LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas20.12 / 90
Başarılı dripling10.06 / 90
Kazanılan ikili201.23 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 0.37 %0
- Pas arası 0.67 %11
- Blok 0.80 %78
- İkili mücadele %48 %10
- Pas isabeti %91 %76
- Faul (az iyi) 0.43 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1467 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
17
1.467
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan20%48
Müdahale6
Faul77 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1117
Kart3
Kaptan15maçta
2025/26
31
2.639
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas7
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan60%54
Müdahale24
Faul1824 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131
G+A / 900.03
Kart7
Kaptan30maçta
2024/25
36
3.189
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas6
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan92%63
Müdahale25
Faul1441 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11351 yedek
G+A / 900.03
Kart9
Kaptan34maçta
2023/24
37
3.184
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas6
Drible10%91 başarı
İkili kazanılan84%61
Müdahale27
Faul2025 kazanılan
İlk 11343 yedek
Kart6
Kaptan6maçta
2022/23
22
1.986
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas3
Drible13%76 başarı
İkili kazanılan65%61
Müdahale23
Faul139 kazanılan
İlk 1122
G+A / 900.09
Kart111
2021/22
30
2.467
3
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas5
Drible9%100 başarı
İkili kazanılan74%55
Müdahale30
Faul2310 kazanılan
İlk 11273 yedek
G+A / 900.11
Kart6
2020/21
27
2.475
0
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan66%63
Müdahale26
Faul918 kazanılan
İlk 1127
G+A / 900.04
Kart4
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 11721 yedek girdi
KART18
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%51
- 4-4-228%41
- 3-4-2-13%4
- 3-1-4-21%1
- 3-5-21%1
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | San DiegoH | 1-0 | 90 | 0 | 6.9 | ||
| 30.08.2026 | Minnesota United FCAC | 3-3 | 91 | – | 6.0 | ||
| 22.08.2026 | Real Salt LakeHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2026 | Chicago FireHC | 1-2 | 86 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | FC CincinnatiHC | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.08.2026 | New York Red BullsAC | 3-2 | 97 | – | 7.0 | ||
| 25.07.2026 | Nashville SCH | 1-0 | 62 | 0 | 6.7 | ||
| 23.07.2026 | San Jose EarthquakesAC | 0-4 | 89 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | FC CincinnatiAC | 6-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.05.2026 | Atlanta United FCHC | 1-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 13.05.2026 | Philadelphia UnionHC | 4-3 | 99 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | CF MontrealAC | 2-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.05.2026 | Inter MiamiAC | 3-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | DC UnitedAC | 3-2 | 100 | – | 6.5 | ||
| 22.04.2026 | CharlotteHC | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | Houston DynamoHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | Columbus CrewAC | 1-1 | 78 | – | 7.2 | ||
| 23.10.2025 | Chicago FireAC | 3-1 | 96 | – | 6.0 | ||
| 11.10.2025 | Vancouver WhitecapsHC | 1-2 | 18 | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Columbus CrewHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | FC CincinnatiAC | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | Nashville SCHC | 3-2 | 99 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | DC UnitedAC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Nashville SCAC | 5-1 | 96 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-1 | 0 | – | – | ||
| 11.08.2025 | Inter MiamiHC | 4-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.07.2025 | Columbus CrewAC | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.07.2025 | New England RevolutionAC | 1-2 | 92 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | New York City FCHC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.07.2025 | CharlotteAC | 2-2 | 78 | – | 6.7 | ||
| 28.06.2025 | FC CincinnatiHC | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.06.2025 | St. Louis CityAC | 2-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.06.2025 | Colorado RapidsAC | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.05.2025 | Chicago FireHC | 1-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.05.2025 | Atlanta United FCAC | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2025 | Portland TimbersHC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | Inter MiamiAC | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | CharlotteHC | 3-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 10.05.2025 | New England RevolutionHC | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2025 | Chicago FireAC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Atlanta United FCHC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | CF MontrealAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | New York Red BullsHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | Philadelphia UnionAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | Los Angeles GalaxyAC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.03.2025 | DC UnitedHC | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | New York Red BullsAC | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 09.03.2025 | New York City FCAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | New York Red BullsHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Atlanta United FCHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2024 | CharlotteHC | 1-1 | 104 | 1 | 7.2 | ||
| 01.11.2024 | CharlotteAC | 0-0 | 101 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | CharlotteHC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | Atlanta United FCH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | FC CincinnatiAC | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.10.2024 | Philadelphia UnionHC | 2-1 | 96 | – | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | FC DallasAC | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | Columbus CrewAC | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.09.2024 | CharlotteHC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2024 | New England RevolutionHC | 3-0 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT1
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 200 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-03-12
AIK
→
Orlando
€600k
AIK
→
Orlando
€600k
2018-04-03
IK Oddevold
→
AIK
€50k
IK Oddevold
→
AIK
€50k
2016-01-08
Bengtsfors IF
→
IK Oddevold
free transfer
Bengtsfors IF
→
IK Oddevold
free transfer
2012-01-08
Häcken
→
Bengtsfors IF
free transfer
Häcken
→
Bengtsfors IF
free transfer
2011-11-30
FC Trollhättan
→
Häcken
End of loan
FC Trollhättan
→
Häcken
End of loan
2011-08-01
Häcken
→
FC Trollhättan
loan transfer
Häcken
→
FC Trollhättan
loan transfer
2011-01-08
BK Häcken U19
→
Häcken
-
BK Häcken U19
→
Häcken
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2024 · Orlando City SC
10sarı · 35 maç
🟨
Major League Soccer2022 · Orlando City SC
9sarı · 22 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 772 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.2Major League Soccer 2026
PERFORMANS55.3772 dk
KARARUygun değil47/100
FORM TRENDİStabil-0.5
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
59.7
Klasik stoper
57.2
Defansif bek
53.7
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%41
Dakika
%61
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%41
Dakika
%64
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
55.73
62
90
Performans skoru
55.3
76
73
İkili mücadele kazanma
48
64
75
Blok / 90
1.28
1.5
85
Dakika güvenliği
42.9
82
52
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.17. Dakika delta +13.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ethan BartlowSporting Kansas City · 25
%95
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
CacáVitoria · 26
%93
1gol
0asist
55scout
Serie A
Birk RisaMolde · 27
%83
0gol
0asist
53scout
Eliteserien
Nathan ByrneCharlotte · 33
%74
0gol
0asist
50scout
Major League Soccer
MaiconCoritiba · 37
%72
0gol
0asist
52scout
Serie A
Alan Javier FrancoSao Paulo · 29
%66
0gol
0asist
55scout
Serie A
Justen GladReal Salt Lake · 28
%62
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Nkosi TafariLos Angeles FC · 28
%60
0gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
