 %55
  • Pas arası 2.00 %88
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %60 %65
  • Pas isabeti %89 %78
  • Faul (az iyi) 1.33 %34
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 270 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Liga MXNone · Mexico
🏆 Copa MXNone · Mexico
🏆 Concacaf Gold CupNone · N/C America
🏆 Supercopa MXNone · Mexico
🏆 Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆 DFB PokalNone · Germany
🏆 Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆 Canadian Championship2022 · Canada
🏆 Concacaf Champions Cup2020 · N/C America
🏆 Concacaf Gold Cup2019 · N/C America
🏆 Liga MX2018/2019 · Mexico
🏆 DFB Pokal2017/2018 · Germany
🏆 Supercopa MX2016 · Mexico
🏆 Copa MX2015/2016 · Mexico
🥈 FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Germany · 2nd Place
🥈 Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈 Campeón de CampeonesNone · Mexico · 2nd Place
🥈 Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈 Copa MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈 Concacaf Gold CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈 US Open CupNone · USA · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations LeagueNone · N/C America · 2nd Place
🥈 MLSNone · USA · 2nd Place
🥈 Liga MX2024 · Mexico · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental Cup2021 · World · 2nd Place
🥈 Concacaf Gold Cup2021 · N/C America · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations League2019/2021 · N/C America · 2nd Place
🥈 Campeón de Campeones2019 · Mexico · 2nd Place
🥈 Concacaf Champions Cup2019 · N/C America · 2nd Place
🥈 Super Cup2018 · Germany · 2nd Place
🥈 Copa MX2014/2015 · Mexico · 2nd Place
🥈 US Open Cup2013 · USA · 2nd Place
🥈 MLS2013 · USA · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
2020 1 2021 3 2022 0 2023 0 2024 2 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 270 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 3 270 0 0 6.45
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan12%60
Müdahale5
Faul43 kazanılan
İlk 113
Kart2
2025/26 24 979 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 24 979 0 0 6.55
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan32%52
Müdahale10
Faul154 kazanılan
İlk 111113 yedek
Kart6
Kaptan3maçta
2024/25 13 1.123 1 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXFC Juarez 13 1.123 1 1 6.81
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan34%59
Müdahale8
Faul84 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1113
G+A / 900.16
Kart41
Kaptan12maçta
2023/24 34 2.273 0 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXCruz Azul 34 2.273 0 0 6.89
Şut7%14 isabet
Kilit pas9
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan78%57
Müdahale20
Faul137 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11268 yedek
Kart7
Kaptan2maçta
2022/23 44 3.955 0 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXFC Juarez 31 2.794 0 0 6.86
Major League SoccerToronto FC 13 1.161 0 0 6.69
Şut17%29 isabet
Kilit pas8
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan143%54
Müdahale39
Faul3725 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1144
Kart141
2021/22 21 1.470 3 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXTigres UANL 21 1.470 3 0 7.05
Şut7%43 isabet
Kilit pas8
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan69%59
Müdahale17
Faul1514 kazanılan
İlk 11174 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2020/21 32 2.662 1 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXTigres UANL 32 2.662 1 0 7.00
Şut13%31 isabet
Kilit pas10
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan127%56
Müdahale41
Faul3126 kazanılan
İlk 11302 yedek
G+A / 900.03
Kart132
TOPLAM GOL1
İLK 112613 yedek girdi
KART12
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 26 4-4-2 — 4 5-3-2 — 3 4-1-4-1 — 2 3-4-2-1 — 1 3-4-3 — 1 37 maç
  • 4-2-3-126%70
  • 4-4-24%11
  • 5-3-23%8
  • 4-1-4-12%5
