Iliman Ndiaye
Portugal · Defender

Iliman Ndiaye

YAŞ25
BOY185
KİLO78
DOĞUM YERİPorto
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.36 / 90
Kazanılan ikili145.04 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 61 defanslar
Müdahale — %73 (1.80) Pas arası — %53 (1.08) Blok — %48 (0.36) İkili mücadele — %42 (%52) Pas isabeti — %55 (%87) Faul (az iyi) — %7 (2.16) 46 ORT. % 73 53 48 42 55 7
  • Müdahale 1.80 %73
  • Pas arası 1.08 %53
  • Blok 0.36 %48
  • İkili mücadele %52 %42
  • Pas isabeti %87 %55
  • Faul (az iyi) 2.16 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 250 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2021 0 2022 1 2023 0 2024 2 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 3 250 0 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAlanyaspor 3 250 0 0 6.77
Kilit pas1
İkili kazanılan14%52
Müdahale5
Faul63 kazanılan
İlk 113
2025/26 32 2.805 1 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAlanyaspor 32 2.805 1 1 6.88
Şut17%18 isabet
Kilit pas5
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan96%51
Müdahale21
Faul3418 kazanılan
İlk 1132
G+A / 900.06
Kart8
2024/25 33 2.556 2 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAlanyaspor 33 2.556 2 0 6.98
Şut12%33 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan120%56
Müdahale39
Faul2615 kazanılan
İlk 11285 yedek
G+A / 900.07
Kart12
2023/24 32 1.178 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAlanyaspor 32 1.178 0 0 6.92
Şut8%12 isabet
Kilit pas4
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan53%55
Müdahale11
Faul128 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111319 yedek
Kart2
2022/23 21 1.459 1 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPacos Ferreira 21 1.459 1 0 6.78
Şut5%80 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan42%52
Müdahale14
Faul137 kazanılan
İlk 11165 yedek
G+A / 900.06
Kart51
2021/22 27 981 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPacos Ferreira 27 981 0 0 6.83
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan57%61
Müdahale19
Faul1012 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111017 yedek
Kart2
TOPLAM GOL8
İLK 11707 yedek girdi
KART27
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %25
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 2 %25
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 28 4-2-3-1 — 20 3-4-3 — 15 4-3-3 — 3 4-1-4-1 — 2 3-4-1-2 — 1 69 maç
  • 3-4-2-128%41
  • 4-2-3-120%29
  • 3-4-315%22
  • 4-3-33%4
  • 4-1-4-12%3
  • 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 EyüpsporA 2-1 88 6.6
23.08.2026 BeşiktaşH 1-0 71 7.0
15.08.2026 Gaziantep FKA 1-1 91 6.7
16.05.2026 Fatih KaragümrükA 2-1 87 6.6
03.05.2026 AntalyasporA 0-0 92 7.3
27.04.2026 SamsunsporH 2-3 89 1 6.3
19.04.2026 KasimpasaA 1-0 87 6.6
11.04.2026 TrabzonsporH 1-1 92 6.7
04.04.2026 Gazişehir GaziantepA 1-1 79 1 7.0
18.03.2026 KocaelisporH 5-0 90 1 1 8.0
14.03.2026 GoztepeA 2-2 86 1 6.5
09.03.2026 GenclerbirligiH 0-0 82 1 7.7
28.02.2026 GalatasarayA 3-1 82 6.5
21.02.2026 Istanbul BasaksehirH 1-2 89 6.0
08.02.2026 BesiktasA 2-2 89 6.2
31.01.2026 EyüpsporH 1-3 86 7.0
25.01.2026 RizesporA 1-1 67 7.3
18.01.2026 FenerbahceH 2-3 90 2 6.2
21.12.2025 Fatih KaragümrükH 2-0 95 7.2
13.12.2025 KayserisporA 0-0 71 1 7.2
08.12.2025 AntalyasporH 0-0 96 3 7.0
01.12.2025 SamsunsporA 1-1 86 1 6.9
23.11.2025 KasimpasaH 1-2 90 2 7.2
08.11.2025 TrabzonsporA 1-1 90 6.9
03.11.2025 Gazişehir GaziantepH 0-0 90 7.3
25.10.2025 KocaelisporA 2-0 90 6.6
19.10.2025 GoztepeH 1-0 90 2 6.9
04.10.2025 GenclerbirligiA 2-2 90 1 6.3
26.09.2025 GalatasarayH 0-1 90 6.9
21.09.2025 Istanbul BasaksehirA 1-1 90 7.2
17.09.2025 FenerbahceA 2-2 90 7.3
13.09.2025 KonyasporA 1-2 90 6.9
31.08.2025 BesiktasH 2-0 90 7.0
25.08.2025 EyüpsporA 2-1 90 1 6.3
16.08.2025 RizesporH 0-0 90 7.0
25.05.2025 KonyasporA 1-2 90 6.3
18.05.2025 BesiktasH 1-1 90 6.6
09.05.2025 Gazişehir GaziantepA 0-1 90 7.2
03.05.2025 KayserisporH 1-1 90 2 7.5
27.04.2025 TrabzonsporA 4-3 90 6.5
21.04.2025 SamsunsporH 1-0 90 7.0
06.04.2025 BB BodrumsporH 0-1 13 6.3
28.03.2025 AntalyasporA 2-1 90 6.9
15.03.2025 KasimpasaA 2-1 90 6.6
09.03.2025 GalatasarayH 1-2 90 6.9
23.02.2025 Adana DemirsporH 3-2 90 1 7.3
16.02.2025 HataysporA 1-0 90 1 7.2
09.02.2025 FenerbahceH 0-2 90 6.9
02.02.2025 GoztepeA 0-1 90 1 1 8.2
25.01.2025 Istanbul BasaksehirH 5-4 90 6.5
19.01.2025 EyüpsporA 3-0 90 6.5
12.01.2025 SivassporA 1-1 90 6.9
03.01.2025 KonyasporH 2-1 90 7.0
21.12.2024 BesiktasA 1-1 90 1 1 7.9
14.12.2024 Gazişehir GaziantepH 3-0 90 1 7.2
30.11.2024 TrabzonsporH 2-1 90 6.6
24.11.2024 SamsunsporA 1-1 90 3 7.2
03.11.2024 BB BodrumsporA 0-0 35 7.2
27.10.2024 AntalyasporH 1-2 90 6.6
20.10.2024 KasimpasaH 1-2 26 6.7
ŞUT19
GOL2
xG0.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
81' · xG 0.036 79' · xG 0.042 66' · xG 0.052 63' · xG 0.096 · GOL 43' · xG 0.022 39' · xG 0.024 87' · xG 0.051 71' · xG 0.019 43' · xG 0.216 21' · xG 0.031 5' · xG 0.009 62' · xG 0.11 6' · xG 0.063 56' · xG 0.016 66' · xG 0.04 65' · xG 0.063 86' · xG 0.012 49' · xG 0.016 73' · xG 0.014 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 17 (%89) Açık oyun — 1 (%5) Asist sonrası — 1 (%5) 19 şut
  • Korner17%89
  • Açık oyun1%5
  • Asist sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Kafa — 15 (%79) Sağ ayak — 3 (%16) Sol ayak — 1 (%5) 19 şut
  • Kafa15%79
  • Sağ ayak3%16
  • Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 7 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 61-75'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 2 %11
  • 61-75' 7 %37
  • 76-90+' 4 %21
AKSİYON HARİTASI2519 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 14 15 15 15 17 17 17 17 17 17 18 18 18 19 20 20 20 20 20 21 22 22 22 22 23 23 25 25 26 26 27 27 28 28 29 30 31 31 32 32 33 34 35 36 40 41 42 42 43 43 45 46 47 47 48 51 52 58 58 59 60 61 67
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %35 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 14 14 15 15 15 16 16 17 17 18 19 19 19 20 20 22 22 23 23 24 24 25 25 26 28 31 31 32 32 32 33 33 36 36 37 37 39 39 40 41 43 44 44 48 49 52 54 63
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 8 14 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %35 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 15 15 23
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2519
Pas 1876 Pas — 1876 (%76) Uzaklaştır… 140 Uzaklaştırma — 140 (%6) Top kazanma — 125 (%5) Hava topu — 105 (%4) Faul — 63 (%3) Top teması — 57 (%2) Müdahale — 35 (%1) Kurtarış — 24 (%1) Offsideprovoked — 19 (%1) İkili mücadele — 18 (%1)
  • Pas1876%76
  • Uzaklaştırma140%6
  • Top kazanma125%5
  • Hava topu105%4
  • Faul63%3
  • Top teması57%2
  • Müdahale35%1
  • Kurtarış24%1
  • Offsideprovoked19%1
  • İkili mücadele18%1
PİYASA DEĞERİ€1.50M+15.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
DİSİPLİN14kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 148 maç
Alanyaspor 100maç 2023–2026
Pacos Ferreira 48maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-09-14 Paços Ferreira Alanyaspor ?
2021-06-30 Felgueiras Paços Ferreira End of loan
2020-08-03 Paços Ferreira Felgueiras loan transfer
2020-07-01 P. Ferreira U19 Paços Ferreira -
2018-07-01 Feirense Sub-17 P. Ferreira U19 ?
2016-07-01 Feirense Sub-15 Feirense Sub-17 -
2015-07-01 P. Ferreira U15 Feirense Sub-15 ?
2014-07-01 FC Porto Youth P. Ferreira U15 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Süper Lig2024 · Alanyaspor 12sarı · 32 maç
🟨 Cup2024 · Alanyaspor 2sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2805 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Süper Lig 2025
PERFORMANS50.22805 dk
KARARVeri yetersiz62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 78.0
Klasik stoper 75.9
Defansif bek 72.8
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %36
Dakika %99
Değer / getiri %27
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %39
Dakika %96
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 57.18 62 92
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 50.2 76 66
İkili mücadele kazanma 51.06 64 80
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Blok / 90 0.67 1.5 45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam