Argentina · Attacker
Bruno Henrique Corsini
LİGMajor League Soccer
BU SEZON7G · 0A
Gol70.68 / 90
Asist00.00 / 90
Şut252.42 / 90
Kilit pas60.58 / 90
Başarılı dripling70.68 / 90
Kazanılan ikili595.71 / 90
Rating6.77
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.680.56
Asist
0.000.12
Şut
2.422.56
Kilit pas
0.581.12
Başarılı dripling
0.681.31
Kazanılan ikili
5.716.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Pro League2025 · Al Kholood · 27 maç
15gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
27
930
7
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%64 isabet
Kilit pas6
Drible7%30 başarı
İkili kazanılan59%46
Müdahale8
Faul159 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11819 yedek
G+A / 900.68
Kart2
2024/25
25
1.441
9
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%49 isabet
Kilit pas18
Drible21%60 başarı
İkili kazanılan106%54
Müdahale11
Faul1730 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11178 yedek
G+A / 900.69
Kart5
2023/24
35
1.120
4
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas7
Drible13%68 başarı
İkili kazanılan107%49
Müdahale13
Faul2725 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11728 yedek
G+A / 900.4
Kart4
2022/23
28
2.062
6
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%44 isabet
Kilit pas27
Drible29%48 başarı
İkili kazanılan172%44
Müdahale25
Faul3822 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11244 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2021/22
36
1.540
5
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%33 isabet
Kilit pas21
Drible16%43 başarı
İkili kazanılan156%45
Müdahale22
Faul4432 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111521 yedek
G+A / 900.35
Kart4
TOPLAM GOL302 penaltı
İLK 115227 yedek girdi
KART9
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
- 1-15' 6 %20
- 16-30' 4 %13
- 31-45' 4 %13
- 46-60' 3 %10
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 10 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%45
- 4-4-221%29
- 4-3-310%14
- 5-4-14%5
- 3-4-2-13%4
- 3-1-4-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | Nashville SCA | 5-1 | 96 | 3 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | Inter MiamiH | 4-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 25.07.2025 | Columbus CrewA | 1-3 | 23↑ | 2 | 2 | 8.7 | |
| 19.07.2025 | New England RevolutionA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2025 | New York City FCH | 1-2 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.07.2025 | CF MontrealH | 1-1 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 05.07.2025 | CharlotteA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 28.06.2025 | FC CincinnatiH | 1-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 26.06.2025 | St. Louis CityA | 2-4 | 89 | 2 | 5 | 8.3 | |
| 15.06.2025 | Colorado RapidsA | 0-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 31.05.2025 | Chicago FireH | 1-3 | 45↑ | 3 | 6.2 | ||
| 28.05.2025 | Atlanta United FCA | 3-2 | 80 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.05.2025 | Portland TimbersH | 1-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | Inter MiamiA | 0-3 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.05.2025 | CharlotteH | 3-1 | 17↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.05.2025 | New England RevolutionH | 3-3 | 16↑ | 2 | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | Chicago FireA | 0-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 26.04.2025 | Atlanta United FCH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | New York Red BullsH | 0-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | Philadelphia UnionA | 0-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | Los Angeles GalaxyA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2025 | DC UnitedH | 4-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | New York Red BullsA | 2-2 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | New York City FCA | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | Toronto FCH | 4-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Philadelphia UnionH | 2-4 | 56 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | New York Red BullsH | 0-1 | 61 | 1 | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | Atlanta United FCH | 1-0 | 69 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 09.11.2024 | CharlotteH | 1-1 | 65 | 4 | 6.7 | ||
| 01.11.2024 | CharlotteA | 0-0 | 56 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | CharlotteH | 2-0 | 62 | 3 | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | Atlanta United FCH | 1-2 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | FC CincinnatiA | 1-3 | 87 | 2 | 1 | 4 | 8.7 |
| 02.10.2024 | Philadelphia UnionH | 2-1 | 77 | 3 | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | FC DallasA | 1-3 | 65 | 1 | 1 | 2 | 8.6 |
| 21.09.2024 | Columbus CrewA | 4-3 | 32↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.09.2024 | CharlotteH | 2-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | New England RevolutionH | 3-0 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 31.08.2024 | Nashville SCH | 3-0 | 68 | 1 | 7.3 | ||
| 25.08.2024 | Sporting Kansas CityA | 3-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 20.07.2024 | New York City FCH | 1-1 | 74 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 18.07.2024 | Nashville SCA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 13.07.2024 | New England RevolutionA | 1-3 | 69 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 06.07.2024 | DC UnitedH | 5-0 | 20↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.07.2024 | Toronto FCA | 1-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 01.06.2024 | New York Red BullsA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.05.2024 | Chicago FireA | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.05.2024 | Columbus CrewH | 0-2 | 37↑ | 2 | 5.5 | ||
| 10.03.2024 | Minnesota United FCH | 2-3 | 101 | 1 | 6.6 | ||
| 02.03.2024 | Inter MiamiA | 5-0 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2024 | CF MontrealH | 0-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 25.11.2023 | Columbus CrewH | 0-2 | 49↑ | 2 | 6.3 | ||
| 08.11.2023 | Nashville SCA | 0-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 30.10.2023 | Nashville SCH | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 21.10.2023 | Toronto FCA | 0-2 | 61 | – | 6.7 | ||
| 07.10.2023 | New England RevolutionH | 3-2 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2023 | Nashville SCA | 0-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 30.09.2023 | CF MontrealH | 3-0 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.09.2023 | Inter MiamiH | 1-1 | 16↑ | – | 6.3 |
SCOUT RAPORUAggregated only · 930 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.8Major League Soccer 2025
PERFORMANS68.5930 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%79
Dakika
%59
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%87
Dakika
%77
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
August PriskeDjurgardens IF · 21
%95
18gol
2asist
79scout
Allsvenskan
Carlos EspíLevante · 20
%93
10gol
0asist
79scout
La Liga
Javier MartónEibar · 26
%89
14gol
2asist
78scout
€1.00M
Segunda División
Alexander SørlothAtletico Madrid · 30
%82
12gol
0asist
62scout
€20.00M
La Liga
Jesús RamírezNacional · 27
%80
18gol
0asist
70scout
Primeira Liga
Leander AlvheimKristiansund BK · 21
%74
6gol
0asist
68scout
Eliteserien
Douglas TanqueBandırmaspor · 32
%65
12gol
1asist
64scout
1. Lig
Guillermo MartínezU.N.A.M. - Pumas · 30
%60
9gol
0asist
65scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum