LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 5A
Asist50.31 / 90
Şut80.50 / 90
Kilit pas483.00 / 90
Başarılı dripling130.81 / 90
Kazanılan ikili654.06 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 138 orta sahalar
- Kilit pas 3.00 %100
- Asist 0.31 %97
- Drible 0.81 %69
- Pas isabeti %73 %12
- Top kapma 2.75 %62
- İkili mücadele %52 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1442 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
U18 Professional Development League2017/2018 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
29
1.442
0
5
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas48
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan65%52
Müdahale27
Faul224 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111613 yedek
G+A / 900.31
Kart4
2024/25
26
2.045
1
4
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas64
Drible17%41 başarı
İkili kazanılan106%47
Müdahale62
Faul347 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11251 yedek
G+A / 900.22
Kart5
2023/24
37
2.937
2
8
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas71
Drible33%58 başarı
İkili kazanılan128%51
Müdahale63
Faul319 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11343 yedek
G+A / 900.31
Kart5
2022/23
36
2.439
2
6
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%59 isabet
Kilit pas61
Drible29%50 başarı
İkili kazanılan149%50
Müdahale67
Faul436 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11288 yedek
G+A / 900.3
Kart11
2021/22
30
649
1
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas2
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan30%39
Müdahale14
Faul143 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11723 yedek
G+A / 900.14
Kart3
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 117517 yedek girdi
KART12
FORMA45
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-134%40
- 4-2-3-127%32
- 3-5-210%12
- 3-4-1-25%6
- 3-4-34%5
- 4-1-4-14%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | Hull CityH | 0-2 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 08.05.2026 | Hull CityA | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Oxford UnitedH | 2-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | Hull CityA | 1-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | PrestonA | 0-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2026 | BirminghamH | 3-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | PortsmouthH | 1-3 | 81 | 1 | 5.9 | ||
| 14.02.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-2 | 92 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | WrexhamA | 0-2 | 85 | – | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | Sheffield UtdH | 1-1 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | CharltonH | 4-0 | 83 | 1 | – | 7.6 | |
| 20.01.2026 | CoventryA | 2-1 | 0↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | WatfordA | 0-2 | 97 | 2 | 7.5 | ||
| 04.01.2026 | SwanseaH | 2-1 | 10↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 01.01.2026 | SouthamptonA | 0-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 29.12.2025 | Bristol CityH | 2-1 | 73 | – | 5.9 | ||
| 26.12.2025 | IpswichH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 20.12.2025 | BlackburnA | 2-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 13.12.2025 | Hull CityH | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 10.12.2025 | DerbyA | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Bristol CityA | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | SouthamptonH | 3-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 26.11.2025 | Sheffield WednesdayH | 1-0 | 72 | 1 | – | 8.2 | |
| 22.11.2025 | PortsmouthA | 3-1 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | LeicesterH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | Stoke CityH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | QPRA | 1-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | MiddlesbroughH | 0-3 | 57 | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | NorwichA | 1-2 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 08.04.2025 | Stoke CityA | 1-1 | 17 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | LeedsH | 1-1 | 77 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | Hull CityA | 0-1 | 85 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | MiddlesbroughH | 0-0 | 70 | – | 8.0 | ||
| 11.03.2025 | CardiffA | 1-2 | 58 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | BurnleyA | 4-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | PortsmouthH | 1-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | WatfordA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2025 | PlymouthH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 15.02.2025 | Sheffield UtdH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.02.2025 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 72 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.01.2025 | MillwallH | 0-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2025 | Oxford UnitedA | 3-2 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | CardiffH | 1-0 | 90 | 1 | – | 8.3 | |
| 26.10.2024 | CoventryA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.10.2024 | SunderlandH | 1-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 19.10.2024 | WatfordH | 3-0 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 05.10.2024 | Sheffield UtdA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2024 | Oxford UnitedH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2024 | PlymouthA | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 21.09.2024 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 14.09.2024 | MillwallA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.08.2024 | QPRH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2024 | PrestonA | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 17.08.2024 | PortsmouthA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.08.2024 | BurnleyH | 1-4 | 90 | 1 | – | 6.3 | |
| 19.05.2024 | FulhamH | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.05.2024 | West HamA | 3-1 | 87 | 1 | – | 7.3 | |
| 03.05.2024 | EvertonH | 1-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 27.04.2024 | WolvesA | 2-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | BrentfordH | 1-5 | 90 | 1 | 6.7 |
ŞUT10
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%40
- Serbest vuruş2%20
- Açık oyun2%20
- Korner1%10
- Duran top1%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%80
- Diğer1%10
- Sağ ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 2 %20
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 4 %40
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %20
- 76-90+' 1 %10
PİYASA DEĞERİ€1.50M-25.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 158 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2009-07-01
Belvedere FC
→
Bohemians
?
Belvedere FC
→
Bohemians
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1442 dk
Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU77.9Championship 2025
PERFORMANS77.51442 dk
KARARİzlemeye değer75/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
85.0
İleri sekiz
83.6
Numara 10
83.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%99
Dakika
%67
Değer / getiri
%95
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%98
Dakika
%84
Değer / getiri
%96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
77.5
76
100
Pas hacmi / 90
40.19
72
56
Kilit pas / 90
3
1.4
100
Ortalama rating
6.82
7.2
95
Müdahale / 90
1.69
2
84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
JosanElche · 36
%95
0gol
3asist
55scout
La Liga
Nikola MoroBologna · 27
%72
0gol
0asist
54scout
€6.50M
UEFA Europa League
Arda GülerReal Madrid · 20
%72
2gol
4asist
74scout
€90.00M
UEFA Champions League
Lucas LimaSport Recife · 35
%72
3gol
6asist
63scout
Serie A
Edu ExpósitoEspanyol · 29
%70
1gol
6asist
71scout
€5.00M
La Liga
Elías CabreraTigre · 22
%61
2gol
4asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Pablo FornalsReal Betis · 29
%61
0gol
1asist
53scout
€8.00M
UEFA Europa League
Everton RibeiroBahia · 36
%60
2gol
4asist
67scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Bury
Hibernian FC