LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.36 / 90
Kilit pas52.27 / 90
Başarılı dripling10.45 / 90
Kazanılan ikili52.27 / 90
Rating6.94
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 2.27 %93
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.45 %44
- Pas isabeti %89 %88
- Top kapma 2.27 %50
- İkili mücadele %71 %97
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 198 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Coupe de FranceNone · France
🏆
UEFA U17 ChampionshipNone · Europe
🏆
Coupe de France2018/2019 · France
🏆
UEFA U17 Championship2014/2015 · Europe
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
5
198
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%71
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 1123 yedek
2025/26
31
1.528
1
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas22
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan34%38
Müdahale22
Faul213 kazanılan
İlk 111714 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2024/25
35
2.052
1
4
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%32 isabet
Kilit pas33
Drible11%65 başarı
İkili kazanılan68%51
Müdahale40
Faul267 kazanılan
İlk 112213 yedek
G+A / 900.22
Kart5
2023/24
38
1.655
4
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas33
Drible22%92 başarı
İkili kazanılan64%51
Müdahale31
Faul207 kazanılan
İlk 111622 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2022/23
16
427
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas4
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan13%38
Müdahale8
Faul91 kazanılan
İlk 11313 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2021/22
34
1.094
2
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas22
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan35%37
Müdahale17
Faul284 kazanılan
İlk 11826 yedek
G+A / 900.25
Kart4
2020/21
21
426
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas2
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan20%48
Müdahale9
Faul73 kazanılan
İlk 11219 yedek
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 114831 yedek girdi
KART10
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-128%39
- 4-2-3-123%32
- 3-4-312%17
- 4-1-4-15%7
- 4-3-32%3
- 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Bodrum FKA | 0-0 | 71 | 3 | 6.8 | ||
| 30.08.2026 | Iğdır FKH | 0-1 | 85 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2026 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 21↑ | – | 7.0 | ||
| 14.08.2026 | SarıyerH | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 08.08.2026 | SivassporA | 0-0 | 5↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | KayserisporH | 3-1 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | AntalyasporA | 0-0 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2026 | SamsunsporH | 2-3 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | KasimpasaA | 1-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | 88 | 1 | 7.0 | ||
| 04.04.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 70 | 2 | 6.2 | ||
| 18.03.2026 | KocaelisporH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 14.03.2026 | GoztepeA | 2-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2026 | GenclerbirligiH | 0-0 | 82 | 1 | 7.7 | ||
| 28.02.2026 | GalatasarayA | 3-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | Istanbul BasaksehirH | 1-2 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | KonyasporH | 2-1 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | BesiktasA | 2-2 | 83 | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | EyüpsporH | 1-3 | 80 | 2 | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | RizesporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2025 | KayserisporA | 0-0 | 19↑ | 1 | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | KasimpasaH | 1-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | TrabzonsporA | 1-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-0 | 64 | – | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | KocaelisporA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | GoztepeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | GenclerbirligiA | 2-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 26.09.2025 | GalatasarayH | 0-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 17.09.2025 | FenerbahceA | 2-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | KonyasporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | BesiktasH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | EyüpsporA | 2-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | RizesporH | 0-0 | 74 | – | 6.6 | ||
| 31.05.2025 | SivassporH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 25.05.2025 | KonyasporA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | BesiktasH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.05.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | KayserisporH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | TrabzonsporA | 4-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.04.2025 | SamsunsporH | 1-0 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | BB BodrumsporH | 0-1 | 89 | 1 | 7.9 | ||
| 28.03.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | KasimpasaA | 2-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | GalatasarayH | 1-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | RizesporA | 3-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | Adana DemirsporH | 3-2 | 49↑ | – | 7.0 | ||
| 16.02.2025 | HataysporA | 1-0 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | FenerbahceH | 0-2 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | Istanbul BasaksehirH | 5-4 | 28↑ | 2 | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | EyüpsporA | 3-0 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 12.01.2025 | SivassporA | 1-1 | 74 | 1 | 7.2 | ||
| 03.01.2025 | KonyasporH | 2-1 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 21.12.2024 | BesiktasA | 1-1 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.12.2024 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | 74 | 2 | 7.3 | ||
| 08.12.2024 | KayserisporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | TrabzonsporH | 2-1 | 72 | – | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | SamsunsporA | 1-1 | 79 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT25
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%4.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%40
- Korner5%20
- Açık oyun5%20
- Kontra atak4%16
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak21%84
- Sol ayak4%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 4 %16
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %16
- 46-60' 6 %24
- 61-75' 5 %20
- 76-90+' 6 %24
AKSİYON HARİTASI1023 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1023
- Pas784%79
- Top kazanma72%7
- Top teması36%4
- Faul21%2
- Müdahale18%2
- Pas arası17%2
- Hava topu15%2
- Uzaklaştırma14%1
- İkili mücadele10%1
- Kurtarılan şut8%1
PİYASA DEĞERİ€700K-6.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 180 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1528 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.5Süper Lig 2025
PERFORMANS43.01528 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
78.4
Top kapan ön libero
74.1
Box-to-box orta saha
68.4
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%62
Dakika
%81
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%64
Dakika
%85
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
51.01
72
71
Kilit pas / 90
1.3
1.4
93
Ortalama rating
6.87
7.2
95
Pas arası / 90
1.3
1.6
81
Performans skoru
43
76
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Amar MemićPlzen · 24
%95
0gol
1asist
51scout
UEFA Europa League
Enver KulašinSarıyer · 22
%68
1gol
2asist
56scout
1. Lig
Tomás HändelFK Crvena Zvezda · 25
%67
0gol
1asist
50scout
UEFA Europa League
Morten Agnes KonradsenHaugesund · 29
%66
0gol
0asist
48scout
Eliteserien
JorginhoFlamengo · 34
%64
3gol
1asist
53scout
Serie A
André CarrilloCorinthians · 34
%64
1gol
0asist
51scout
Serie A
Márk KosznovszkyPortsmouth · 23
%60
0gol
0asist
50scout
Championship
Pieter GerkensCercle Brugge · 30
%60
5gol
1asist
49scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