  • 3-4-2-11%3
  • 3-4-31%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 Atletico San LuisH 1-3 88 1 6.5
02.08.2026 AtlasA 0-2 92 6.6
26.07.2026 NecaxaA 2-1 90 0 6.2
26.04.2026 Santos LagunaAC 3-0 94 6.2
22.04.2026 PueblaHC 2-1 84 2 7.2
19.04.2026 PachucaH 1-3 88 6.2
12.04.2026 AtlasAC 0-0 88 7.2
04.04.2026 Atletico San LuisH 1-2 67 6.7
22.03.2026 Guadalajara ChivasH 2-3 96 1 6.7
14.03.2026 FC JuarezA 2-2 98 6.7
08.03.2026 Tigres UANLA 1-0
05.03.2026 Club QueretaroH 4-0 31 6.9
01.03.2026 Cruz AzulH 0-2 75 6.9
22.02.2026 U.N.A.M. - PumasA 2-0
01.02.2026 Club TijuanaH 2-2 45 6.2
17.01.2026 MazatlánA 1-5
14.01.2026 NecaxaA 0-2 82 1 6.6
11.01.2026 TolucaH 0-1
07.12.2025 TolucaA 3-2
04.12.2025 TolucaH 1-0
29.11.2025 Club AmericaA 2-1
08.11.2025 Guadalajara ChivasA 4-2 60 5.9
02.11.2025 Tigres UANLH 1-1 45 6.3
26.10.2025 Cruz AzulA 2-0 13 6.3
22.10.2025 FC JuarezH 4-2 13 6.2
19.10.2025 U.N.A.M. - PumasH 1-1
21.09.2025 Club AmericaH 2-2
11.01.2025 MazatlánAC 1-1 56 7.2
10.11.2024 PachucaAC 0-1 90 7.2
07.11.2024 Club TijuanaHC 1-1 90 1 7.3
02.11.2024 Club QueretaroAC 1-2 90 6.9
28.10.2024 Atletico San LuisHC 2-4 90 6.2
24.10.2024 Cruz AzulAC 4-0 90 6.2
20.10.2024 LeonHC 2-3 90 6.3
07.10.2024 Santos LagunaAC 0-2 90 1 1 8.2
28.09.2024 PueblaAC 2-3 90 6.9
23.09.2024 Tigres UANLHC 0-1 90 7.0
19.09.2024 MonterreyAC 3-2 90 1 6.9
31.08.2024 Guadalajara ChivasAC 5-0 70 5.5
24.08.2024 NecaxaA 3-0 97 6.7
27.05.2024 Club AmericaA 1-0 84 6.9
24.05.2024 Club AmericaH 1-1 90 1 7.0
20.05.2024 MonterreyH 1-2 90 6.7
17.05.2024 MonterreyA 0-1 90 7.2
13.05.2024 U.N.A.M. - PumasH 2-2 90 6.6
10.05.2024 U.N.A.M. - PumasA 0-2 90 7.5
28.04.2024 TolucaA 0-1 90 7.6
13.04.2024 PueblaA 0-1 63 6.9
07.04.2024 MonterreyH 2-1 97 6.9
31.03.2024 U.N.A.M. - PumasA 0-0 90 7.3
16.03.2024 NecaxaH 1-2
10.03.2024 Santos LagunaA 3-0 24 6.3
03.03.2024 Guadalajara ChivasH 3-0 23 6.3
25.02.2024 Club AmericaA 1-0 77 7.0
22.02.2024 LeonA 2-3 89 7.3
18.02.2024 Tigres UANLH 1-0 10 6.7
11.02.2024 Atletico San LuisH 3-0 17 6.9
03.02.2024 Club QueretaroA 1-3 14 6.7
31.01.2024 Club TijuanaH 1-0 24 1 6.9
13.11.2023 PueblaH 1-2
ŞUT6
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.031 15' · xG 0.011 45' · xG 0.016 51' · xG 0.037 90' · xG 0.064 88' · xG 0.067
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%67) Korner — 1 (%17) Açık oyun — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası4%67
  • Korner1%17
  • Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%67) Kafa — 2 (%33) 6 şut
  • Sağ ayak4%67
  • Kafa2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 2 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 171 maç
Monterrey 27maç 2025–2026
FC Juarez 44maç 2022–2024
Cruz Azul 34maç 2023
Toronto FC 13maç 2022
Tigres UANL 53maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-19 FC Juárez Monterrey ?
2024-08-04 Cruz Azul FC Juarez
2023-07-01 FC Juárez CD Cruz Azul €3.72m
2023-06-22 FC Juarez Cruz Azul
2022-07-15 Toronto FC Juárez free transfer
2022-01-31 Tigres UANL Toronto FC
2019-01-22 Frankfurt Tigres UANL €8.80m
2019-01-21 Eintracht Frankfurt Tigres UANL € 8.8M
2018-07-01 Chivas Frankfurt €5.00m
2018-07-01 Guadalajara Chivas Eintracht Frankfurt € 2.5M
2018-06-30 Frankfurt Chivas End of loan
2017-07-01 Chivas Frankfurt Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€450k</i>
2017-06-30 Fiorentina Chivas End of loan
2017-06-30 Fiorentina Guadalajara Chivas
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Liga MX2022 · FC Juarez 9sarı · 31 maç
🟥 Major League Soccer2022 · Toronto FC 1kırmızı · 13 maç
🟨 Liga MX2020 · Tigres UANL 11sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 979 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.2Liga MX 2025
PERFORMANS55.1979 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %52
Dakika %57
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %50
Dakika %72
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam