LİGParanaense - 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.09 / 90
Başarılı dripling10.09 / 90
Kazanılan ikili272.34 / 90
Rating6.65
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 0.78 %6
- Pas arası 0.52 %6
- Blok 1.56 %100
- İkili mücadele %52 %26
- Pas isabeti %84 %39
- Faul (az iyi) 0.52 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1039 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.039
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan27%52
Müdahale9
Faul64 kazanılan
İlk 11127 yedek
Kart1
Kaptan3maçta
2024/25
37
2.379
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas5
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan126%67
Müdahale42
Faul128 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112512 yedek
G+A / 900.04
Kart4
Kaptan1maçta
2023/24
33
1.343
0
2
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan59%67
Müdahale19
Faul96 kazanılan
İlk 111419 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2022/23
24
1.951
0
2
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas10
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan99%59
Müdahale29
Faul87 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11231 yedek
G+A / 900.09
Kart2
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 112517 yedek girdi
KART5
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%79
- 4-3-35%12
- 4-3-1-22%5
- 3-4-2-11%2
- 5-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | RemoA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | CorinthiansH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Chapecoense-scH | 2-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 31.07.2026 | CruzeiroH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | RB BragantinoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2026 | PalmeirasH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | VitoriaA | 4-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 26.04.2026 | GremioAC | 1-0 | 59 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Atletico-MGH | 2-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | BotafogoA | 2-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | FluminenseH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Atletico ParanaenseA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 18.03.2026 | MirassolA | 0-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | RemoH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | CorinthiansA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.02.2026 | Sao PauloHC | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.02.2026 | Chapecoense-scAC | 3-3 | 55 | – | 6.3 | ||
| 06.02.2026 | CruzeiroA | 1-2 | 87 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2026 | RB BragantinoH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | CuiabaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2024 | Atletico-MGH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | Atletico GoianienseH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | CorinthiansA | 3-1 | 63↑ | – | 6.9 | ||
| 21.11.2024 | InternacionalH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Fortaleza ECA | 3-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | BotafogoA | 3-0 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 29.10.2024 | BahiaHC | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.10.2024 | CuiabaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2024 | Sao PauloA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.10.2024 | JuventudeH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.09.2024 | CruzeiroA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | PalmeirasH | 0-1 | 102 | – | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | FlamengoA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.09.2024 | VitoriaA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.08.2024 | Atletico ParanaenseH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.08.2024 | CriciumaA | 2-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | FluminenseH | 2-0 | 60 | – | 6.9 | ||
| 03.08.2024 | RB BragantinoH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.07.2024 | GremioA | 1-0 | 71 | – | 7.3 | ||
| 21.07.2024 | Atletico-MGA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.07.2024 | Atletico GoianienseA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.07.2024 | CorinthiansH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.07.2024 | Fortaleza ECH | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.06.2024 | BotafogoH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.06.2024 | BahiaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.06.2024 | Sao PauloH | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.06.2024 | JuventudeA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.06.2024 | CruzeiroH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.06.2024 | PalmeirasA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.06.2024 | FlamengoH | 1-6 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.05.2024 | VitoriaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 05.05.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2024 | CriciumaH | 0-4 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | FluminenseA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 17.04.2024 | RB BragantinoA | 2-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | GremioH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2023 | RB BragantinoH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.12.2023 | GremioA | 1-0 | 98 | – | 7.2 | ||
| 25.11.2023 | Atletico ParanaenseA | 0-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2023 | CruzeiroA | 2-2 | 69 | 1 | 6.6 |
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1028 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.9Serie A 2026
PERFORMANS52.41028 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.5
ROL UYUMU2026
Klasik stoper
66.3
Agresif stoper
62.8
Ayağı iyi stoper
62.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%42
Dakika
%76
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%33
Dakika
%81
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.68
7.2
93
Dakika güvenliği
77.1
85
91
İkili mücadele kazanma
52.94
68
78
Blok / 90
1.49
1.8
83
Pas hacmi / 90
26.7
45
59
Pas arası / 90
0.53
1.8
29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.5.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Birk RisaMolde · 27
%95
0gol
0asist
53scout
Eliteserien
Nathan ByrneCharlotte · 33
%89
0gol
0asist
50scout
Major League Soccer
Nkosi TafariLos Angeles FC · 28
%86
0gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Fredrik Tobias BerglieKFUM Oslo · 29
%83
0gol
0asist
53scout
Eliteserien
CacáVitoria · 26
%80
1gol
0asist
55scout
Serie A
Robin JanssonOrlando City SC · 34
%80
0gol
0asist
48scout
Major League Soccer
MuriloPalmeiras · 28
%60
1gol
1asist
60scout
Serie A
Ethan BartlowSporting Kansas City · 25
%60
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum