LİGEredivisie
BU SEZON1G · 1A
Gol10.03 / 90
Asist10.03 / 90
Şut90.30 / 90
Kilit pas70.23 / 90
Başarılı dripling10.03 / 90
Kazanılan ikili953.13 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 92 defanslar
- Müdahale 0.76 %2
- Pas arası 1.25 %73
- Blok 1.29 %96
- İkili mücadele %52 %24
- Pas isabeti %87 %69
- Faul (az iyi) 1.12 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2728 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2024/2025 · Netherlands
2025/26
34
2.728
1
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas7
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan95%52
Müdahale23
Faul3410 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11322 yedek
G+A / 900.07
Kart31
Kaptan13maçta
2021/22
4
364
1
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan22%55
Müdahale6
Faul53 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.25
Kaptan4maçta
TOPLAM GOL1
İLK 11322 yedek girdi
KART4
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%65
- 4-3-310%29
- 4-1-4-11%3
- 4-4-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | TelstarHC | 1-2 | 95 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | ExcelsiorA | 1-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | HeerenveenH | 0-2 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | HeraclesA | 0-2 | 82 | – | 7.3 | ||
| 10.04.2026 | TwenteAC | 2-1 | 83 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | FeyenoordHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 21.03.2026 | Sparta RotterdamAC | 2-0 | 79 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | Fortuna SittardHC | 1-2 | 86 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | NEC NijmegenAC | 3-0 | 93 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | GroningenHC | 3-2 | 86 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | NAC BredaAC | 1-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | PSV EindhovenHC | 2-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | PEC ZwolleAC | 1-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | GO Ahead EaglesHC | 1-1 | 93 | 1 | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | AjaxAC | 2-0 | 86 | – | 7.3 | ||
| 18.01.2026 | UtrechtHC | 2-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 10.01.2026 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2025 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | GroningenA | 3-0 | 28 | – | 5.2 | ||
| 07.12.2025 | NEC NijmegenH | 2-3 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 30.11.2025 | PSV EindhovenA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | TwenteH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | NAC BredaH | 2-1 | 76 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | FeyenoordA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | HeraclesH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.10.2025 | UtrechtA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 04.10.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | PEC ZwolleH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | ExcelsiorH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | GO Ahead EaglesA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | AjaxH | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | TelstarA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 97 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | HeerenveenA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.05.2022 | ADO Den HaagHC | 1-2 | 94 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.05.2022 | ADO Den HaagAC | 2-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 13.05.2022 | De GraafschapHC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2022 | De GraafschapAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT13
GOL1
xG1.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top6%46
- Korner5%38
- Taç sonrası1%8
- Asist sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%69
- Sağ ayak3%23
- Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %23
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 4 %31
- 76-90+' 5 %38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
FC Eindhoven
→
FC Volendam
free transfer
FC Eindhoven
→
FC Volendam
free transfer
2020-01-20
Without Club
→
FC Eindhoven
-
Without Club
→
FC Eindhoven
-
2019-09-07
Persela
→
Without Club
-
Persela
→
Without Club
-
2018-11-28
CR Al Hoceima
→
Chonburi FC
free transfer
CR Al Hoceima
→
Chonburi FC
free transfer
2018-07-25
FC Dordrecht
→
CR Al Hoceima
free transfer
FC Dordrecht
→
CR Al Hoceima
free transfer
2016-07-25
Notts County
→
FC Dordrecht
free transfer
Notts County
→
FC Dordrecht
free transfer
2015-07-03
Go Ahead Eagles
→
Notts County
free transfer
Go Ahead Eagles
→
Notts County
free transfer
2011-01-01
Dordrecht U21
→
FC Dordrecht
-
Dordrecht U21
→
FC Dordrecht
-
2010-07-01
Dordrecht U19
→
Dordrecht U21
-
Dordrecht U19
→
Dordrecht U21
-
2008-07-01
SC Fey. Yth.
→
Dordrecht U19
free transfer
SC Fey. Yth.
→
Dordrecht U19
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2728 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.7Eredivisie 2025
PERFORMANS61.22728 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
81.6
Defansif bek
79.7
Ayağı iyi stoper
79.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%60
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%66
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Pas hacmi / 90
39.85
45
89
İkili mücadele kazanma
51.63
68
76
Blok / 90
1.29
1.8
72
Pas arası / 90
1.25
1.8
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Liam MorrisonQPR · 22
%95
0gol
1asist
66scout
Championship
Nasiru MoroDegerfors IF · 29
%92
0gol
0asist
50scout
Allsvenskan
Reece BurkeCharlton · 29
%85
1gol
0asist
53scout
Championship
Terry YegbeMetz · 24
%83
0gol
1asist
66scout
Ligue 1
Andrea MasielloSudtirol · 39
%70
0gol
0asist
56scout
€100K
Serie B
Marco MorenoEibar · 24
%64
0gol
0asist
73scout
€900K
Segunda División
Oliver ProvstgaardLazio · 22
%62
0gol
0asist
70scout
€7.50M
Serie A
Jesús MurilloFC Juarez · 31
%60
2gol
1asist
58scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
