LİGCoppa Italia
BU SEZON3G · 1A
Gol30.20 / 90
Asist10.07 / 90
Şut221.47 / 90
Kilit pas100.67 / 90
Başarılı dripling151.00 / 90
Kazanılan ikili1057.02 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
- Gol 0.20 %29
- Şut 1.5 %34
- Asist 0.07 %39
- Kilit pas 0.67 %7
- Drible 1.00 %71
- İkili mücadele %39 %34
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1346 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Serie B2019/2020 · Italy
2025/26
30
1.424
3
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%54 isabet
Kilit pas10
Drible19%39 başarı
İkili kazanılan115%40
Müdahale11
Faul3949 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111812 yedek
G+A / 900.25
Kart4
2020/21
38
288
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan32%42
Müdahale2
Faul1317 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11137 yedek
Kart1
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 11217 yedek girdi
KART1
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-28%42
- 4-3-2-16%32
- 3-1-4-22%11
- 3-4-2-11%5
- 4-3-31%5
- 4-4-1-11%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | PescaraA | 1-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 01.05.2026 | VeneziaH | 2-2 | 65 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | CatanzaroA | 4-2 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | SudtirolH | 6-1 | 45 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.04.2026 | MantovaH | 0-2 | 45 | – | 5.9 | ||
| 06.04.2026 | CarrareseA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | ReggianaH | 0-1 | 30↑ | 1 | 6.0 | ||
| 11.02.2026 | BariA | 0-0 | 32↑ | 1 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | Virtus EntellaH | 1-1 | 63 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | SampdoriaA | 1-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | AvellinoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | PalermoA | 1-0 | 62 | 2 | 6.0 | ||
| 10.01.2026 | SudtirolA | 2-1 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | PescaraH | 2-1 | 69 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.12.2025 | FrosinoneA | 2-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | ModenaH | 0-2 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | MantovaA | 4-1 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 07.11.2025 | BariH | 1-1 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | MonzaA | 1-0 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | PadovaH | 1-1 | 80 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 25.10.2025 | AvellinoA | 0-4 | 18↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 18.10.2025 | CesenaH | 1-2 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | PalermoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | ReggianaA | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | VeneziaA | 2-0 | 56 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | Juve StabiaH | 1-3 | 58 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | EmpoliA | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | CatanzaroH | 0-0 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | CarrareseH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.08.2025 | SampdoriaH | 1-1 | 78 | 2 | 7.5 | ||
| 23.05.2021 | TorinoA | 1-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2021 | CrotoneH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2021 | AtalantaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2021 | CagliariH | 1-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 01.05.2021 | AC MilanA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2021 | UdineseH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2021 | GenoaA | 2-2 | 3↑ | – | – | ||
| 18.04.2021 | LazioA | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2021 | SassuoloH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2021 | ParmaH | 2-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 21.03.2021 | JuventusA | 0-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 13.03.2021 | FiorentinaH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2021 | SpeziaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2021 | VeronaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2021 | NapoliA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2021 | AS RomaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2021 | BolognaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2021 | SampdoriaH | 1-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 30.01.2021 | InterA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2021 | TorinoH | 2-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 17.01.2021 | CrotoneA | 4-1 | 25↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.01.2021 | AtalantaH | 1-4 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 06.01.2021 | CagliariA | 1-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 03.01.2021 | AC MilanH | 0-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 23.12.2020 | UdineseA | 0-2 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.12.2020 | GenoaH | 2-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 15.12.2020 | LazioH | 1-1 | 9↑ | 1 | 7.0 | ||
| 11.12.2020 | SassuoloA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2020 | ParmaA | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 28.11.2020 | JuventusH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT32
GOL3
xG4.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%9.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%47
- Açık oyun8%25
- Kontra atak6%19
- Duran top1%3
- Korner1%3
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak25%78
- Sol ayak5%16
- Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 3 %9
- 16-30' 5 %16
- 31-45' 10 %31
- 46-60' 3 %9
- 61-75' 6 %19
- 76-90+' 5 %16
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 68 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-01
Atalanta U23
→
Spezia Calcio
loan transfer
Atalanta U23
→
Spezia Calcio
loan transfer
2023-09-01
Perugia
→
Atalanta U23
€1.60m
Perugia
→
Atalanta U23
€1.60m
2022-06-30
Pordenone
→
Benevento
End of loan
Pordenone
→
Benevento
End of loan
2019-07-01
Benevento U19
→
Benevento
-
Benevento U19
→
Benevento
-
2018-07-01
Benevento U17
→
Benevento U19
-
Benevento U17
→
Benevento U19
-
2017-08-22
Hellas Taranto
→
Benevento U17
free transfer
Hellas Taranto
→
Benevento U17
free transfer
2016-07-01
FC Südtirol - A
→
Hellas Taranto
free transfer
FC Südtirol - A
→
Hellas Taranto
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1346 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Serie B 2025
PERFORMANS46.51346 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
69.1
İçe kat eden kanat
66.2
Bağlantı kuran forvet
66.0
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%50
Dakika
%73
Değer / getiri
%41
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%62
Dakika
%85
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.56
7.15
92
Performans skoru
46.5
76
61
İkili mücadele kazanma
38.75
50
78
Gol / 90
0.2
0.42
48
Şut / 90
1.47
3
49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Franco JaraBelgrano Cordoba · 37
%95
5gol
2asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Tio CipotGrazer AK · 22
%74
1gol
1asist
55scout
Bundesliga
Jordan LarssonFC Copenhagen · 28
%70
3gol
1asist
53scout
UEFA Champions League
Lion LauberbachKV Mechelen · 27
%69
6gol
1asist
65scout
€2.70M
Jupiler Pro League
Mateo BajamichAtletico Tucuman · 26
%68
2gol
1asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Poyraz Efe YıldırımSakaryaspor · 20
%66
3gol
1asist
66scout
1. Lig
Moritz WelsWSG Wattens · 21
%60
5gol
2asist
71scout
€800K
Bundesliga
Iván MoralesSarmiento Junin · 26
%60
3gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


