LİGEliteserien
BU SEZON7G · 14A
Gol50.30 / 90
Asist140.83 / 90
Şut231.37 / 90
Kilit pas714.23 / 90
Başarılı dripling100.60 / 90
Kazanılan ikili694.11 / 90
Rating8.04
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 4.23 %100
- Asist 0.83 %100
- Drible 0.60 %49
- Pas isabeti %74 %10
- Top kapma 1.19 %9
- İkili mücadele %57 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1510 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Eliteserien2026 · Viking · 17 maç
6gol12.
15asist1.
🥇
Eliteserien2025 · Viking · 25 maç
11gol8.
16asist1.
🥇
Eliteserien2024 · Viking · 28 maç
10gol6.
15asist1.
🥉
Eliteserien2023 · Viking · 29 maç
13gol7.
8asist3.
5.
UEFA Champions League2026 · Viking · 2 maç
2gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
NM Cupen2019 · Norway
🏆
1. Division2018 · Norway
🏆
Super Liga2017 · Moldova
🏆
NM Cupen2013 · Norway
🏆
Eliteserien2011 · Norway
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 27 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.679
7
14
8.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%56 isabet
Kilit pas77
Drible10%36 başarı
İkili kazanılan77%55
Müdahale13
Faul1644 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı31 kaçan
İlk 11191 yedek
G+A / 901.13
Kart8
Kaptan18maçta
2025/26
27
2.117
11
16
7.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%52 isabet
Kilit pas100
Drible13%32 başarı
İkili kazanılan110%53
Müdahale33
Faul2553 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı9
İlk 11243 yedek
G+A / 901.15
Kart5
Kaptan24maçta
2024/25
28
2.292
10
15
7.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%67 isabet
Kilit pas102
Drible18%32 başarı
İkili kazanılan128%50
Müdahale29
Faul2854 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı51 kaçan
İlk 11271 yedek
G+A / 900.98
Kart5
Kaptan27maçta
2023/24
29
2.511
13
10
7.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%72 isabet
Kilit pas97
Drible11%27 başarı
İkili kazanılan137%54
Müdahale42
Faul2765 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı6
İlk 11281 yedek
G+A / 900.82
Kart6
Kaptan28maçta
2022/23
20
1.331
5
4
7.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%56 isabet
Kilit pas64
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan49%45
Müdahale6
Faul1924 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 11146 yedek
G+A / 900.61
Kart51
Kaptan9maçta
2021/22
23
1.783
7
4
7.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%51 isabet
Kilit pas50
Drible11%34 başarı
İkili kazanılan85%44
Müdahale23
Faul3241 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 11221 yedek
G+A / 900.56
Kart4
Kaptan3maçta
2020/21
34
1.530
3
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas22
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan63%44
Müdahale19
Faul1723 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111915 yedek
G+A / 900.29
Kart1
TOPLAM GOL2919 penaltı
İLK 11606 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
- 1-15' 6 %21
- 16-30' 5 %17
- 31-45' 4 %14
- 46-60' 1 %3
- 61-75' 7 %24
- 76-90+' 6 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-139%59
- 4-3-321%32
- 4-2-3-12%3
- 4-4-22%3
- 3-4-31%2
- 4-5-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları18verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | SandefjordA | 1-1 | 90 | 4 | 6.8 | ||
| 30.08.2026 | AalesundHC | 2-1 | 90 | – | 8.6 | ||
| 26.08.2026 | Dinamo ZagrebHC | 3-1 | 82 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 18.08.2026 | Dinamo ZagrebAC | 2-2 | 87 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 14.08.2026 | RosenborgA | 2-1 | 32↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 08.08.2026 | Sarpsborg 08 FFHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 01.08.2026 | StartAC | 0-3 | 86 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 22.07.2026 | LillestromAC | 1-2 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 18.07.2026 | SandefjordHC | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 12.07.2026 | Sarpsborg 08 FFAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 24.05.2026 | Kristiansund BKAC | 1-2 | 88 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.05.2026 | StartHC | 6-3 | 88 | 1 | 3 | 2 | 9.3 |
| 10.05.2026 | KFUM OsloAC | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 01.05.2026 | RosenborgHC | 3-0 | 83 | 1 | 2 | 3 | 9.9 |
| 25.04.2026 | FredrikstadAC | 1-2 | 89 | 1 | – | 8.2 | |
| 18.04.2026 | BrannHC | 3-2 | 89 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 11.04.2026 | Bodo/GlimtHC | 5-0 | 89 | 1 | 1 | 2 | 8.9 |
| 06.04.2026 | ValerengaAC | 0-1 | 89 | – | 7.5 | ||
| 21.03.2026 | MoldeHC | 4-1 | 85 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.03.2026 | Ham-KamAC | 2-1 | 90 | 1 | – | 8.7 | |
| 30.11.2025 | ValerengaHC | 5-1 | 90 | 1 | 2 | 2 | 9.2 |
| 23.11.2025 | FredrikstadAC | 0-1 | 87 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 08.11.2025 | Ham-KamHC | 3-0 | 86 | 2 | – | 8.2 | |
| 02.11.2025 | StromsgodsetAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 25.10.2025 | BryneHC | 5-1 | 69 | 2 | 1 | 8.3 | |
| 05.10.2025 | BrannHC | 3-0 | 71 | 2 | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Sarpsborg 08 FFAC | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 31.08.2025 | RosenborgHC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.08.2025 | Istanbul BasaksehirAC | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 10.08.2025 | SandefjordA | 1-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 07.08.2025 | Istanbul BasaksehirHC | 1-3 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | BryneAC | 1-3 | 90 | 2 | – | 8.3 | |
| 19.07.2025 | Bodo/GlimtHC | 2-4 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 13.07.2025 | BrannAC | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.07.2025 | StromsgodsetHC | 1-0 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 22.06.2025 | FredrikstadHC | 3-0 | 73 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.06.2025 | MoldeAC | 0-1 | 71 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.05.2025 | Bodo/GlimtA | 2-4 | 33↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.05.2025 | Kristiansund BKAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 16.05.2025 | SandefjordH | 3-1 | 19↑ | 2 | 2 | 8.0 | |
| 04.05.2025 | Sarpsborg 08 FFHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 30.04.2025 | HaugesundHC | 5-1 | 69 | 3 | 7 | 10.0 | |
| 27.04.2025 | TromsoHC | 4-4 | 90 | 2 | – | 9.3 | |
| 21.04.2025 | Ham-KamAC | 2-5 | 75 | 1 | 2 | 2 | 9.6 |
| 10.04.2025 | Kristiansund BKHC | 3-1 | 69 | 2 | 7.7 | ||
| 06.04.2025 | KFUM OsloHC | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 30.03.2025 | ValerengaAC | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | BrannAC | 1-1 | 69 | 1 | – | 7.0 | |
| 23.11.2024 | HaugesundHC | 5-1 | 90 | 2 | 3 | 9.2 | |
| 10.11.2024 | Kristiansund BKAC | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 02.11.2024 | SandefjordHC | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 27.10.2024 | Sarpsborg 08 FFAC | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 20.10.2024 | ODD BallklubbHC | 3-3 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 29.09.2024 | LillestromAC | 1-4 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.09.2024 | KFUM OsloHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 01.09.2024 | TromsoAC | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.08.2024 | StromsgodsetHC | 5-2 | 85 | 2 | 1 | 2 | 9.9 |
| 18.08.2024 | RosenborgAC | 2-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 10.08.2024 | Bodo/GlimtHC | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 04.08.2024 | Ham-KamAC | 3-3 | 90 | 1 | 4 | 7.6 |
ŞUT32
GOL8
xG5.9
xG FARKI+2.1over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%50
- Penaltı6%19
- Serbest vuruş5%16
- Kontra atak3%9
- Korner1%3
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak29%91
- Sol ayak2%6
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 6 %19
- 16-30' 3 %9
- 31-45' 9 %28
- 46-60' 3 %9
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 6 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 181 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-02-21
FC Sheriff
→
Viking FK
free transfer
FC Sheriff
→
Viking FK
free transfer
2017-08-03
Greuther Fürth
→
FC Sheriff
free transfer
Greuther Fürth
→
FC Sheriff
free transfer
2015-01-31
IK Start
→
Greuther Fürth
?
IK Start
→
Greuther Fürth
?
2014-03-13
Molde FK
→
IK Start
?
Molde FK
→
IK Start
?
2012-12-31
Fredrikstad FK
→
Molde FK
End of loan
Fredrikstad FK
→
Molde FK
End of loan
2012-08-02
Molde FK
→
Fredrikstad FK
loan transfer
Molde FK
→
Fredrikstad FK
loan transfer
2011-08-01
Egersund
→
Molde FK
?
Egersund
→
Molde FK
?
2011-04-04
Tonstad IL
→
Egersund
free transfer
Tonstad IL
→
Egersund
free transfer
2008-08-01
Lyngdal Jugend
→
Tonstad IL
free transfer
Lyngdal Jugend
→
Tonstad IL
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2026 · Viking
4sarı · 13 maç
🟨
Eliteserien2025 · Viking
4sarı · 16 maç
🟨
Eliteserien2023 · Viking
6sarı · 29 maç
🟨
Eliteserien2022 · Viking
5sarı · 20 maç
🟥
Eliteserien2022 · Viking
1kırmızı · 20 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 880 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.5Eliteserien 2026
PERFORMANS69.6880 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİDüşüşte-20.6
ROL UYUMU2026
Numara 10
77.3
İleri sekiz
74.0
Box-to-box orta saha
69.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%97
Dakika
%87
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%97
Dakika
%83
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
69.6
76
92
Kilit pas / 90
4.91
2.4
100
Ortalama rating
8.43
7.3
100
Dakika güvenliği
57.3
74
77
Asist / 90
1.33
0.35
100
Pas hacmi / 90
47.97
55
87
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -20.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan Fernando QuinteroRiver Plate · 32
%95
3gol
3asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Diego LunaReal Salt Lake · 22
%86
4gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Nahir BesaraHammarby FF · 34
%81
5gol
5asist
56scout
Allsvenskan
Marco ReusLos Angeles Galaxy · 36
%79
4gol
5asist
59scout
Major League Soccer
Niko TsakirisSan Jose Earthquakes · 20
%75
2gol
4asist
77scout
Major League Soccer
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%63
3gol
2asist
60scout
Serie A
Jack McGlynnHouston Dynamo · 22
%63
2gol
3asist
69scout
Major League Soccer
Bo Åsulv HeglandDjurgardens IF · 21
%60
2gol
7asist
74scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



