Rafael Santos Borré
Colombia · Attacker

Rafael Santos Borré

YAŞ30
BOY174
KİLO70
DOĞUM YERİBarranquilla
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON2G · 1A
Gol20.16 / 90
Asist10.08 / 90
Şut231.89 / 90
Kilit pas131.07 / 90
Başarılı dripling80.66 / 90
Kazanılan ikili574.68 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 52 forvetler
Gol — %31 (0.16) Şut — %65 (1.9) Asist — %41 (0.08) Kilit pas — %47 (1.07) Drible — %37 (0.66) İkili mücadele — %27 (%39) 41 ORT. % 31 65 41 47 37 27
  • Gol 0.16 %31
  • Şut 1.9 %65
  • Asist 0.08 %41
  • Kilit pas 1.07 %47
  • Drible 0.66 %37
  • İkili mücadele %39 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1096 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 CONMEBOL Libertadores2020 · River Plate · 11 maç 7gol2.
10. UEFA Europa League2021 · Eintracht Frankfurt · 13 maç 4gol10. 2asist13.
11. DFB Pokal2022 · Eintracht Frankfurt · 6 maç 2asist11.
13. Serie A2024 · Internacional · 23 maç 9gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Gaúcho 12025 · Brazil
🏆 UEFA Europa League2021/2022 · Europe
🏆 Super Copa2019/2020 · Argentina
🏆 CONMEBOL Recopa2019 · South-America
🏆 Copa Argentina2019 · Argentina
🏆 CONMEBOL Libertadores2018 · South-America
🏆 Super Copa2017/2018 · Argentina
🏆 Audi Cup2017 · World
🏆 Copa Argentina2017 · Argentina
🏆 Primera A2015 Apertura · Colombia
🏆 Superliga2014 · Colombia
🥈 CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America · 2nd Place
🥈 DFB Pokal2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈 Liga Profesional Argentina2019/2020 · Argentina · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Libertadores2019 · South-America · 2nd Place
🥈 Superliga2016 · Colombia · 2nd Place
🥈 CONMEBOL U202015 Uruguay · South-America · 2nd Place
🥈 Primera A2013 Clausura · Colombia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 27 G+A
2020 2 2021 27 2022 4 2023 4 2024 12 2025 8 2026 3
GolAsist
2026/27 25 1.363 2 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInternacional 18 1.096 2 1 6.73
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 7 267 0 0 6.57
Şut27%48 isabet
Kilit pas14
Drible9%35 başarı
İkili kazanılan74%41
Müdahale19
Faul3319 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111312 yedek
G+A / 900.2
Kart2
2025/26 36 2.104 6 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInternacional 30 1.834 5 2 6.80
CONMEBOL LibertadoresInternacional 6 270 1 0 6.62
Şut42%43 isabet
Kilit pas15
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan118%39
Müdahale44
Faul4825 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı1
İlk 112214 yedek
G+A / 900.34
Kart5
Kaptan2maçta
2024/25 29 2.018 9 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInternacional 23 1.886 9 3 6.98
Copa AmericaColombia 6 132 0 0 6.38
Şut52%54 isabet
Kilit pas18
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan108%39
Müdahale22
Faul4021 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11245 yedek
G+A / 900.54
Kart5
Kaptan1maçta
2023/24 20 1.010 4 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaWerder Bremen 20 1.010 4 0 6.79
Şut12%67 isabet
Kilit pas13
Drible7%33 başarı
İkili kazanılan51%37
Müdahale11
Faul178 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11119 yedek
G+A / 900.36
2022/23 41 1.322 2 2 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaEintracht Frankfurt 33 1.101 2 2 6.70
UEFA Champions LeagueEintracht Frankfurt 8 221 0 0 6.49
Şut22%50 isabet
Kilit pas19
Drible16%46 başarı
İkili kazanılan88%39
Müdahale26
Faul2817 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı1
İlk 111130 yedek
G+A / 900.27
Kart5
2021/22 60 4.453 20 7 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaEintracht Frankfurt 32 2.390 8 4 6.90
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt 13 1.094 4 2 6.82
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 13 911 8 1 7.02
Copa AmericaColombia 2 58 0 0 6.55
Şut77%64 isabet
Kilit pas52
Drible39%45 başarı
İkili kazanılan221%34
Müdahale53
Faul7846 kazanılan
Ofsayt49
Penaltı11 kaçan
İlk 11546 yedek
G+A / 900.55
Kart7
2020/21 8 558 2 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 8 558 2 0 6.78
Şut12%75 isabet
Kilit pas7
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan25%39
Müdahale8
Faul138 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1162 yedek
G+A / 900.32
Kart2
TOPLAM GOL302 penaltı
İLK 119760 yedek girdi
KART20
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 7 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 61-75'
  • 1-15' 4 %13
  • 16-30' 4 %13
  • 31-45' 4 %13
  • 46-60' 4 %13
  • 61-75' 7 %23
  • 76-90+' 7 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 49 4-2-3-1 — 49 3-5-2 — 17 4-3-1-2 — 6 4-3-3 — 6 3-4-1-2 — 5 132 maç
  • 3-4-2-149%37
  • 4-2-3-149%37
  • 3-5-217%13
  • 4-3-1-26%5
  • 4-3-36%5
  • 3-4-1-25%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 BanfieldA 2-3
23.08.2026 Velez SarsfieldH 2-2 19 6.5
16.08.2026 Argentinos JRSH 2-0 25 6.9
08.08.2026 TigreA 1-0 10 6.3
02.08.2026 Rosario CentralH 0-1 95 3 6.9
29.07.2026 Gimnasia L.P.A 1-0 28 6.5
25.07.2026 Barracas CentralH 0-1 90 1 6.3
31.05.2026 RB BragantinoA 3-1 28 6.7
23.05.2026 VitoriaA 2-0 78 1 7.0
16.05.2026 Vasco DA GamaH 4-1 12 1 6.7
09.05.2026 CoritibaA 2-2 29 1 1 7.7
03.05.2026 FluminenseH 2-0 25 2 6.9
25.04.2026 BotafogoA 2-2 28 6.6
19.04.2026 MirassolH 1-2 90 1 4 7.2
11.04.2026 GremioH 0-0 59 1 6.3
05.04.2026 CorinthiansA 0-1 65 6.3
01.04.2026 Sao PauloH 1-1 28 6.2
22.03.2026 Chapecoense-scH 2-0 83 1 7.5
19.03.2026 SantosA 1-2 87 2 6.7
15.03.2026 BahiaH 0-1 90 1 6.5
11.03.2026 Atletico-MGA 1-0 31 1 6.2
25.02.2026 RemoA 1-1 89 1 5.2
13.02.2026 PalmeirasH 1-3 90 3 6.7
04.02.2026 FlamengoA 1-1 86 1 1 7.6
28.01.2026 Atletico ParanaenseH 0-1 98 3 7.2
07.12.2025 RB BragantinoH 3-1 72 6.6
03.12.2025 Sao PauloA 3-0 45 1 6.9
28.11.2025 Vasco DA GamaA 5-1 36 6.3
25.11.2025 SantosH 1-1 64 1 4 7.2
21.11.2025 CearaA 1-2 90 1 7.0
08.11.2025 BahiaH 2-2 73 3 6.6
02.11.2025 Atletico-MGH 0-0 90 1 6.9
25.10.2025 FluminenseA 1-0 45 6.3
22.10.2025 BahiaA 1-0 90 6.9
19.10.2025 Sport RecifeHC 2-0 84 1 2 7.7
04.10.2025 BotafogoH 2-0 22 1 6.9
01.10.2025 CorinthiansH 1-1 79 6.9
27.09.2025 JuventudeA 1-1 90 6.7
21.09.2025 GremioH 2-3 90 4 6.2
23.08.2025 CruzeiroA 2-1 25 6.5
21.08.2025 FlamengoH 0-2 45 1 6.3
17.08.2025 FlamengoHC 1-3 95 1 3 7.7
14.08.2025 FlamengoA 1-0 19 6.3
09.08.2025 RB BragantinoA 1-3 21 1 6.0
03.08.2025 Sao PauloH 1-2 64 6.5
27.07.2025 Vasco DA GamaH 1-1 90 1 6.9
24.07.2025 SantosA 1-2 76 1 3 7.2
20.07.2025 CearaH 1-0 77 1 2 6.7
12.07.2025 VitoriaH 1-0 79 3 7.2
13.06.2025 Atletico-MGA 2-0 69 2 6.9
01.06.2025 FluminenseH 0-2 45 6.3
28.05.2025 BahiaH 2-1 89 1 3 7.7
26.04.2025 JuventudeH 3-1 16 1 1 7.0
23.04.2025 Club NacionalH 3-3 45 2 6.3
20.04.2025 GremioA 1-1 26 1 7.0
16.04.2025 PalmeirasH 0-1 20 6.5
13.04.2025 Fortaleza ECA 0-0 74 1 7.0
10.04.2025 Atletico NacionalH 3-0 12 6.5
06.04.2025 CruzeiroH 3-0 19 1 1 7.3
03.04.2025 BahiaA 1-1 60 6.6
ŞUT32
GOL2
xG5.8
xG FARKI-3.8under performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
23' · xG 0.076 46' · xG 0.058 53' · xG 0.022 18' · xG 0.104 71' · xG 0.019 24' · xG 0.446 53' · xG 0.655 37' · xG 0.106 69' · xG 0.559 43' · xG 0.061 90' · xG 0.695 53' · xG 0.067 22' · xG 0.076 45' · xG 0.42 · GOL 90' · xG 0.505 84' · xG 0.064 65' · xG 0.11 12' · xG 0.043 8' · xG 0.094 88' · xG 0.047 89' · xG 0.041 80' · xG 0.548 69' · xG 0.534 · GOL 45' · xG 0.063 90' · xG 0.049 90' · xG 0.015 58' · xG 0.031 8' · xG 0.067 63' · xG 0.014 90' · xG 0.02 45' · xG 0.067 7' · xG 0.147
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%50) Açık oyun — 7 (%22) Korner — 5 (%16) Kontra atak — 2 (%6) Duran top — 2 (%6) 32 şut
  • Asist sonrası16%50
  • Açık oyun7%22
  • Korner5%16
  • Kontra atak2%6
  • Duran top2%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%50) Kafa — 10 (%31) Sol ayak — 6 (%19) 32 şut
  • Sağ ayak16%50
  • Kafa10%31
  • Sol ayak6%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 5 46-60' — 5 61-75' — 5 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 4 %12
  • 16-30' 4 %12
  • 31-45' 5 %16
  • 46-60' 5 %16
  • 61-75' 5 %16
  • 76-90+' 9 %28
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 219 maç
Internacional 77maç 2024–2026
River Plate 28maç 2020–2026
Colombia 8maç 2021–2024
Werder Bremen 20maç 2023
Eintracht Frankfurt 86maç 2021–2022
Villarreal 2016
Deportivo Cali 2013–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-03 Internacional River Plate
2026-07-02 Internacional River Plate
2024-03-05 Eintracht Frankfurt Internacional
2024-03-05 Frankfurt Internacional €6.50m
2024-03-04 Werder Bremen Frankfurt End of loan<br /><i class="normaler-text">€300k</i
2023-09-01 Eintracht Frankfurt Werder Bremen
2021-07-05 River Plate Frankfurt free transfer
2021-07-05 River Plate Eintracht Frankfurt
2017-08-07 Atlético River Plate €3.50m
2017-08-06 Atletico Madrid River Plate € 2.6M
2017-07-01 Villarreal Atletico Madrid
2017-06-30 Villarreal Atlético End of loan
2016-08-13 Atletico Madrid Villarreal
2016-06-30 Deportivo Cali Atlético End of loan
2015-08-29 Atlético Deportivo Cali loan transfer
2015-08-28 Deportivo Cali Atlético €5.00m
2015-01-01 Cali B Deportivo Cali -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1096 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.7Serie A 2026
PERFORMANS45.91096 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİYükselişte+13.1
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet 68.7
Bitirici 66.9
Pivot forvet 66.2
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %54
Dakika %86
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %56
Dakika %89
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 86.1 76 100
Ortalama rating 6.73 7.15 94
Performans skoru 45.9 76 60
Müdahale / 90 1.15 1.4 82
İkili mücadele kazanma 39.31 50 79
Şut / 90 1.89 3 63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +13.1.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam