Anders Christiansen
Denmark · Attacker

Anders Christiansen

YAŞ26
BOY175
KİLO72
KULÜPViking
LİGEliteserien
BU SEZON10G · 5A
Gol90.52 / 90
Asist50.29 / 90
Şut412.35 / 90
Kilit pas140.80 / 90
Başarılı dripling80.46 / 90
Kazanılan ikili583.33 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
Gol — %86 (0.52) Şut — %84 (2.4) Asist — %86 (0.29) Kilit pas — %39 (0.80) Drible — %27 (0.46) İkili mücadele — %50 (%40) 62 ORT. % 86 84 86 39 27 50
  • Gol 0.52 %86
  • Şut 2.4 %84
  • Asist 0.29 %86
  • Kilit pas 0.80 %39
  • Drible 0.46 %27
  • İkili mücadele %40 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1567 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Eliteserien2026 · Viking · 17 maç 9gol1. 5asist6.
4. Eliteserien2025 · Viking · 29 maç 14gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 DBU Pokalen2019/2020 · Denmark
🥈 DBU Pokalen2020/2021 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 16 G+A
2024 8 2025 16 2026 15
GolAsist
2026/27 20 1.739 10 5 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienViking 18 1.567 9 5 7.00
UEFA Champions LeagueViking 2 172 1 0 7.10
Şut45%51 isabet
Kilit pas14
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan63%40
Müdahale16
Faul3321 kazanılan
Ofsayt16
İlk 1120
G+A / 900.78
Kart2
2025/26 30 2.129 14 2 7.19
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienViking 29 2.106 14 2 7.20
UEFA Europa Conference LeagueViking 1 23 0 0 6.50
Şut53%57 isabet
Kilit pas18
Drible8%28 başarı
İkili kazanılan71%32
Müdahale21
Faul4230 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı11 kaçan
İlk 11255 yedek
G+A / 900.68
Kart1
2024/25 30 1.619 6 2 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienViking 30 1.619 6 2 7.00
Şut39%41 isabet
Kilit pas16
Drible9%27 başarı
İkili kazanılan65%37
Müdahale26
Faul2822 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111614 yedek
G+A / 900.44
Kart1
TOPLAM GOL20
İLK 115121 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 4 46-60' — 5 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 3 %15
  • 16-30' 2 %10
  • 31-45' 4 %20
  • 46-60' 5 %25
  • 61-75' 2 %10
  • 76-90+' 4 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 43 4-3-3 — 22 4-2-3-1 — 2 4-4-2 — 2 3-4-3 — 1 4-5-1 — 1 71 maç
  • 4-1-4-143%61
  • 4-3-322%31
  • 4-2-3-12%3
  • 4-4-22%3
  • 3-4-31%1
  • 4-5-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 SandefjordA 1-1 75 4 6.0
30.08.2026 AalesundH 2-1 90 1 6 7.9
26.08.2026 Dinamo ZagrebH 3-1 85 2 6.3
18.08.2026 Dinamo ZagrebA 2-2 87 1 2 7.9
14.08.2026 RosenborgA 2-1 94 1 1 7.2
08.08.2026 Sarpsborg 08 FFH 2-1 90 2 7.0
01.08.2026 StartA 0-3 74 1 1 3 8.0
26.07.2026 AalesundA 1-1 90 2 6.5
22.07.2026 LillestromA 1-2 89 1 4 7.2
18.07.2026 SandefjordH 2-1 90 6.6
12.07.2026 Sarpsborg 08 FFA 1-0 90 5.3
24.05.2026 Kristiansund BKA 1-2 90 6.0
16.05.2026 StartH 6-3 90 2 4 8.9
10.05.2026 KFUM OsloA 0-2 82 2 3 8.0
01.05.2026 RosenborgH 3-0 90 4 7.3
25.04.2026 FredrikstadA 1-2 90 1 3 6.3
18.04.2026 BrannH 3-2 90 1 6.3
11.04.2026 Bodo/GlimtH 5-0 89 1 2 2 8.6
06.04.2026 ValerengaA 0-1 90 2 5.6
21.03.2026 MoldeH 4-1 74 1 7.2
30.11.2025 ValerengaH 5-1 90 2 6.7
23.11.2025 FredrikstadA 0-1 87 1 6.9
08.11.2025 Ham-KamH 3-0 90 1 6.6
02.11.2025 StromsgodsetA 1-2 84 1 1 7.3
25.10.2025 BryneH 5-1 90 2 5 9.3
19.10.2025 TromsoA 1-3 90 1 1 7.6
05.10.2025 BrannH 3-0 88 1 1 1 8.0
27.09.2025 Sarpsborg 08 FFA 3-3 67 1 2 7.3
21.09.2025 MoldeH 1-0 16 1 6.9
14.09.2025 KFUM OsloA 2-2 30 6.6
31.08.2025 RosenborgH 2-1 23 1 6.7
13.08.2025 Istanbul BasaksehirA 1-1 23 6.5
27.07.2025 BryneA 1-3 69 2 4 8.7
19.07.2025 Bodo/GlimtH 2-4 80 1 3 6.9
13.07.2025 BrannA 3-1 90 6.5
05.07.2025 StromsgodsetH 1-0 72 1 6.7
28.06.2025 RosenborgA 1-1 60 2 6.7
22.06.2025 FredrikstadH 3-0 90 1 1 7.2
01.06.2025 MoldeA 0-1 85 1 6.5
