LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.67 / 90
Kilit pas10.67 / 90
Başarılı dripling10.67 / 90
Kazanılan ikili1610.67 / 90
Rating6.64
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.03
Şut
0.670.74
Kilit pas
0.670.60
Başarılı dripling
0.670.50
Kazanılan ikili
10.675.39
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
US Open CupNone · USA
🏆
US Open Cup2022 · USA
🥈
Liga 1None · Peru · 2nd Place
🥈
Liga 12019 · Peru · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
14
135
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%59
Müdahale9
Faul55 kazanılan
İlk 11311 yedek
Kart1
2024/25
34
2.823
0
1
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%36 isabet
Kilit pas18
Drible15%58 başarı
İkili kazanılan170%49
Müdahale93
Faul6435 kazanılan
İlk 11322 yedek
G+A / 900.03
Kart10
2023/24
31
2.136
2
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas17
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan142%48
Müdahale65
Faul6339 kazanılan
İlk 11265 yedek
G+A / 900.13
Kart101
2022/23
12
349
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan20%48
Müdahale14
Faul93 kazanılan
İlk 1148 yedek
Kart2
2021/22
14
936
2
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan73%47
Müdahale34
Faul3317 kazanılan
İlk 11113 yedek
G+A / 900.19
Kart5
Kaptan1maçta
2020/21
7
129
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan14%44
Müdahale6
Faul74 kazanılan
İlk 1116 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11346 yedek girdi
KART10
FORMA16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%60
- 4-4-26%15
- 3-5-24%10
- 3-1-4-23%8
- 3-4-2-12%5
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Minnesota United FCA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | Real Salt LakeH | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 19.08.2026 | Chicago FireH | 1-2 | 43 | – | 6.6 | ||
| 15.08.2026 | FC CincinnatiH | 1-1 | 29↑ | 1 | 7.0 | ||
| 01.08.2026 | New York Red BullsA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | Nashville SCH | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 23.07.2026 | San Jose EarthquakesA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | FC CincinnatiA | 6-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 16.05.2026 | Atlanta United FCH | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 13.05.2026 | Philadelphia UnionH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | CF MontrealA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Inter MiamiA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | DC UnitedA | 3-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | New York Red BullsH | 1-2 | 14 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | New York Red BullsH | 0-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 24.11.2024 | Atlanta United FCH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | CharlotteH | 1-1 | 104 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2024 | CharlotteA | 0-0 | 101 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | CharlotteH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2024 | FC CincinnatiA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2024 | Philadelphia UnionH | 2-1 | 96 | 2 | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | FC DallasA | 1-3 | 73 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | Columbus CrewA | 4-3 | 83 | – | 6.7 | ||
| 19.09.2024 | CharlotteH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | New England RevolutionH | 3-0 | 90 | 4 | 7.7 | ||
| 31.08.2024 | Nashville SCH | 3-0 | 100 | – | 7.3 | ||
| 25.08.2024 | Sporting Kansas CityA | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.07.2024 | New York City FCH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.07.2024 | Nashville SCA | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.07.2024 | New England RevolutionA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.07.2024 | DC UnitedH | 5-0 | 97 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 03.07.2024 | Toronto FCA | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.06.2024 | ArgentinaA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 26.06.2024 | CanadaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.06.2024 | New York Red BullsA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.05.2024 | Chicago FireA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.05.2024 | Columbus CrewH | 0-2 | 96 | 2 | 7.0 | ||
| 19.05.2024 | San Jose EarthquakesA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.05.2024 | Inter MiamiH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.05.2024 | Philadelphia UnionA | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | FC CincinnatiH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.04.2024 | Toronto FCH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2024 | CF MontrealA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2024 | DC UnitedA | 2-3 | 72 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | New York Red BullsH | 1-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | Minnesota United FCH | 2-3 | 61↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | Inter MiamiA | 5-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | CF MontrealH | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 25.11.2023 | Columbus CrewH | 0-2 | 62 | – | 6.5 | ||
| 08.11.2023 | Nashville SCA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.10.2023 | Nashville SCH | 1-0 | 62 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.10.2023 | New England RevolutionH | 3-2 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 05.10.2023 | Nashville SCA | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.09.2023 | CF MontrealH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.09.2023 | Inter MiamiH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2023 | New York City FCA | 2-0 | 59 | – | 6.2 | ||
| 02.09.2023 | FC CincinnatiA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.08.2023 | St. Louis CityH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.08.2023 | Chicago FireA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 15.07.2023 | Atlanta United FCA | 1-2 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 112 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31
Kalba FC
→
Orlando
?
Kalba FC
→
Orlando
?
2023-12-31
Orlando
→
Kalba FC
End of loan
Orlando
→
Kalba FC
End of loan
2022-08-02
Kalba FC
→
Orlando
loan transfer
Kalba FC
→
Orlando
loan transfer
2021-07-28
Godoy Cruz
→
Ittihad Kalba
free transfer
Godoy Cruz
→
Ittihad Kalba
free transfer
2020-01-20
Alianza Lima
→
Godoy Cruz
free transfer
Alianza Lima
→
Godoy Cruz
free transfer
2019-01-05
U. San Martín
→
Alianza Lima
free transfer
U. San Martín
→
Alianza Lima
free transfer
2018-12-31
Tiburones Rojos
→
U. San Martín
End of loan
Tiburones Rojos
→
U. San Martín
End of loan
2018-01-07
U. San Martín
→
Tiburones Rojos
loan transfer
U. San Martín
→
Tiburones Rojos
loan transfer
2015-01-12
Vitória Setúbal
→
U. San Martín
?
Vitória Setúbal
→
U. San Martín
?
2014-01-20
Alianza Lima
→
Vitória Setúbal
€50k
Alianza Lima
→
Vitória Setúbal
€50k
2012-07-01
Alianza Lima II
→
Alianza Lima
-
Alianza Lima II
→
Alianza Lima
-
2012-01-01
Alian. Lima U17
→
Alianza Lima II
-
Alian. Lima U17
→
Alianza Lima II
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2024 · Orlando City SC
9sarı · 32 maç
🟥
Major League Soccer2024 · Orlando City SC
1kırmızı · 32 maç
🟨
Major League Soccer2023 · Orlando City SC
10sarı · 27 maç
🟥
Major League Soccer2023 · Orlando City SC
1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 52 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.9Major League Soccer 2026
PERFORMANS35.652 dk
KARARVeri yetersiz35/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+1.7
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
51.3
Derinden oyun kurucu
38.4
Box-to-box orta saha
28.3
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%42
Dakika
%24
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%29
Performans
%48
Dakika
%30
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
6.92
3.2
100
Ortalama rating
6.5
7.1
92
Pas arası / 90
1.73
2.3
75
İkili mücadele kazanma
50
58
86
Performans skoru
35.6
75
48
Pas hacmi / 90
60.58
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benjamin LaturnusOrgryte IS
%95
0gol
0asist
43scout
Allsvenskan
Andrés CubasVancouver Whitecaps · 29
%79
0gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Rodrigo AliendroVelez Sarsfield · 34
%78
0gol
0asist
43scout
Liga Profesional Argentina
Leonel PiccoRemo · 27
%68
1gol
1asist
46scout
Serie A
Alcides BenítezBelgrano Cordoba
%65
0gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Augusto MaxGimnasia L.P. · 33
%63
0gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Facundo WallerHuracan · 28
%63
1gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Bruno ZuculiniRacing Club · 32
%60
0gol
1asist
43scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

