Uruguay · Midfielder
Facundo Federico Waller Martiarena
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut120.69 / 90
Kilit pas100.58 / 90
Başarılı dripling70.40 / 90
Kazanılan ikili1267.26 / 90
Rating7.09
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 0.58 %19
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.40 %29
- Pas isabeti %78 %39
- Top kapma 4.50 %94
- İkili mücadele %55 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1561 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL U20None · South America
🏆
CONMEBOL U202017 · South America
🥈
Segunda DivisiónNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga AUFNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
Liga MX2020/2021 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga AUF2018 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Liga AUF2015/2016 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Segunda División2014/2015 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.561
1
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas10
Drible7%32 başarı
İkili kazanılan126%55
Müdahale54
Faul3845 kazanılan
İlk 11174 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2025/26
13
454
0
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan44%65
Müdahale17
Faul1315 kazanılan
İlk 1158 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2024/25
29
1.563
2
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas34
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan115%49
Müdahale55
Faul4537 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111613 yedek
G+A / 900.23
Kart81
2023/24
5
87
0
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan9%56
Müdahale2
Faul14 kazanılan
Kart1
2022/23
30
2.273
2
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%33 isabet
Kilit pas32
Drible42%49 başarı
İkili kazanılan210%56
Müdahale51
Faul53102 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11282 yedek
G+A / 900.2
Kart5
2021/22
33
2.375
3
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%35 isabet
Kilit pas32
Drible37%47 başarı
İkili kazanılan204%56
Müdahale71
Faul4175 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11276 yedek
G+A / 900.19
Kart12
2020/21
34
1.770
1
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%30 isabet
Kilit pas33
Drible20%54 başarı
İkili kazanılan143%57
Müdahale57
Faul3848 kazanılan
İlk 112113 yedek
G+A / 900.1
Kart6
TOPLAM GOL3
İLK 112321 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 3 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-116%41
- 5-3-212%31
- 3-4-1-23%8
- 4-4-23%8
- 5-4-13%8
- 3-5-22%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 57 | 1 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 1-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Deportivo RiestraH | 0-0 | 32↑ | 2 | 7.5 | ||
| 25.07.2026 | BanfieldH | 1-0 | 30 | 1 | 6.7 | ||
| 13.05.2026 | Argentinos JRSA | 1-0 | 120 | – | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | Boca JuniorsA | 2-3 | 120 | 2 | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | Racing ClubA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.04.2026 | Argentinos JRSH | 1-2 | 84 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 21.04.2026 | TigreA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | Rosario CentralH | 3-1 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | Gimnasia L.P.A | 0-3 | 88 | – | 6.7 | ||
| 24.03.2026 | Barracas CentralH | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 16.03.2026 | AldosiviA | 0-0 | 29↑ | – | 7.0 | ||
| 03.03.2026 | Belgrano CordobaH | 3-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 26.02.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 2-0 | 59 | – | 7.5 | ||
| 21.02.2026 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | Sarmiento JuninH | 1-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | San LorenzoH | 1-0 | 97 | – | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | Atletico TucumanA | 1-1 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 27.01.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-2 | 82 | 1 | 7.9 | ||
| 22.01.2026 | BanfieldA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.11.2025 | Barracas CentralA | 1-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | Newells Old BoysH | 0-2 | 62 | – | 7.3 | ||
| 03.11.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.10.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.10.2025 | AldosiviA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | BanfieldH | 1-0 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 19.09.2025 | Racing ClubH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2025 | Velez SarsfieldH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | San LorenzoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | Union Santa FeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Argentinos JRSH | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2025 | TigreA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | NecaxaH | 0-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | 45↑ | – | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | LeonA | 1-0 | 52↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | Tigres UANLH | 0-0 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | FC JuarezA | 2-0 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | TolucaH | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-3 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 27.02.2025 | PachucaA | 2-1 | 73 | 1 | – | 6.9 | |
| 22.02.2025 | Club TijuanaH | 2-0 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Club AmericaH | 1-2 | 33 | – | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | Santos LagunaA | 0-2 | 85 | 3 | 7.2 | ||
| 29.01.2025 | MazatlánH | 0-1 | 72 | 2 | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Atletico San LuisH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 13.01.2025 | MonterreyA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.11.2024 | Club TijuanaA | 2-1 | 89 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | Atletico San LuisA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 88 | 1 | – | 7.6 | |
| 23.10.2024 | TolucaA | 5-0 | 58 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | Cruz AzulH | 1-2 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | Tigres UANLA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | FC JuarezH | 2-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | PachucaH | 2-3 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 18.09.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 1-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | Club QueretaroH | 2-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | MazatlánA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%40
- Açık oyun3%20
- Taç sonrası2%13
- Kontra atak1%7
- Duran top1%7
- Korner1%7
- Diğer1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak14%93
- Sağ ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 3 %20
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 2 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 165 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga MX2024 · Puebla
8sarı · 27 maç
🟥
Liga MX2024 · Puebla
1kırmızı · 27 maç
🟨
Liga MX2021 · Atletico San Luis
12sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1377 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.7Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS39.51377 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİDüşüşte-8.0
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
81.2
Derinden oyun kurucu
66.6
Box-to-box orta saha
63.8
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%62
Dakika
%96
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%57
Dakika
%99
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.4
3.2
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.17
7.1
100
İkili mücadele kazanma
55.12
58
95
Performans skoru
39.5
75
53
Pas arası / 90
1.37
2.3
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -8.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Santiago LongoBelgrano Cordoba · 27
%95
0gol
0asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Adrián SánchezBelgrano Cordoba · 26
%87
1gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Bruno ZuculiniRacing Club · 32
%83
0gol
1asist
43scout
Liga Profesional Argentina
Aníbal MorenoRiver Plate · 26
%81
0gol
3asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Eirik Franke SaunesKFUM Oslo · 27
%80
0gol
0asist
54scout
Eliteserien
Samba DiataraDegerfors IF
%72
0gol
0asist
44scout
Allsvenskan
Santiago AscacíbarBoca Juniors · 28
%63
2gol
0asist
45scout
Liga Profesional Argentina
Carlos GarcésLos Angeles Galaxy · 24
%60
0gol
1asist
55scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