28.05.2025 Bodo/GlimtA 2-4 90 1 3 7.7
25.05.2025 Kristiansund BKA 0-1 90 1 6.3
16.05.2025 SandefjordH 3-1 90 1 6 8.2
11.05.2025 HaugesundA 1-4 77 2 2 8.3
04.05.2025 Sarpsborg 08 FFH 0-0 90 3 7.2
30.04.2025 HaugesundH 5-1 90 2 7.0
27.04.2025 TromsoH 4-4 90 2 7.9
21.04.2025 Ham-KamA 2-5 64 1 2 7.3
10.04.2025 Kristiansund BKH 3-1 45 2 6.9
06.04.2025 KFUM OsloH 3-1 63 2 6.5
30.03.2025 ValerengaA 3-1 16 6.3
01.12.2024 BrannA 1-1 90 1 1 6.3
23.11.2024 HaugesundH 5-1
10.11.2024 Kristiansund BKA 0-1 68 1 2 7.2
02.11.2024 SandefjordH 3-2 64 1 6.7
27.10.2024 Sarpsborg 08 FFA 1-2 89 2 7.2
20.10.2024 ODD BallklubbH 3-3 90 3 7.6
29.09.2024 LillestromA 1-4 86 2 3 8.9
22.09.2024 FredrikstadA 3-2 77 3 6.9
14.09.2024 KFUM OsloH 1-0 54 3 7.2
01.09.2024 TromsoA 2-2 16 1 2 7.5
ŞUT55
GOL10
xG9.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.055 79' · xG 0.405 · GOL 76' · xG 0.148 53' · xG 0.383 17' · xG 0.425 14' · xG 0.186 13' · xG 0.077 45' · xG 0.034 85' · xG 0.091 53' · xG 0.221 32' · xG 0.428 2' · xG 0.283 · GOL 16' · xG 0.187 16' · xG 0.09 8' · xG 0.02 84' · xG 0.116 60' · xG 0.173 · GOL 58' · xG 0.047 46' · xG 0.47 · GOL 77' · xG 0.035 74' · xG 0.168 69' · xG 0.122 5' · xG 0.86 · GOL 70' · xG 0.168 50' · xG 0.049 82' · xG 0.271 45' · xG 0.791 · GOL 3' · xG 0.073 42' · xG 0.042 5' · xG 0.039 55' · xG 0.197 · GOL 10' · xG 0.034 52' · xG 0.068 29' · xG 0.06 61' · xG 0.053 58' · xG 0.152 19' · xG 0.035 18' · xG 0.11 · GOL 9' · xG 0.019 3' · xG 0.147 35' · xG 0.048 81' · xG 0.476 · GOL 84' · xG 0.0 88' · xG 0.174 57' · xG 0.437 49' · xG 0.197 37' · xG 0.039 35' · xG 0.085 34' · xG 0.072 26' · xG 0.0 · GOL 78' · xG 0.0 55' · xG 0.0 47' · xG 0.071 40' · xG 0.061 12' · xG 0.253
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 28 (%51) Korner — 8 (%15) Açık oyun — 7 (%13) Kontra atak — 6 (%11) Duran top — 4 (%7) Taç sonrası — 2 (%4) 55 şut
  • Asist sonrası28%51
  • Korner8%15
  • Açık oyun7%13
  • Kontra atak6%11
  • Duran top4%7
  • Taç sonrası2%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 30 (%55) Sol ayak — 16 (%29) Kafa — 9 (%16) 55 şut
  • Sağ ayak30%55
  • Sol ayak16%29
  • Kafa9%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR55 şut
1-15' — 11 16-30' — 7 31-45' — 9 46-60' — 13 61-75' — 4 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 46-60'
  • 1-15' 11 %20
  • 16-30' 7 %13
  • 31-45' 9 %16
  • 46-60' 13 %24
  • 61-75' 4 %7
  • 76-90+' 11 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 80 maç
Viking 80maç 2024–2026
Sonderjyske 2018–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-03-22 Sönderjyske Viking FK €600k
2024-03-18 Sonderjyske Viking
2022-01-01 FC Helsingor Sonderjyske
2021-12-31 FC Helsingør SönderjyskE End of loan
2021-07-01 SönderjyskE FC Helsingør loan transfer
2019-01-01 Sönderjyske U19 SönderjyskE -
2016-07-01 SJF Youth Sönderjyske U19 -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Wrexham AFC %50 2026-08-12
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 785 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.6Eliteserien 2026
PERFORMANS85.1785 dk
KARARİzlemeye değer67/100
FORM TRENDİYükselişte+15.1
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Bitirici 77.0
Pivot forvet 75.5
Baskıcı forvet 74.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 78 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %99
Dakika %75
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 219 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %98
Dakika %74
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 85.1 78 100
Gol / 90 0.69 0.65 100
Tahmini xG / 90 0.682 0.48 100
Şut isabeti 52.63 48 100
Ortalama rating 7.13 7.15 100
Şut / 90 2.18 3.4 64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +15.1.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam