Alberto Reina Campos
Brazil · Attacker

Alberto Reina Campos

YAŞ24
BOY183
KİLO78
DOĞUM YERİSão José dos Campos
LİGPaulista - A1
BU SEZON3G · 2A
Gol30.19 / 90
Asist20.13 / 90
Şut322.02 / 90
Kilit pas161.01 / 90
Başarılı dripling120.76 / 90
Kazanılan ikili533.34 / 90
Rating6.65
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 52 forvetler
Gol — %37 (0.19) Şut — %71 (2.0) Asist — %67 (0.13) Kilit pas — %37 (1.01) Drible — %39 (0.76) İkili mücadele — %20 (%38) 45 ORT. % 37 71 67 37 39 20
  • Gol 0.19 %37
  • Şut 2.0 %71
  • Asist 0.13 %67
  • Kilit pas 1.01 %37
  • Drible 0.76 %39
  • İkili mücadele %38 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1429 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Serie A2024 · Corinthians · 29 maç 15gol1.
5. Serie A2021 · Internacional · 33 maç 12gol5.
12. Serie A2020 · Internacional · 23 maç 10gol12.
13. Serie A2025 · Corinthians · 26 maç 10gol13.
17. Serie A2022 · Corinthians · 20 maç 8gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Paulista A12025 · Brazil
🏆 The Atlantic Cup2022 · World
🏆 Premier League2021/2022 · Russia
🏆 CONMEBOL U172017 Chile · South-America
🥈 Copa do Brasil2022 · Brazil · 2nd Place
🥈 Gaúcho 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie A2020 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie A2019 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 19 G+A
2020 11 2021 15 2022 9 2023 11 2024 19 2025 12 2026 5
GolAsist
2026/27 17 1.429 3 2 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACorinthians 17 1.429 3 2 6.65
Şut32%53 isabet
Kilit pas16
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan53%38
Müdahale5
Faul2312 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11161 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2025/26 26 2.044 10 2 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACorinthians 26 2.044 10 2 7.00
Şut47%47 isabet
Kilit pas13
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan95%48
Müdahale13
Faul2443 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı21 kaçan
İlk 11215 yedek
G+A / 900.53
Kart3
2024/25 29 2.240 15 4 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACorinthians 29 2.240 15 4 7.18
Şut62%60 isabet
Kilit pas22
Drible19%43 başarı
İkili kazanılan100%38
Müdahale10
Faul3539 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı3
İlk 11254 yedek
G+A / 900.76
Kart61
2023/24 35 2.802 8 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACorinthians 35 2.802 8 3 6.94
Şut62%47 isabet
Kilit pas22
Drible23%53 başarı
İkili kazanılan182%47
Müdahale24
Faul6671 kazanılan
Ofsayt15
İlk 11323 yedek
G+A / 900.35
Kart5
2022/23 20 1.483 8 1 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACorinthians 20 1.483 8 1 6.91
Şut35%57 isabet
Kilit pas16
Drible7%23 başarı
İkili kazanılan90%42
Müdahale12
Faul2533 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11155 yedek
G+A / 900.55
Kart41
2021/22 36 2.827 12 3 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInternacional 34 2.718 12 3 6.98
UEFA Europa LeagueZenit Saint Petersburg 2 109 0 0 6.45
Şut74%58 isabet
Kilit pas29
Drible18%43 başarı
İkili kazanılan149%38
Müdahale12
Faul6146 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11324 yedek
G+A / 900.48
Kart7
2020/21 23 1.325 9 2 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInternacional 23 1.325 9 2 6.96
Şut44%55 isabet
Kilit pas17
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan84%39
Müdahale6
Faul4628 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11158 yedek
G+A / 900.75
Kart3
TOPLAM GOL296 penaltı
İLK 115210 yedek girdi
KART11
VAR7onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
1-15' — 5 16-30' — 5 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 5 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 5 %17
  • 16-30' 5 %17
  • 31-45' 5 %17
  • 46-60' 2 %7
  • 61-75' 5 %17
  • 76-90+' 7 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-1-2 — 15 4-2-3-1 — 14 3-4-1-2 — 11 4-3-3 — 5 3-4-2-1 — 4 4-1-4-1 — 4 53 maç
  • 4-3-1-215%28
  • 4-2-3-114%26
  • 3-4-1-211%21
  • 4-3-35%9
  • 3-4-2-14%8
  • 4-1-4-14%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.07.2026 Atletico ParanaenseH 0-0 33 2 6.7
26.07.2026 BahiaA 1-1 85 6.2
23.07.2026 RemoH 3-0 89 2 4 8.7
30.05.2026 GremioA 1-3 90 2 4 6.9
24.05.2026 Atletico-MGH 1-0 96 6.3
17.05.2026 BotafogoA 3-1 90 2 6.0
10.05.2026 Sao PauloH 3-2 88 5 6.2
03.05.2026 MirassolA 2-1 74 2 6.3
26.04.2026 Vasco DA GamaH 1-0 90 1 6.2
18.04.2026 VitoriaA 0-0 90 1 6.7
12.04.2026 PalmeirasH 0-0 90 3 6.9
05.04.2026 InternacionalH 0-1 90 1 6.7
02.04.2026 FluminenseA 3-1 76 6.2
22.03.2026 FlamengoH 1-1 90 1 2 7.3
20.03.2026 Chapecoense-scA 0-0 90 2 6.9
12.02.2026 RB BragantinoH 2-0 90 2 7.2
28.01.2026 BahiaH 1-2 78 1 5.6
30.11.2025 BotafogoH 2-2 90 1 6.2
23.11.2025 CruzeiroA 3-0 90 1 7.0
20.11.2025 Sao PauloH 3-1 91 2 3 8.3
09.11.2025 CearaH 0-1 97 1 6.3
05.11.2025 RB BragantinoA 2-1 90 1 2 7.7
02.11.2025 GremioH 2-0 78 2 6.7
25.10.2025 VitoriaA 0-1 82 6.6
18.10.2025 Atletico-MGH 1-0 88 2 6.3
16.10.2025 SantosA 3-1 97 6.3
05.10.2025 MirassolH 3-0 90 1 1 1 8.5
28.09.2025 FlamengoH 1-2 90 1 5 6.2
21.09.2025 Sport RecifeA 1-0 90 1 6.9
14.09.2025 FluminenseA 0-1 45 6.5
11.08.2025 JuventudeA 2-1 97 3 6.9
03.08.2025 Fortaleza ECH 1-1 45 3 6.7
26.07.2025 BotafogoA 1-1 46 2 6.9
25.05.2025 Atletico-MGA 0-0 35 6.7
18.05.2025 SantosH 1-0 90 1 4 7.9
10.05.2025 MirassolA 2-1 26 6.3
03.05.2025 InternacionalH 4-2 90 3 4 9.2
27.04.2025 FlamengoA 4-0 90 1 6.9
19.04.2025 Sport RecifeH 2-1 93 4 6.9
16.04.2025 FluminenseH 0-2 90 2 7.0
12.04.2025 PalmeirasA 2-0 90 2 6.7
05.04.2025 Vasco DA GamaH 3-0 89 1 1 1 7.9
30.03.2025 BahiaA 1-1 45 2 6.6
08.12.2024 GremioA 0-3 83 1 4 7.5
03.12.2024 BahiaH 3-0 76 1 1 2 8.2
30.11.2024 CriciumaA 2-4 101 2 6 8.6
20.11.2024 CruzeiroH 2-1 45 1 1 7.2
09.11.2024 VitoriaA 1-2 83 1 3 7.2
04.11.2024 PalmeirasH 2-0 75 1 4 7.5
17.10.2024 Atletico ParanaenseH 5-2 90 1 2 7.9
05.10.2024 InternacionalH 2-2 90 2 5 8.7
29.09.2024 Sao PauloA 3-1 100 1 1 7.3
21.09.2024 Atletico GoianienseH 3-0 67 7.0
01.09.2024 FlamengoH 2-1 87 1 6.9
25.08.2024 Fortaleza ECA 1-0 52 3 6.7
28.07.2024 Atletico-MGA 2-1 90 1 4 7.3
25.07.2024 GremioH 2-2 76 1 2 7.3
21.07.2024 BahiaA 0-1 90 1 7.2
17.07.2024 CriciumaH 2-1 90 2 6.9
10.07.2024 Vasco DA GamaA 2-0 66 1 6.3
ŞUT36
GOL3
xG5.0
xG FARKI-2.0under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
82' · xG 0.556 61' · xG 0.021 59' · xG 0.026 58' · xG 0.024 90' · xG 0.295 19' · xG 0.52 · GOL 16' · xG 0.353 74' · xG 0.074 70' · xG 0.042 41' · xG 0.06 76' · xG 0.091 48' · xG 0.03 45' · xG 0.012 31' · xG 0.102 28' · xG 0.099 22' · xG 0.024 18' · xG 0.031 86' · xG 0.056 60' · xG 0.04 11' · xG 0.029 85' · xG 0.041 47' · xG 0.046 32' · xG 0.388 21' · xG 0.256 9' · xG 0.097 75' · xG 0.436 31' · xG 0.02 21' · xG 0.024 90' · xG 0.021 85' · xG 0.026 45' · xG 0.249 · GOL 26' · xG 0.04 · GOL 1' · xG 0.15 81' · xG 0.053 67' · xG 0.613 65' · xG 0.026
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 21 (%58) Kontra atak — 9 (%25) Korner — 3 (%8) Açık oyun — 2 (%6) Duran top — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası21%58
  • Kontra atak9%25
  • Korner3%8
  • Açık oyun2%6
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 18 (%50) Sağ ayak — 14 (%39) Kafa — 4 (%11) 36 şut
  • Sol ayak18%50
  • Sağ ayak14%39
  • Kafa4%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 3 16-30' — 8 31-45' — 6 46-60' — 5 61-75' — 6 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 16-30'
  • 1-15' 3 %8
  • 16-30' 8 %22
  • 31-45' 6 %17
  • 46-60' 5 %14
  • 61-75' 6 %17
  • 76-90+' 8 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 186 maç
Corinthians 127maç 2022–2026
Brazil 2023
Internacional 57maç 2020–2021
Brazil U23 2020
Santos 2017–2019
Brazil U17 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-09 Zenit S-Pb Corinthians free transfer
2023-01-08 Corinthians Zenit S-Pb End of loan
2023-01-01 Zenit Corinthians
2022-07-18 Zenit S-Pb Corinthians loan transfer
2022-07-01 Zenit Corinthians
2022-01-31 Internacional Zenit S-Pb €25.00m
2022-01-30 Internacional Zenit € 25M
2020-08-03 Santos Internacional free transfer
2017-11-30 Santos U20 Santos -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1222 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Serie A 2026
PERFORMANS46.01222 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİYükselişte+19.0
ROL UYUMU2026
Çizgi kanadı 64.9
Bağlantı kuran forvet 64.8
Baskıcı forvet 63.1
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %55
Dakika %93
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %56
Dakika %95
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 74 100
Ortalama rating 6.53 7.2 91
Performans skoru 46 76 60
Kilit pas / 90 1.18 2 59
Asist / 90 0.15 0.32 47
Şut / 90 1.91 2.2 87
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +19.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam