LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut90.53 / 90
Kilit pas100.59 / 90
Başarılı dripling30.18 / 90
Kazanılan ikili593.48 / 90
Rating6.59
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 102 defanslar
- Müdahale 1.12 %19
- Pas arası 0.83 %24
- Blok 0.53 %57
- İkili mücadele %58 %61
- Pas isabeti %78 %13
- Faul (az iyi) 0.94 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1524 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CupNone · Slovenia
🏆
Cup2016/2017 · Slovenia
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
19
1.701
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas10
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan64%59
Müdahale19
Faul1722 kazanılan
İlk 1119
Kart81
2024/25
39
1.827
1
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas26
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan70%56
Müdahale26
Faul1518 kazanılan
Penaltı1
İlk 112118 yedek
G+A / 900.15
Kart5
Kaptan4maçta
2023/24
36
2.141
3
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas26
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan79%54
Müdahale36
Faul1818 kazanılan
İlk 112313 yedek
G+A / 900.13
Kart7
2022/23
31
1.942
4
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas24
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan69%63
Müdahale28
Faul1122 kazanılan
İlk 112110 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2021/22
36
1.847
1
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas19
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan43%44
Müdahale19
Faul1411 kazanılan
İlk 111818 yedek
G+A / 900.15
Kart4
2020/21
35
2.899
2
4
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas35
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan119%63
Müdahale43
Faul1433 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.19
Kart6
TOPLAM GOL43 penaltı
İLK 115332 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%44
- 4-4-218%24
- 4-3-310%13
- 3-4-2-19%12
- 5-4-13%4
- 3-4-1-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | HNK RijekaA | 3-1 | 86 | – | 5.6 | ||
| 19.02.2026 | HNK RijekaH | 0-1 | 91 | 1 | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | GalatasarayH | 1-3 | 88 | 1 | 5.3 | ||
| 17.01.2026 | Istanbul BasaksehirA | 2-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | AlanyasporA | 2-0 | 95 | 1 | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | KocaelisporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | BesiktasH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | EyüpsporA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.11.2025 | SwedenA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | KonyasporH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.11.2025 | RizesporA | 1-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | FenerbahceA | 2-1 | 83 | 2 | 5.5 | ||
| 13.10.2025 | SwitzerlandH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-2 | 81 | 1 | 6.0 | ||
| 27.09.2025 | TrabzonsporH | 3-4 | 90 | – | 5.3 | ||
| 21.09.2025 | SamsunsporA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | KasimpasaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 08.09.2025 | SwitzerlandA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.09.2025 | SwedenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | AntalyasporA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.08.2025 | GoztepeH | 0-2 | 93 | – | 7.5 | ||
| 15.08.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.05.2025 | SivassporH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 25.05.2025 | KonyasporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | BesiktasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | KayserisporHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | TrabzonsporA | 4-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | SamsunsporH | 1-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | BB BodrumsporH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.03.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | KasimpasaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | GalatasarayH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | RizesporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Adana DemirsporH | 3-2 | 41 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | HataysporA | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 09.02.2025 | FenerbahceH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | GoztepeA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.01.2025 | Istanbul BasaksehirHC | 5-4 | 62 | – | 6.2 | ||
| 19.01.2025 | EyüpsporA | 3-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | SivassporA | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | KonyasporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | BesiktasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | KayserisporA | 2-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 30.11.2024 | TrabzonsporH | 2-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 24.11.2024 | SamsunsporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | BB BodrumsporA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | KasimpasaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 06.10.2024 | GalatasarayA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | RizesporHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | Adana DemirsporAC | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | HataysporH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2024 | FenerbahceA | 3-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 23.08.2024 | GoztepeH | 1-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 18.08.2024 | Istanbul BasaksehirA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 11.08.2024 | EyüpsporH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2024 | SamsunsporA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | BesiktasH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 |
ŞUT11
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun3%27
- Asist sonrası3%27
- Serbest vuruş3%27
- Korner2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 5 %45
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %27
PİYASA DEĞERİ€850K
KAÇIRDIĞI MAÇ6
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 196 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-01-06
NK Domzale
→
Bari
free transfer
NK Domzale
→
Bari
free transfer
2015-06-30
NK Radomlje
→
NK Domzale
End of loan
NK Radomlje
→
NK Domzale
End of loan
2014-07-16
NK Domzale
→
NK Radomlje
loan transfer
NK Domzale
→
NK Radomlje
loan transfer
2014-06-30
NK Krka
→
NK Domzale
End of loan
NK Krka
→
NK Domzale
End of loan
2014-01-27
NK Domzale
→
NK Krka
loan transfer
NK Domzale
→
NK Krka
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
10.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2021
HastalıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Cup2023 · Alanyaspor
3sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1524 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6Süper Lig 2025
PERFORMANS53.51524 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
73.7
Defansif bek
73.0
Ayağı iyi stoper
72.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%41
Dakika
%73
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%46
Dakika
%81
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.59
7.2
92
İkili mücadele kazanma
57.84
68
85
Pas hacmi / 90
41.52
45
92
Pas arası / 90
0.83
1.8
46
Müdahale / 90
1.12
2.4
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jimmy DunneQPR · 28
%95
3gol
3asist
60scout
Championship
Frederik RieperFC Fredericia · 26
%91
0gol
0asist
70scout
Superliga
Miguel VazquezClub America · 21
%89
0gol
0asist
64scout
Liga MX
Baïla DialloGranada CF · 24
%88
0gol
0asist
66scout
€800K
Segunda División
Matías CatalánTalleres Cordoba · 33
%86
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Erick NoriegaGremio · 24
%85
0gol
0asist
66scout
Serie A
Daniel BallardSunderland · 26
%84
2gol
0asist
65scout
Premier League
Lukas BoederDynamo Dresden · 28
%60
0gol
1asist
63scout
€400K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Bari