Stefano Cella
Italy · Defender

Stefano Cella

YAŞ24
BOY185
KULÜPMantova
LİGCoppa Italia
BU SEZON2G · 0A
Gol20.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut140.42 / 90
Kilit pas90.27 / 90
Başarılı dripling10.03 / 90
Kazanılan ikili1374.12 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
Müdahale — %0 (0.60) Pas arası — %20 (0.69) Blok — %72 (0.78) İkili mücadele — %26 (%53) Pas isabeti — %98 (%91) Faul (az iyi) — %18 (1.80) 39 ORT. % 0 20 72 26 98 18
  • Müdahale 0.60 %0
  • Pas arası 0.69 %20
  • Blok 0.78 %72
  • İkili mücadele %53 %26
  • Pas isabeti %91 %98
  • Faul (az iyi) 1.80 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2994 dakika oynadı.
2025/26 35 3.084 2 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BMantova 34 2.994 2 0 6.77
Coppa ItaliaMantova 1 90 0 0 5.60
Şut14%43 isabet
Kilit pas9
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan139%52
Müdahale21
Faul6317 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11341 yedek
G+A / 900.06
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1132 yedek girdi
FORMA29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 2 4-2-3-1 — 1 3 maç
  • 3-4-2-12%67
  • 4-2-3-11%33
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 FrosinoneA 5-0 90 1 5.7
01.05.2026 MonzaH 3-2 90 7.0
25.04.2026 SudtirolA 0-3 90 7.2
18.04.2026 AvellinoH 0-2 90 6.6
12.04.2026 SpeziaA 0-2 90 8.0
06.04.2026 Virtus EntellaH 1-0 90 7.5
21.03.2026 ModenaA 2-1 90 5.9
17.03.2026 CesenaH 3-0 90 6.9
14.03.2026 EmpoliA 2-2 90 1 2 6.9
08.03.2026 Juve StabiaH 2-0 90 1 7.2
04.03.2026 PalermoA 2-1 90 6.6
01.03.2026 CarrareseH 1-1 14 6.3
10.02.2026 ReggianaA 1-0 90 7.2
07.02.2026 BariH 2-1 90 6.3
31.01.2026 PescaraA 2-2 90 1 6.3
24.01.2026 VeneziaH 2-5 90 5.2
17.01.2026 PadovaA 1-2 90 5.9
11.01.2026 PalermoH 1-1 90 6.9
27.12.2025 CarrareseA 0-0 90 1 7.3
21.12.2025 EmpoliH 0-1 90 6.9
13.12.2025 CesenaA 3-2 90 1 6.3
08.12.2025 ReggianaH 0-1 90 1 7.2
29.11.2025 VeneziaA 3-0 90 6.2
23.11.2025 SpeziaH 4-1 90 1 2 7.5
08.11.2025 PadovaH 1-0 90 7.3
02.11.2025 SampdoriaA 0-1 90 7.5
29.10.2025 CatanzaroH 1-3 90 2 6.0
26.10.2025 BariA 1-0 90 7.3
18.10.2025 SudtirolH 1-1 90 7.7
04.10.2025 AvellinoA 0-0 90 1 7.2
30.09.2025 Juve StabiaA 2-1 96 6.3
27.09.2025 FrosinoneH 1-5 94 6.0
30.08.2025 PescaraH 2-1 90 7.2
23.08.2025 MonzaA 1-0 90 1 6.6
16.08.2025 VeneziaA 4-0 90 5.6
ŞUT17
GOL2
xG1.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
17' · xG 0.083 20' · xG 0.023 39' · xG 0.042 77' · xG 0.043 37' · xG 0.489 · GOL 7' · xG 0.089 88' · xG 0.035 84' · xG 0.033 58' · xG 0.104 · GOL 28' · xG 0.044 90' · xG 0.017 79' · xG 0.168 38' · xG 0.052 65' · xG 0.076 90' · xG 0.007 79' · xG 0.02 90' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 12 (%71) Duran top — 4 (%24) Asist sonrası — 1 (%6) 17 şut
  • Korner12%71
  • Duran top4%24
  • Asist sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 10 (%59) Sağ ayak — 6 (%35) Sol ayak — 1 (%6) 17 şut
  • Kafa10%59
  • Sağ ayak6%35
  • Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 3 %18
  • 31-45' 3 %18
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 8 %47
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 35 maç
Mantova 35maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-05 Ancona Mantova free transfer
2023-07-15 Cremonese Ancona €40k
2023-06-30 Virtus Verona Cremonese End of loan
2021-07-16 Cremonese Virtus Verona loan transfer
2021-06-30 Gozzano Cremonese U19 End of loan
2020-10-02 Cremonese U19 Gozzano loan transfer
2018-07-01 Cremonese U17 Cremonese U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2994 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.7Serie B 2025
PERFORMANS52.22994 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 79.5
Klasik stoper 76.9
Defansif bek 74.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %42
Dakika %93
Değer / getiri %80
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %44
Dakika %98
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 58.68 62 95
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 52.2 76 69
İkili mücadele kazanma 52.69 64 82
Ortalama rating 6.77 7.2 94
Blok / 90 0.78 1.5 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam