LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas13.21 / 90
Rating6.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
3.210.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
TSYD CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
TSYD Cup2023 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
3
28
0
0
6.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Faul2
Kart1
2025/26
26
709
0
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas5
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan48%53
Müdahale20
Faul914 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11719 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2024/25
33
1.245
1
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas13
Drible12%43 başarı
İkili kazanılan92%48
Müdahale26
Faul2431 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111419 yedek
G+A / 900.14
Kart9
2023/24
15
979
0
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas10
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan82%53
Müdahale39
Faul1824 kazanılan
İlk 11114 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2022/23
21
1.029
0
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas13
Drible12%43 başarı
İkili kazanılan90%51
Müdahale28
Faul2036 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11912 yedek
G+A / 900.17
Kart5
2021/22
34
517
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas1
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan56%55
Müdahale23
Faul1716 kazanılan
İlk 11232 yedek
G+A / 900.17
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 112541 yedek girdi
KART13
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-127%44
- 4-2-3-116%26
- 3-4-311%18
- 4-3-33%5
- 3-1-4-22%3
- 4-1-4-12%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | EyüpsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | BeşiktaşH | 1-0 | 6↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Gaziantep FKA | 1-1 | 22↑ | – | 6.0 | ||
| 16.05.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 72 | 1 | 6.0 | ||
| 09.05.2026 | KayserisporH | 3-1 | 78 | 2 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | AntalyasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | SamsunsporH | 2-3 | 2↑ | 1 | – | ||
| 19.04.2026 | KasimpasaA | 1-0 | 6↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | 68 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 18.03.2026 | KocaelisporH | 5-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | GoztepeA | 2-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2026 | GenclerbirligiH | 0-0 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | GalatasarayA | 3-1 | 6↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Istanbul BasaksehirH | 1-2 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | KonyasporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | BesiktasA | 2-2 | 6↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | TrabzonsporA | 1-1 | 54↑ | 3 | 6.7 | ||
| 03.11.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | KocaelisporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | GoztepeH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | GenclerbirligiA | 2-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | GalatasarayH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 17.09.2025 | FenerbahceA | 2-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | KonyasporA | 1-2 | 75 | 1 | – | 7.3 | |
| 31.08.2025 | BesiktasH | 2-0 | 61↑ | – | 7.2 | ||
| 25.08.2025 | EyüpsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | RizesporH | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | SivassporH | 2-0 | 77 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 25.05.2025 | KonyasporA | 1-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 18.05.2025 | BesiktasH | 1-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 03.05.2025 | KayserisporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | TrabzonsporA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | SamsunsporH | 1-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | BB BodrumsporH | 0-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 28.03.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | KasimpasaA | 2-1 | 64 | 1 | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | GalatasarayH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Adana DemirsporH | 3-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 16.02.2025 | HataysporA | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 09.02.2025 | FenerbahceH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | GoztepeA | 0-1 | 73 | – | 6.6 | ||
| 26.01.2025 | KocaelisporA | 3-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | Yeni MalatyasporH | 4-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 10.01.2025 | BandırmasporH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | İstanbulsporH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | SakaryasporH | 3-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | AnkaragucuA | 1-1 | 87 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2024 | ÜmraniyesporH | 2-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | Yeni ÇorumsporA | 1-0 | 26↑ | – | 7.2 | ||
| 04.11.2024 | Manisa BBSKH | 1-0 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.10.2024 | AmedA | 0-1 | 36↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Erzurum BBH | 0-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | KeçiörengücüA | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | EroksporA | 4-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | GenclerbirligiH | 0-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-2 | 66 | – | 6.7 |
ŞUT11
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%64
- Kontra atak2%18
- Korner1%9
- Duran top1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%82
- Kafa1%9
- Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 4 %36
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 4 %36
AKSİYON HARİTASI974 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR974
- Pas543%60
- Top teması63%7
- Faul60%7
- Top kazanma55%6
- Çalım48%5
- Uzaklaştırma39%4
- Pas arası35%4
- Hava topu25%3
- Müdahale20%2
- İkili mücadele17%2
PİYASA DEĞERİ€400K-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 132 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30
Igdir FK
→
Pendikspor
End of loan
Igdir FK
→
Pendikspor
End of loan
2024-01-11
Pendikspor
→
Igdir FK
loan transfer
Pendikspor
→
Igdir FK
loan transfer
2021-06-30
Diyarbekir Spor
→
Pendikspor
End of loan
Diyarbekir Spor
→
Pendikspor
End of loan
2020-09-17
Pendikspor
→
Diyarbekir Spor
loan transfer
Pendikspor
→
Diyarbekir Spor
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
CezalıKadroda yok
7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 709 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.6Süper Lig 2025
PERFORMANS51.7709 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
69.8
Derinden oyun kurucu
62.3
Box-to-box orta saha
59.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%77
Dakika
%60
Değer / getiri
%85
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%78
Dakika
%71
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.71
7.1
94
Müdahale / 90
2.54
3.2
79
Performans skoru
51.7
75
69
Pas arası / 90
1.78
2.3
77
İkili mücadele kazanma
52.75
58
91
Dakika güvenliği
34.5
82
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kevin SessaHertha BSC · 25
%95
0gol
1asist
54scout
2. Bundesliga
Zé LucasSport Recife · 17
%75
0gol
0asist
64scout
Serie A
Rodrigo BentancurTottenham · 28
%70
1gol
1asist
51scout
€22.00M
Premier League
Rocco ReitzBorussia Mönchengladbach · 23
%70
0gol
2asist
62scout
€20.00M
Bundesliga
Niklas OdegardKristiansund BK · 21
%69
0gol
3asist
68scout
Eliteserien
Facundo MaterBarracas Central · 27
%65
0gol
1asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Édouard MichutFortuna Sittard · 22
%62
0gol
0asist
68scout
€500K
Eredivisie
Noah MbambaDender · 20
%60
2gol
2asist
67scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


