BU SEZON3G · 1A
Gol30.37 / 90
Asist10.12 / 90
Şut121.47 / 90
Kilit pas101.22 / 90
Başarılı dripling40.49 / 90
Kazanılan ikili313.80 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 49 forvetler
- Gol 0.37 %69
- Şut 1.5 %33
- Asist 0.12 %62
- Kilit pas 1.22 %71
- Drible 0.49 %27
- İkili mücadele %34 %4
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 735 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
Paranaense 1None · Brazil
🏆
Paranaense 12024 · Brazil
🏆
Paranaense 12023 · Brazil
🏆
CONMEBOL Sudamericana2021 · South America
🥈
CONMEBOL RecopaNone · South America · 2nd Place
🥈
Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL LibertadoresNone · South America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2022 · South America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2022 · South America · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
13
735
3
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas10
Drible4%25 başarı
İkili kazanılan31%34
Müdahale7
Faul134 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 1194 yedek
G+A / 900.49
Kart2
2024/25
32
1.678
6
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%51 isabet
Kilit pas25
Drible35%54 başarı
İkili kazanılan132%50
Müdahale31
Faul3013 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111715 yedek
G+A / 900.43
Kart4
TOPLAM GOL6
İLK 111715 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-119%63
- 4-3-35%17
- 3-4-2-13%10
- 3-2-4-11%3
- 3-3-3-11%3
- 4-1-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | MirassolH | 1-0 | 53↑ | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | RemoA | 1-2 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | Atletico-MGA | 2-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.04.2026 | BahiaA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 29.03.2026 | BotafogoH | 4-1 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | CoritibaH | 2-0 | 74 | 1 | – | 7.3 | |
| 18.03.2026 | CruzeiroH | 2-1 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | FluminenseA | 3-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2026 | RB BragantinoA | 1-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 19.02.2026 | CorinthiansH | 0-1 | 67 | 1 | 5.5 | ||
| 12.02.2026 | SantosH | 2-1 | 67 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.01.2026 | InternacionalA | 0-1 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 16.11.2024 | Atletico-MGH | 1-0 | 26 | 2 | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Sao PauloA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 02.11.2024 | VitoriaH | 1-2 | 86 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 26.10.2024 | CruzeiroH | 3-0 | 79 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 17.10.2024 | CorinthiansA | 5-2 | 73↑ | 4 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | BotafogoH | 0-1 | 45↑ | 3 | 7.3 | ||
| 29.09.2024 | FlamengoA | 1-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 23.09.2024 | CriciumaA | 0-0 | 63 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2024 | Fortaleza ECH | 1-1 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | PalmeirasH | 0-2 | 32↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.08.2024 | Vasco DA GamaA | 2-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | JuventudeH | 1-2 | 57 | 2 | 7.0 | ||
| 11.08.2024 | InternacionalA | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 04.08.2024 | GremioH | 0-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 28.07.2024 | CuiabaA | 1-2 | 63 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.07.2024 | RB BragantinoA | 1-0 | 12↑ | 1 | 7.0 | ||
| 10.07.2024 | BahiaH | 1-3 | 73 | 3 | 6.6 | ||
| 07.07.2024 | Atletico GoianienseA | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 04.07.2024 | Sao PauloH | 1-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 30.06.2024 | VitoriaA | 0-1 | 89 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 26.06.2024 | CruzeiroA | 2-0 | 79 | 1 | 7.0 | ||
| 23.06.2024 | CorinthiansH | 1-1 | 18↑ | 1 | 7.0 | ||
| 19.06.2024 | BotafogoA | 1-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 16.06.2024 | FlamengoH | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 13.06.2024 | CriciumaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | Fortaleza ECA | 1-0 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 12.05.2024 | PalmeirasA | 0-2 | 18↑ | 1 | 7.0 | ||
| 05.05.2024 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 80↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | JuventudeA | 1-1 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | InternacionalH | 1-0 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 17.04.2024 | GremioA | 2-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | CuiabaH | 4-0 | 73 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 11.06.2023 | America MineiroA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2021 | GremioA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL3
xG2.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%53
- Korner2%13
- Penaltı2%13
- Duran top1%7
- Kontra atak1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%60
- Kafa3%20
- Sol ayak3%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 5 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 47 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 735 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.9Serie A 2026
PERFORMANS58.6735 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİStabil-0.5
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
62.2
Bağlantı kuran forvet
60.5
Bitirici
58.6
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%72
Dakika
%70
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%72
Dakika
%70
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.64
7.15
93
Performans skoru
58.6
76
77
Gol / 90
0.37
0.42
88
Dakika güvenliği
38
76
50
Müdahale / 90
0.86
1.4
61
İkili mücadele kazanma
34.07
50
68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.02. Dakika delta -10.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Michael SantosCentral Cordoba de Santiago · 32
%95
4gol
2asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Cristian TarragonaUnion Santa Fe · 34
%65
8gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Renato KayzerVitoria · 29
%64
3gol
1asist
53scout
Serie A
Amahl PellegrinoSan Diego · 35
%63
2gol
1asist
45scout
Major League Soccer
Kaio JorgeCruzeiro · 23
%63
4gol
0asist
60scout
Serie A
Mauro MéndezBanfield · 26
%61
6gol
3asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Dejan JoveljićSporting Kansas City · 26
%60
6gol
1asist
64scout
Major League Soccer
Diego RossiColumbus Crew · 27
%60
6gol
1asist
66scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum