LİGCopa do Nordeste
BU SEZON3G · 6A
Gol30.10 / 90
Asist60.21 / 90
Şut130.45 / 90
Kilit pas913.14 / 90
Başarılı dripling220.76 / 90
Kazanılan ikili1123.86 / 90
Rating7.31
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 111 orta sahalar
- Kilit pas 3.14 %99
- Asist 0.21 %83
- Drible 0.76 %54
- Pas isabeti %83 %33
- Top kapma 1.55 %20
- İkili mücadele %50 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2610 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Serie A2025 · Sport Recife · 33 maç
6asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Pernambucano 12025 · Brazil
🏆
Pernambucano 12024 · Brazil
🏆
Cearense 12022 · Brazil
🏆
Copa do Nordeste2021/2022 · Brazil
🏆
Paulista A12020 · Brazil
🏆
Florida Cup2020 · World
🏆
Copa do Brasil2020 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2020 · South-America
🏆
Serie A2018 · Brazil
🏆
Paulista A12016 · Brazil
🏆
Paulista A12015 · Brazil
🥈
Paulista A12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2021 · South-America · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2016 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2015 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12014 · Brazil · 2nd Place
🥈
Pernambucano 12013 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.610
3
6
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%77 isabet
Kilit pas91
Drible22%81 başarı
İkili kazanılan112%50
Müdahale39
Faul3150 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı1
İlk 11303 yedek
G+A / 900.31
Kart11
Kaptan11maçta
2023/24
35
2.253
1
5
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas69
Drible24%60 başarı
İkili kazanılan138%51
Müdahale57
Faul4445 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11287 yedek
G+A / 900.24
Kart51
2022/23
34
1.195
0
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas33
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan51%44
Müdahale17
Faul2124 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111321 yedek
G+A / 900.15
Kart4
2021/22
31
1.008
1
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas26
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan48%47
Müdahale21
Faul1911 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111120 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2020/21
34
1.918
1
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas51
Drible19%70 başarı
İkili kazanılan107%43
Müdahale46
Faul4036 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112410 yedek
G+A / 900.14
Kart8
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 11303 yedek girdi
KART10
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%57
- 4-5-14%13
- 4-3-33%10
- 3-4-2-12%7
- 4-4-1-12%7
- 5-4-12%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | GremioH | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | BahiaA | 2-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | SantosA | 3-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | VitoriaH | 1-3 | 94 | – | 7.0 | ||
| 18.11.2025 | BotafogoA | 3-2 | 90 | 2 | – | 8.3 | |
| 15.11.2025 | FlamengoH | 1-5 | 61 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | Atletico-MGH | 2-4 | 89 | – | 6.7 | ||
| 05.11.2025 | JuventudeH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | FlamengoAC | 3-0 | 70 | – | 5.9 | ||
| 19.10.2025 | InternacionalA | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 15.10.2025 | CearaH | 1-1 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 08.10.2025 | Atletico-MGA | 3-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 01.10.2025 | FluminenseH | 2-2 | 20↑ | 1 | 1 | 8.2 | |
| 27.09.2025 | Fortaleza ECA | 1-0 | 79 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | RB BragantinoA | 1-1 | 96 | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Vasco DA GamaHC | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 25.08.2025 | PalmeirasA | 3-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | Sao PauloH | 2-2 | 89 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 10.08.2025 | GremioA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | SantosH | 2-2 | 78 | 1 | 7.9 | ||
| 24.07.2025 | VitoriaA | 2-2 | 82 | – | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | BotafogoH | 0-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 14.07.2025 | JuventudeA | 2-0 | 98 | – | 8.2 | ||
| 01.06.2025 | MirassolAC | 1-0 | 74 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | InternacionalHC | 1-1 | 100 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2025 | CearaAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | FluminenseAC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.04.2025 | Fortaleza ECHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 19.04.2025 | CorinthiansA | 2-1 | 41↑ | – | 6.6 | ||
| 16.04.2025 | RB BragantinoHC | 0-1 | 98 | 2 | 7.7 | ||
| 13.04.2025 | Vasco DA GamaAC | 3-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | PalmeirasHC | 1-2 | 83 | 1 | – | 7.9 | |
| 29.03.2025 | Sao PauloAC | 0-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2023 | Fortaleza ECH | 1-2 | 48↑ | 1 | – | 7.9 | |
| 03.12.2023 | Atletico ParanaenseA | 3-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | BotafogoA | 1-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 12.11.2023 | Sao PauloH | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2023 | GoiasA | 0-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 07.11.2023 | CuiabaH | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2023 | FlamengoA | 1-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2023 | CorinthiansA | 1-1 | 65 | 1 | 6.6 | ||
| 27.10.2023 | CoritibaH | 2-1 | 75 | – | 7.7 | ||
| 22.10.2023 | InternacionalA | 7-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2023 | RB BragantinoH | 1-3 | 45 | 2 | 7.3 | ||
| 01.10.2023 | Vasco DA GamaH | 4-1 | 60 | 2 | 6.2 | ||
| 18.09.2023 | BahiaA | 1-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2023 | CruzeiroH | 0-3 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.09.2023 | America MineiroA | 2-0 | 60 | – | 6.7 | ||
| 27.08.2023 | Atletico-MGA | 2-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 20.08.2023 | GremioH | 2-1 | 62 | – | 7.9 | ||
| 05.08.2023 | Atletico ParanaenseH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.07.2023 | FluminenseA | 1-0 | 81 | – | 6.3 | ||
| 23.07.2023 | BotafogoH | 2-2 | 101 | 1 | – | 7.3 | |
| 16.07.2023 | Sao PauloA | 4-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 09.07.2023 | GoiasH | 4-3 | 66 | 1 | – | 7.5 | |
| 02.07.2023 | CuiabaA | 3-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 25.06.2023 | FlamengoH | 2-3 | 68 | – | 6.9 | ||
| 21.06.2023 | CorinthiansH | 0-2 | 76 | – | 7.2 | ||
| 10.06.2023 | CoritibaA | 0-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 04.06.2023 | InternacionalH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 9.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 167 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2025 · Sport Recife
6sarı · 14 maç
🟥
Serie A2023 · Santos
1kırmızı · 35 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2610 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Serie A 2025
PERFORMANS67.82610 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%90
Dakika
%96
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%94
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexandru MaximGazişehir Gaziantep · 35
%95
5gol
7asist
69scout
€500K
Süper Lig
Jarne SteuckersGenk · 23
%91
0gol
6asist
77scout
Jupiler Pro League
Nikola MoroBologna · 27
%88
0gol
0asist
54scout
€6.50M
UEFA Europa League
Arda GülerReal Madrid · 20
%80
2gol
4asist
74scout
€90.00M
UEFA Champions League
Rodrigo GarroCorinthians · 27
%77
0gol
3asist
68scout
Serie A
Alfie DoughtyMillwall · 26
%67
0gol
5asist
78scout
€1.50M
Championship
JosanElche · 36
%65
0gol
3asist
55scout
La Liga
Jack McGlynnHouston Dynamo · 22
%60
6gol
6asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




