LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili42.09 / 90
Rating7.05
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
2.093.13
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
1. Division2022/2023 · Denmark
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
2
172
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%57
Müdahale3
Faul31 kazanılan
İlk 112
2025/26
38
1.495
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan52%52
Müdahale10
Faul138 kazanılan
İlk 111325 yedek
Kart3
2024/25
16
33
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul2
Ofsayt1
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 113248 yedek girdi
KART7
FORMA4
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-346%57
- 4-2-3-126%32
- 3-4-2-15%6
- 3-4-32%2
- 4-1-4-11%1
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | GenoaH | 1-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2026 | BolognaA | 0-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | PisaH | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | AS RomaA | 2-0 | 85 | – | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | InterH | 0-3 | 33↑ | – | 6.2 | ||
| 04.05.2026 | CremoneseA | 1-2 | 92 | 2 | 7.2 | ||
| 27.04.2026 | UdineseH | 3-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | NapoliA | 0-2 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2026 | FiorentinaA | 1-0 | 91 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | ParmaH | 1-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 31.03.2026 | Czech RepublicA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | BolognaA | 0-2 | 67↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | AC MilanH | 1-0 | 88 | – | 7.7 | ||
| 09.03.2026 | SassuoloH | 2-1 | 41↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | TorinoA | 2-0 | 94 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | CagliariA | 0-0 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | AtalantaH | 0-2 | 87 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | JuventusA | 2-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 30.01.2026 | GenoaH | 3-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | LecceA | 0-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 19.01.2026 | ComoH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | VeronaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | FiorentinaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | NapoliH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | UdineseA | 1-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | CremoneseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | ParmaA | 0-1 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | BolognaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | AC MilanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | LecceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | InterA | 2-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 03.11.2025 | CagliariH | 2-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 30.10.2025 | PisaA | 0-0 | 29↑ | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | JuventusH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | AtalantaA | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | TorinoH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | GenoaA | 0-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | AS RomaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | SassuoloA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | VeronaH | 4-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 24.08.2025 | ComoA | 2-0 | 42 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | LecceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | InterA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | JuventusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | EmpoliA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2025 | ParmaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | GenoaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | AS RomaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | AtalantaA | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 31.03.2025 | TorinoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | BolognaA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2025 | UdineseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | AC MilanA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | VeneziaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | NapoliH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | MonzaH | 5-1 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top5%71
- Korner2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
AKSİYON HARİTASI1602 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1602
- Pas1244%80
- Uzaklaştırma75%5
- Hava topu69%4
- Top kazanma62%4
- Top teması27%2
- Faul24%2
- Pas arası18%1
- Korner kazandırma14%1
- Müdahale14%1
- Kurtarış13%1
PİYASA DEĞERİ€7.50M+114.3%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 56 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01
Vejle BK U19
→
Vejle BK
-
Vejle BK U19
→
Vejle BK
-
2020-08-01
Vejle BK Youth
→
Vejle BK U19
-
Vejle BK Youth
→
Vejle BK U19
-
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1495 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.6Serie A 2025
PERFORMANS54.91495 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
79.7
Klasik stoper
75.7
Defansif bek
73.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%57
Dakika
%62
Değer / getiri
%27
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%50
Dakika
%80
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
63.27
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
54.9
76
72
İkili mücadele kazanma
52
64
81
Ortalama rating
6.82
7.2
95
Pas arası / 90
0.96
1.8
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Terry YegbeMetz · 24
%95
0gol
1asist
66scout
Ligue 1
Jair AmadorEibar · 36
%84
0gol
0asist
61scout
€100K
Segunda División
Robin JanssonOrlando City SC · 34
%72
1gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Alix ViniciusRB Bragantino · 26
%72
0gol
0asist
55scout
Serie A
Burak ÖksüzÜmraniyespor · 29
%65
0gol
0asist
57scout
1. Lig
Oleksandr SyrotaAmed · 25
%64
0gol
0asist
61scout
1. Lig
Stefano CellaMantova · 24
%62
2gol
0asist
70scout
€600K
Serie B
Nathan SilvaU.N.A.M. - Pumas · 28
%60
1gol
1asist
58scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

