LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.53 / 90
Kilit pas41.06 / 90
Başarılı dripling10.26 / 90
Kazanılan ikili205.28 / 90
Rating6.54
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 0.5 %5
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.06 %47
- Drible 0.26 %22
- İkili mücadele %34 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 341 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Super Cup2026 · Atletico Madrid · 1 maç
1gol2.
🥈
Super Cup2025 · Atletico Madrid
1gol2.
🥈
La Liga2023 · Villarreal · 34 maç
23gol2.
6asist15.
4.
Copa del Rey2024 · Atletico Madrid · 7 maç
4gol4.
4.
La Liga2024 · Atletico Madrid · 35 maç
20gol4.
7.
UEFA Nations League2020 · Norway · 4 maç
3gol13.
2asist7.
10.
La Liga2022 · Real Sociedad · 34 maç
12gol10.
11.
La Liga2025 · Atletico Madrid · 35 maç
13gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cup2019/2020 · Turkey
🥈
Super Cup2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
Süper Lig2019/2020 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈
Eliteserien2014 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2013 · Norway · 2nd Place
🥈
NM Cupen2013 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 32 G+A
GolAsist
2026/27
6
341
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible1%10 başarı
İkili kazanılan20%34
Müdahale2
Faul62 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1151 yedek
2025/26
53
2.756
18
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut84%60 isabet
Kilit pas22
Drible22%45 başarı
İkili kazanılan187%48
Müdahale13
Faul4419 kazanılan
Ofsayt15
İlk 112726 yedek
G+A / 900.62
Kart51
2024/25
54
2.451
25
4
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut93%62 isabet
Kilit pas30
Drible25%39 başarı
İkili kazanılan197%49
Müdahale15
Faul3928 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 112529 yedek
G+A / 901.06
Kart5
2023/24
41
2.903
26
6
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut68%59 isabet
Kilit pas40
Drible35%45 başarı
İkili kazanılan153%44
Müdahale6
Faul4222 kazanılan
Ofsayt26
İlk 11347 yedek
G+A / 900.99
Kart5
2022/23
43
2.839
14
4
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut63%51 isabet
Kilit pas37
Drible37%45 başarı
İkili kazanılan147%40
Müdahale21
Faul3818 kazanılan
Ofsayt20
İlk 113310 yedek
G+A / 900.57
Kart5
2021/22
40
2.045
6
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%50 isabet
Kilit pas25
Drible42%58 başarı
İkili kazanılan141%43
Müdahale23
Faul3420 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112218 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2020/21
41
1.558
6
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%48 isabet
Kilit pas30
Drible24%62 başarı
İkili kazanılan126%48
Müdahale8
Faul299 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111328 yedek
G+A / 900.52
Kart2
TOPLAM GOL995 penaltı
İLK 1114998 yedek girdi
KART23
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR99 gol
- 1-15' 16 %16
- 16-30' 16 %16
- 31-45' 13 %13
- 46-60' 13 %13
- 61-75' 15 %15
- 76-90+' 26 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-2131%61
- 4-3-322%10
- 4-2-3-120%9
- 4-1-3-218%8
- 4-3-1-214%6
- 4-1-4-111%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar23aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | EnglandH | 1-2 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 05.07.2026 | BrazilA | 1-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 30.06.2026 | Ivory CoastA | 1-2 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 26.06.2026 | FranceH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2026 | SenegalH | 3-2 | 84 | – | 6.7 | ||
| 16.06.2026 | IraqA | 1-4 | 73 | – | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | VillarrealA | 5-1 | 38↑ | 1 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | GironaH | 1-0 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 12.05.2026 | OsasunaA | 1-2 | 46↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 09.05.2026 | Celta VigoH | 0-1 | 82 | 3 | 5.9 | ||
| 05.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | 35↑ | – | 5.9 | ||
| 29.04.2026 | ArsenalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Athletic ClubH | 3-2 | 91 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 14.04.2026 | BarcelonaH | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | SevillaA | 2-1 | 91 | – | 6.2 | ||
| 08.04.2026 | BarcelonaA | 0-2 | 28↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.04.2026 | BarcelonaH | 1-2 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | Real MadridA | 3-2 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 18.03.2026 | TottenhamA | 3-2 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | GetafeH | 1-0 | 66 | 1 | 6.7 | ||
| 10.03.2026 | TottenhamH | 5-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | Real SociedadH | 3-2 | 85 | 1 | 6 | 7.2 | |
| 28.02.2026 | OviedoA | 0-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 24.02.2026 | Club Brugge KVH | 4-1 | 88 | 3 | 5 | 9.5 | |
| 21.02.2026 | EspanyolH | 4-2 | 95 | 2 | 3 | 9.0 | |
| 18.02.2026 | Club Brugge KVA | 3-3 | 23↑ | 2 | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | Rayo VallecanoA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | Real BetisH | 0-1 | 46↑ | 2 | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | LevanteA | 0-0 | 27 | 1 | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 88 | 1 | 6 | 8.3 | |
| 25.01.2026 | MallorcaH | 3-0 | 72 | 1 | 4 | 6.6 | |
| 21.01.2026 | GalatasarayA | 1-1 | 61 | 2 | 6.0 | ||
| 18.01.2026 | AlavesH | 1-0 | 86 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 04.01.2026 | Real SociedadA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.12.2025 | GironaA | 0-3 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | ValenciaH | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 09.12.2025 | PSV EindhovenA | 2-3 | 76 | 1 | 1 | 3 | 8.5 |
| 06.12.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 02.12.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | OviedoH | 2-0 | 63 | 2 | 7 | 8.6 | |
| 26.11.2025 | InterH | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | GetafeA | 0-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 16.11.2025 | ItalyA | 1-4 | 76 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 13.11.2025 | EstoniaH | 4-1 | 74 | 2 | 5 | 8.9 | |
| 08.11.2025 | LevanteH | 3-1 | 61 | 1 | 6.0 | ||
| 04.11.2025 | Union St. GilloiseH | 3-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | SevillaH | 3-0 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 27.10.2025 | Real BetisA | 0-2 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 21.10.2025 | ArsenalA | 4-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | OsasunaH | 1-0 | 35↑ | 2 | 6.5 | ||
| 11.10.2025 | IsraelH | 5-0 | 76 | 1 | – | 7.2 | |
| 05.10.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Real MadridH | 5-2 | 67 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 21.09.2025 | MallorcaA | 1-1 | 10↑ | 1 | 4.7 | ||
| 17.09.2025 | LiverpoolA | 3-2 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | VillarrealH | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 09.09.2025 | MoldovaH | 11-1 | 64 | 4 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | AlavesA | 1-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 23.08.2025 | ElcheH | 1-1 | 68 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 17.08.2025 | EspanyolA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 |
ŞUT70
GOL13
xG10.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%18.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası46%66
- Kontra atak7%10
- Taç sonrası5%7
- Korner5%7
- Duran top4%6
- Açık oyun3%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa33%47
- Sol ayak28%40
- Sağ ayak9%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR70 şut
- 1-15' 12 %17
- 16-30' 20 %29
- 31-45' 7 %10
- 46-60' 11 %16
- 61-75' 11 %16
- 76-90+' 9 %13
AKSİYON HARİTASI1196 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1196
- Pas487%44
- Hava topu167%15
- Top teması166%15
- Kurtarılan şut61%5
- Faul59%5
- Top kazanma46%4
- Korner kazandırma37%3
- Top kaptırma36%3
- İsabetsiz şut29%3
- Çalım26%2
PİYASA DEĞERİ€20.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 278 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
09.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
04.2026
ContusionKadroda yok
1 maç
09.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
09.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2021
HastalıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1972 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8La Liga 2025
PERFORMANS67.91972 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
91.4
Pivot forvet
90.0
İçe kat eden kanat
85.9
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%88
Dakika
%83
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%86
Dakika
%92
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
67.9
78
87
Gol / 90
0.55
0.65
85
Tahmini xG / 90
0.468
0.48
98
Şut isabeti
62.26
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.75
7.15
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gabriele ArtisticoSpezia · 23
%95
13gol
1asist
79scout
€2.00M
Serie B
Guillermo MartínezU.N.A.M. - Pumas · 30
%81
9gol
0asist
65scout
Liga MX
Ramiro EnriqueOrlando City SC · 24
%73
7gol
0asist
67scout
Major League Soccer
Yuri AlbertoCorinthians · 24
%72
10gol
2asist
70scout
Serie A
Douglas TanqueBandırmaspor · 32
%69
12gol
1asist
64scout
1. Lig
Gonzalo TapiaSao Paulo · 23
%66
5gol
0asist
68scout
Serie A
Jesús RamírezNacional · 27
%64
18gol
0asist
70scout
Primeira Liga
Benjamin ŠeškoManchester United · 22
%60
11gol
1asist
77scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum








KAA Gent
Midtjylland