Spain · Defender
Daniel Moreno Mosquera
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 0.72 %2
- Pas arası 1.30 %74
- Blok 0.65 %69
- İkili mücadele %54 %42
- Pas isabeti %87 %79
- Faul (az iyi) 1.19 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2501 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
32
2.501
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan104%54
Müdahale20
Faul3320 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11302 yedek
Kart8
2024/25
29
2.047
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan97%57
Müdahale21
Faul2714 kazanılan
İlk 11245 yedek
Kart71
2022/23
19
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL0
İLK 112535 yedek girdi
KART12
FORMA28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-214%30
- 3-4-311%23
- 5-4-18%17
- 4-4-26%13
- 3-4-2-14%9
- 4-2-3-14%9
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | InternacionalH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | VitoriaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Chapecoense-scA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | Vasco DA GamaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | CastellónA | 2-1 | 66 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | CordobaH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 16.05.2026 | Cultural LeonesaA | 2-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | MirandesA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | BurgosH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | CadizH | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.02.2026 | Deportivo La CorunaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 15.02.2026 | Racing SantanderH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | ZaragozaA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Sporting GijonH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.01.2026 | AlmeriaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.01.2026 | Granada CFA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.01.2026 | MirandesH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.12.2025 | ValladolidH | 3-0 | 74 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | CordobaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Cultural LeonesaH | 1-2 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | Racing SantanderA | 4-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | ZaragozaH | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 16.11.2025 | Sporting GijonA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | AlbaceteH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | AlmeriaA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | LeganesH | 0-0 | 53 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Las PalmasA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.10.2025 | CastellónH | 0-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 03.10.2025 | AD Ceuta FCA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 45 | – | 5.9 | ||
| 21.09.2025 | Real Sociedad IIH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | CadizA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.09.2025 | FC AndorraH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.09.2025 | HuescaA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.08.2025 | Granada CFH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | MalagaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | GuimaraesA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | SC BragaH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2025 | EstorilA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | AVSH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | AroucaA | 2-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | FC PortoH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.02.2025 | NacionalH | 0-2 | 56 | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | Rio AveH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | MoreirenseA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.01.2025 | Santa ClaraA | 0-0 | 45 | – | 5.7 | ||
| 29.12.2024 | GuimaraesH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | FamalicaoA | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | GIL VicenteH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | BoavistaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 29.11.2024 | EstrelaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | BenficaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 27.10.2024 | SC BragaA | 2-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | EstorilH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2024 | AVSA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | AroucaH | 0-1 | 45 | – | 6.3 |
ŞUT10
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%50
- Duran top4%40
- Taç sonrası1%10
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%60
- Sağ ayak4%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 3 %30
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 3 %30
PİYASA DEĞERİ€900K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 92 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-08
Farense
→
SD Eibar
free transfer
Farense
→
SD Eibar
free transfer
2024-07-01
Atl. Madrileño
→
Farense
?
Atl. Madrileño
→
Farense
?
2020-07-01
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrileño
-
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrileño
-
2018-07-01
Atl. Madrid U17
→
Atl. Madrid U19
-
Atl. Madrid U17
→
Atl. Madrid U19
-
2017-07-01
Atlético Yth.
→
Atl. Madrid U17
-
Atlético Yth.
→
Atl. Madrid U17
-
2016-07-01
Las Palmas Yth.
→
Atlético Yth.
?
Las Palmas Yth.
→
Atlético Yth.
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2501 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.6Segunda División 2025
PERFORMANS58.12501 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
81.3
Klasik stoper
80.0
Defansif bek
78.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%45
Dakika
%78
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%58
Dakika
%93
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
52.14
62
84
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
58.1
76
76
İkili mücadele kazanma
54.17
64
85
Pas arası / 90
1.3
1.8
72
Ortalama rating
6.76
7.2
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
DóriaAtlas · 31
%95
1gol
0asist
53scout
Liga MX
Hakan CinemreHatayspor · 31
%88
1gol
0asist
58scout
1. Lig
Joseph AidooCelta Vigo · 30
%83
0gol
0asist
54scout
€1.00M
La Liga
Jacob HaahrBryne · 23
%81
1gol
0asist
72scout
Eliteserien
David Robert BatesStandard Liege · 29
%69
1gol
0asist
66scout
Jupiler Pro League
Mawouna AmevorFC Volendam · 34
%67
1gol
1asist
60scout
Eredivisie
Fredrik Tobias BerglieKFUM Oslo · 29
%62
0gol
0asist
61scout
Eliteserien
Andrea MasielloSudtirol · 39
%60
0gol
0asist
56scout
€100K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


