Max Finkgräfe
Germany · Defender

Max Finkgräfe

YAŞ21
BOY183
KİLO77
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.19
Asist 0.000.19
Şut 0.000.56
Kilit pas 0.002.05
Başarılı dripling 0.000.75
Kazanılan ikili 0.004.85
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 2. Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆 DFB Junioren Pokal2022/2023 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2023 1 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRB Leipzig 2 0 0 0
İlk 112
2025/26 26 482 1 1 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRB Leipzig 26 482 1 1 6.59
Şut3%67 isabet
Kilit pas11
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan26%58
Müdahale17
Faul33 kazanılan
İlk 11521 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2023/24 26 1.763 1 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1.FC Köln 26 1.763 1 0 6.87
Şut8%50 isabet
Kilit pas23
Drible34%62 başarı
İkili kazanılan144%53
Müdahale66
Faul1921 kazanılan
İlk 11188 yedek
G+A / 900.05
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 112533 yedek girdi
KART6
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 28 4-2-3-1 — 20 4-4-2 — 4 4-1-3-2 — 3 3-4-1-2 — 2 4-1-4-1 — 1 58 maç
  • 4-3-328%48
  • 4-2-3-120%34
  • 4-4-24%7
  • 4-1-3-23%5
  • 3-4-1-22%3
  • 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Werder BremenA 3-1 0 0
29.08.2026 Borussia MönchengladbachH 3-0 0 0
16.05.2026 SC FreiburgA 4-1 85 6.2
09.05.2026 FC St. PauliH 2-1 18 6.3
02.05.2026 Bayer LeverkusenA 4-1 84 2 5.9
24.04.2026 Union BerlinH 3-1 85 1 1 7.6
18.04.2026 Eintracht FrankfurtA 1-3 79 1 6.6
11.04.2026 Borussia MönchengladbachH 1-0
04.04.2026 Werder BremenA 1-2
20.03.2026 1899 HoffenheimH 5-0 1
15.03.2026 VfB StuttgartA 1-0
07.03.2026 FC AugsburgH 2-1
01.03.2026 Hamburger SVA 1-2
21.02.2026 Borussia DortmundH 2-2 3
15.02.2026 VfL WolfsburgH 2-2 93 6.9
08.02.2026 1.FC KölnA 1-2
31.01.2026 FSV Mainz 05H 1-2
27.01.2026 FC St. PauliA 1-1
24.01.2026 1. FC HeidenheimA 0-3 10 6.3
17.01.2026 Bayern MünchenH 1-5
14.01.2026 SC FreiburgH 2-0
20.12.2025 Bayer LeverkusenH 1-3
12.12.2025 Union BerlinA 3-1
06.12.2025 Eintracht FrankfurtH 6-0 23 6.9
28.11.2025 Borussia MönchengladbachA 0-0
23.11.2025 Werder BremenH 2-0 1
13.09.2025 FSV Mainz 05A 0-1
30.08.2025 1. FC HeidenheimH 2-0
11.05.2024 Union BerlinH 3-2 90 1 6.7
04.05.2024 SC FreiburgH 0-0 90 7.7
28.04.2024 FSV Mainz 05A 1-1 90 6.9
20.04.2024 SV Darmstadt 98H 0-2 90 5.9
13.04.2024 Bayern MunichA 2-0 90 7.3
06.04.2024 Vfl BochumH 2-1 90 1 7.2
31.03.2024 FC AugsburgA 1-1 45 7.2
15.03.2024 RB LeipzigH 1-5 88 2 6.7
09.03.2024 Borussia MonchengladbachA 3-3 90 6.7
03.03.2024 Bayer LeverkusenH 0-2 90 6.3
24.02.2024 VfB StuttgartA 1-1 90 6.9
16.02.2024 Werder BremenH 0-1 90 6.5
11.02.2024 1899 HoffenheimA 1-1 89 1 1 8.2
03.02.2024 Eintracht FrankfurtH 2-0 89 7.5
27.01.2024 VfL WolfsburgA 1-1 90 8.2
20.01.2024 Borussia DortmundH 0-4 90 6.2
13.01.2024 FC HeidenheimH 1-1 90 6.9
20.12.2023 Union BerlinA 2-0 80 7.3
17.12.2023 SC FreiburgA 2-0 73 6.3
01.12.2023 SV Darmstadt 98A 0-1 45 1 6.3
04.11.2023 FC AugsburgH 1-1
08.10.2023 Bayer LeverkusenA 3-0 28 1 6.2
30.09.2023 VfB StuttgartH 0-2 11 6.7
03.09.2023 Eintracht FrankfurtA 1-1
26.08.2023 VfL WolfsburgH 1-2 21 6.0
19.08.2023 Borussia DortmundA 1-0 24 1 7.0
ŞUT4
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
41' · xG 0.017 39' · xG 0.022 22' · xG 0.073 · GOL 90' · xG 0.078
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%50) Asist sonrası — 2 (%50) 4 şut
  • Açık oyun2%50
  • Asist sonrası2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 2 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
AKSİYON HARİTASI1310 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 16 16 16 18 18 19 19 19 20 20 21 22 22 24 24 25 26 28 30 33 36 40 42 43 47 57 60
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6 7 8 8 8 9 9 9 9 9 11 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 16 16 16 16 16 16 16 18 18 18 18 20 22 22 24 25 27 29 36 42 45 47 57
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 7 12 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 6 7 7 12 12 12 13 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1310
Pas 1005 Pas — 1005 (%80) Top kaz… 75 Top kazanma — 75 (%6) Müdahale — 37 (%3) Top teması — 30 (%2) İkili mücadele — 23 (%2) Faul — 22 (%2) Hava topu — 19 (%2) Pas arası — 19 (%2) Bloke edilen pas — 12 (%1) Kurtarış — 12 (%1)
  • Pas1005%80
  • Top kazanma75%6
  • Müdahale37%3
  • Top teması30%2
  • İkili mücadele23%2
  • Faul22%2
  • Hava topu19%2
  • Pas arası19%2
  • Bloke edilen pas12%1
  • Kurtarış12%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 54 maç
RB Leipzig 28maç 2025–2026
1.FC Köln 26maç 2023
Köln U19 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 1.FC Köln U19 1.FC Köln -
2021-07-01 Unterrath U17 1.FC Köln U19 free transfer
2020-07-01 M'gladbach Yth. Unterrath U17 free transfer
2018-07-01 Dortmund Yth. M'gladbach Yth. free transfer
2016-07-01 Düsseldorf Yth. Dortmund Yth. free transfer
2013-07-01 Willich Jgd. Düsseldorf Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 4 maç
05.2024 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2023 HastalıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU27.7Bundesliga 2026
PERFORMANS00 dk
KARARİzlemeye değer75/100
ROL UYUMU2026
Ofansif bek 75.9
Defansif bek 69.6
Agresif stoper 67.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 103 oyuncu
Scout skoru %19
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 1685 oyuncu
Scout skoru %10
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.05 1.4 100
Müdahale / 90 3.17 2.5 100
Pas hacmi / 90 50.6 48 100
Performans skoru 75.4 74 100
Asist / 90 0.19 0.22 86
Pas arası / 90 1.49 1.6 93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam