LİGParanaense - 1
BU SEZON3G · 1A
Gol30.25 / 90
Asist10.08 / 90
Şut151.24 / 90
Kilit pas80.66 / 90
Başarılı dripling60.49 / 90
Kazanılan ikili554.53 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 55 forvetler
- Gol 0.25 %31
- Şut 1.2 %7
- Asist 0.08 %35
- Kilit pas 0.66 %15
- Drible 0.49 %28
- İkili mücadele %38 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1092 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Pernambucano 12025 · Brazil
🏆
Paranaense 12024 · Brazil
🏆
Paranaense 12023 · Brazil
🏆
Paulista A12021 · Brazil
🏆
CONMEBOL Sudamericana2018 · South-America
🏆
Paranaense 12018 · Brazil
🏆
Paranaense 12016 · Brazil
🥈
CONMEBOL Libertadores2022 · South-America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2022 · South-America · 2nd Place
🥈
Paulista A12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paranaense 12017 · Brazil · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2016 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paranaense 12013 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paranaense 12012 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paranaense 12011 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
28
1.092
3
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas8
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan55%38
Müdahale7
Faul1718 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111315 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2024/25
30
1.725
3
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%42 isabet
Kilit pas22
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan71%35
Müdahale14
Faul2813 kazanılan
Ofsayt10
İlk 112010 yedek
G+A / 900.26
Kart6
Kaptan3maçta
2023/24
25
1.401
7
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%47 isabet
Kilit pas27
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan63%41
Müdahale17
Faul2218 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111411 yedek
G+A / 900.58
Kart3
2022/23
29
1.519
4
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%47 isabet
Kilit pas24
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan91%42
Müdahale13
Faul4018 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111712 yedek
G+A / 900.3
Kart7
Kaptan1maçta
2021/22
34
687
3
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas8
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan34%40
Müdahale6
Faul1410 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11925 yedek
G+A / 900.39
2020/21
33
1.468
2
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%27 isabet
Kilit pas13
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan65%34
Müdahale13
Faul4419 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111419 yedek
G+A / 900.25
Kart4
TOPLAM GOL6
İLK 113325 yedek girdi
KART7
FORMA92
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 4 %67
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%62
- 4-3-38%15
- 3-4-2-16%11
- 4-5-13%6
- 4-4-1-12%4
- 3-3-3-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | SantosA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | VitoriaH | 1-3 | 94 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 18.11.2025 | BotafogoA | 3-2 | 78 | – | 6.5 | ||
| 15.11.2025 | FlamengoH | 1-5 | 45 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.11.2025 | Atletico-MGH | 2-4 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 05.11.2025 | JuventudeH | 0-2 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | FlamengoA | 3-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | MirassolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | InternacionalA | 2-0 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.10.2025 | CearaH | 1-1 | 12↑ | 1 | 6.5 | ||
| 08.10.2025 | Atletico-MGA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | CruzeiroA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | FluminenseH | 2-2 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | Fortaleza ECA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | CorinthiansH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Vasco DA GamaH | 2-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 25.08.2025 | PalmeirasA | 3-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | Sao PauloH | 2-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | GremioA | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 02.08.2025 | BahiaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | SantosH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | MirassolA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | InternacionalH | 1-1 | 100 | 2 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | CruzeiroH | 0-4 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | FluminenseA | 2-1 | 85 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.04.2025 | Vasco DA GamaA | 3-1 | 41 | 1 | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | PalmeirasH | 1-2 | 78 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Sao PauloA | 0-0 | 62 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | Atletico-MGA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 05.12.2024 | RB BragantinoH | 1-2 | 55 | 1 | 7.0 | ||
| 01.12.2024 | FluminenseH | 1-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | BahiaAC | 1-1 | 60 | – | 6.2 | ||
| 16.11.2024 | Atletico-MGH | 1-0 | 82 | 3 | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Sao PauloAC | 2-1 | 66 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | VitoriaH | 1-2 | 97 | 3 | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | CruzeiroH | 3-0 | 66 | 1 | 1 | 4 | 8.2 |
| 22.10.2024 | FluminenseA | 1-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 17.10.2024 | CorinthiansA | 5-2 | 79 | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | FlamengoA | 1-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | Fortaleza ECH | 1-1 | 39↑ | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | InternacionalA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2024 | GremioH | 0-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | CuiabaA | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 21.07.2024 | RB BragantinoA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.07.2024 | BahiaH | 1-3 | 45↑ | 2 | 7.2 | ||
| 07.07.2024 | Atletico GoianienseAC | 1-2 | 76 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.07.2024 | Sao PauloH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.06.2024 | VitoriaA | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 26.06.2024 | CruzeiroA | 2-0 | 18↑ | 1 | 6.5 | ||
| 19.06.2024 | BotafogoA | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 16.06.2024 | FlamengoH | 1-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 13.06.2024 | CriciumaH | 3-1 | 3↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | Fortaleza ECA | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | PalmeirasA | 0-2 | 72 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 05.05.2024 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 69 | 3 | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | JuventudeA | 1-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2024 | InternacionalH | 1-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 14.04.2024 | CuiabaH | 4-0 | 73 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 05.11.2023 | PalmeirasA | 1-0 | 20 | 1 | 6.7 | ||
| 01.11.2023 | CorinthiansA | 1-0 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 179 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1092 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.8Serie A 2025
PERFORMANS41.81092 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 209 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%45
Dakika
%70
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%56
Dakika
%81
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Erencan YardımcıEintracht Braunschweig · 23
%95
5gol
1asist
66scout
€2.00M
2. Bundesliga
Tyrese CampbellSheffield Utd · 26
%83
6gol
2asist
60scout
Championship
Henrik Langaas SkogvoldFredrikstad · 21
%73
5gol
1asist
65scout
Eliteserien
AlemãoRayo Vallecano · 27
%72
3gol
0asist
54scout
La Liga
Luís SemedoMoreirense · 22
%71
3gol
0asist
57scout
Primeira Liga
Raúl ZúñigaClub America · 31
%62
4gol
1asist
52scout
Liga MX
Abiel OsorioDefensa Y Justicia · 23
%62
6gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Mergim Berisha1. FC Kaiserslautern · 27
%60
2gol
1asist
51scout
€3.50M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

